Şimdi Ara

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.256
Cevap
27
Favori
208.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. film haberleri iyice artmaya başladı çok harika bir haber ancak.

Bu tüm set ekibi oyuncular ve en önemlisi bütçe 2 film olacak şekilde ayarlanmadı mı 3.filmi şu şekilde çekemezler bence.2012-2013-2014.

Hobbit'in 2 filmininde çekimleri ortak devam etti bakalım görelim nasıl olacak 3.film.

10 tanede olsa.
  • It is only at the end of a shoot that you finally get the chance to sit down and have a look at the film you have made. Recently Fran, Phil and I did just this when we watched for the first time an early cut of the first movie - and a large chunk of the second. We were really pleased with the way the story was coming together, in particular, the strength of the characters and the cast who have brought them to life. All of which gave rise to a simple question: do we take this chance to tell more of the tale? And the answer from our perspective as the filmmakers, and as fans, was an unreserved ‘yes.'

We know how much of the story of Bilbo Baggins, the Wizard Gandalf, the Dwarves of Erebor, the rise of the Necromancer, and the Battle of Dol Guldur will remain untold if we do not take this chance. The richness of the story of The Hobbit, as well as some of the related material in the appendices of The Lord of the Rings, allows us to tell the full story of the adventures of Bilbo Baggins and the part he played in the sometimes dangerous, but at all times exciting, history of Middle-earth.

So, without further ado and on behalf of New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films, and the entire cast and crew of “The Hobbit” films, I’d like to announce that two films will become three.

It has been an unexpected journey indeed, and in the words of Professor Tolkien himself, "a tale that grew in the telling."

Cheers,

Peter J
  • 3. film dedikoduları nihayet bir RESMİYETE kavuştu...

Peter Jackson resmi açıklamayı facebook sayfasından yaptı...açıklamayı duyunca endişelerim gitti diyebilirim...
    Jackson "The Hobbit" uyarlamasında sadece bilbo'nun hikayesini anlatmak yerine paralel zaman diliminde gerçekleşen bütün hikayeyi ayrıntılarla ve tüm "derinliğiyle" anlatmak istediğini belirtiyor...
    Erebor cücelerinin hikayesini, Necromancer(SAURON)ın yükselişini, Dol Guldur hikayesini ve yüzüklerin efendisi kitaplarında bulunan ekleride hikayeye dahil ederek daha uzun ve "tam" bir hikaye elde etmek istediklerini belirtmiş.Bu şekilde de sanırım 2 filme sığmayacağını düşündüklerinden 3. filmi çekmeye karar vermişler.

Filmin ya da ek sahnelerin ne zaman,hangi ara çekileceği şimdilik meçhul ama sanırım hikayenin sonunu 2014'den önce göremeyeceğiz bu da daha fazla "beklemek" anlamına geliyor!...
    Şu an tek isteğim filmin vizyon tarihinin değişmemesi!

Peter Jackson'ın Tolkien'den alıntıladığı gibi "Bir hikayedir ki, içindeki anlatılanlarla büyülen"!...Ne olursa olsun orta dünyayı perdede "daha fazla" izleme fikri güzel!...

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
  • İşte PJ'nın "Beklenmedik Yolculuk" başlığı altında yaptığı bu yazılı açıklamanın çevirisi.

Çekimlerin sonu gelince, nihayet oturup, filmde neler yapmışız onu görme fırsatı yakalarsınız. Son zamanlarda Fran, Phil ve ben, ilk filmin kabaca montajlanmış halini ve ikincisinin uzunca halini, ilk kez izleyerek bunu gerçekleştirmiş olduk. Hikayenin böyle ayrıntılı, güçlü karakterlerle ve onları hayata taşıyan bu kadro ile bir araya gelmesi çok hoşumuza gitti. Hepimizin aklında “bu hikayeyi daha fazla anlatabilir miyiz?” sorusu belirdi. Aynı film yapımcıları ve fanların da olduğu gibi; bizim açımızdan da cevap aynı idi: “Evet” .

Bilbo Baggins’in, Büyücü Gandalf’ın, Erebor’un cücelerinin, Necromancer’ın yükselişinin ve Dol Guldur hikayelerinin uzunluğu belli, ama bunlara bir şans vermezsek, anlatılmadan kalacak. Hobbit’in hikayesinin zenginliği ve aynı şekilde Yüzüklerin Efendisi’nin eklerinde olan bilgiler, bize Bilbo Baggins’in serüvenleri; bazen tehlikeli ama bir o kadar etkileyici olan, Orta Dünya hikayesi hakkında tam bir hikaye anlatmamıza olanak sağlıyor.

Daha fazla uzatmadan, New Line Cinema, Warner Bros. Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer, Wingnut Films ve Hobbit filminin tüm oyuncuları ve ekibi adına, iki filmin, üçleme haline getirildiğini size haber vermekten, mutluluk duyuyorum..

Gerçekten, “beklenmedik bir yolculuk” oldu bu ve Profesör Tolkien’in sözleriyle noktalayalım. “Bir hikayedir ki, içindeki anlatılanlarla büyüyen.”

Şerefe,
    Peter J

tekyuzuk.com sitesinden alıntıdır.
  • 3 de gelsin yeterki bu atmosferi tekrar yaşayalım.Sabırsızlanıyorum son 4,5 ay.
  • Bu adam ölene kadar orta dünyada geçen film çeksin seve seve izlerim Harika bir haber ancak keşke daha önceden buna karar verselerdi. Çünkü ikinci film ile üçüncü film arasında 1 değil 2 yıl olabilir.
  • bence bu flim titaniğin rekorunu kırcak belki 3 4 katlıcak bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bu adam ölene kadar orta dünyada geçen film çeksin seve seve izlerim Harika bir haber ancak keşke daha önceden buna karar verselerdi. Çünkü ikinci film ile üçüncü film arasında 1 değil 2 yıl olabilir.

Sanırım o kadar uzun bir ara olmayacak!...3. filmin 2014 yazında gösterime gireceği konuşuluyor...
    Zaten apayrı bir film çekmeyecekler, ellerinde bol bol sahne var sadece bir kaç haftalık extra çekimle ve yeni bir kurguyla 2'lemeyi 3'leme haline getirmeyi planlıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elendil_XX

quote:

Bu adam ölene kadar orta dünyada geçen film çeksin seve seve izlerim Harika bir haber ancak keşke daha önceden buna karar verselerdi. Çünkü ikinci film ile üçüncü film arasında 1 değil 2 yıl olabilir.

Sanırım o kadar uzun bir ara olmayacak!...3. filmin 2014 yazında gösterime gireceği konuşuluyor...
    Zaten apayrı bir film çekmeyecekler, ellerinde bol bol sahne var sadece bir kaç haftalık extra çekimle ve yeni bir kurguyla 2'lemeyi 3'leme haline getirmeyi planlıyorlar...

Saf hali yerine Extended halini izlemiş olucaz yani. Kesilmiş sahnelerin hepsini görmüş olacağız sinemada dimi? Bu anlamamı geliyor?
  • Dark Knight Rises öncesinde fragmanı gösterdiler çok güzel görünüyordu

Sanırım 3. film olacakmış, o halde 3. film kitaptaki olayların dışında mı olacak ?
  • Kaç film çekilecek hobbit'e ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 30 Temmuz 2012; 23:15:44 >
  • tek kelimeyle süper inşallah diğer kitabın da filmini yaparlar kesin gideceğim sinemaya
  • 3. filme kadar gandallf inşallah ölmez adam iyice yaşını başını aldı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

3. filme kadar gandallf inşallah ölmez adam iyice yaşını başını aldı artık

Hobit lotr den öncesi değilmi ? yoksa benmi yanlış biliyorum. Gerçektede öleceğini sanmam dağ gibi adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzm13 -- 31 Temmuz 2012; 0:29:35 >
  • Hadi bakalım
  • quote:

quote:

2. filmin ne zaman vizyona gireceği belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

quote:

13 aralık 2013 diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfendiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

quote:

13 aralık 2013 diye biliyorum ben

İyiymiş, ben 2 yıl ara falan beklerdim hani, hele 3 filme böldüklerinde daha çok bekleyeceğiz diye üzülmedim değil ama 3. filmde 2014 yazı gibi çıkarsa..
  • Süper oldu işte bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Sabırsızlıkla bekliyorum ama çok takipçisi olmadığım için bilmiyorum , bunda da LOTR'daki gibi efsanevi savaş sahneleri var mı?

Arada kaynadık.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.