Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Y550'ler satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
11.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo en yeni dizüstü bilgisayarı IdeaPad Y550'i 6 farklı konfigürasyon seçeneği ile satışa sundu.15.6" boyutunda,1366*768 çözünürlüğünde geniş ekran,çift katmanlı dvd yazıcısı ve 6 hücreli bataryanın standart olarak bulunduğu ailenin en düşük modeli 2 GHz Intel Core 2 Duo işlemci,2 Gb Ram,250 Gb dahili hafıza ile kullanıcıya sunulurken, en gelişmiş modeli ise 2,53 Ghz Core 2 Duo işlemci,4 Gb Ram ve 500 Gb dahili hafıza ile geliyor.

4 modelde Intel'in dahili grafik çözümü X4500 kullanılırken,en üst 2 modelde ise Nvidia'nın Geforce G105M GPUları kullanılmış.Yine Wi-Fi bütün modellerde standartken,Bluetooth V2.1 sadece en üst 2 modelde kullanıcıya sunulmuş.IdeaPad Y550'nin yurtdışı satış fiyatları ise konfigürasyonlara göre 669 dolar ile 1199 dolar arasında değişiyor.

• Tipi güzel epey. Özellikler de güzel. Oyun haricinde tüm işlerinizi gayet iyi görür...
  • özellikleri yarinde 669 dolar diyor yani ne bekliyorsunuz anlamadım mobile gtx280 mi bekliyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

Tipi güzel epey. Özellikler de güzel. Oyun haricinde tüm işlerinizi gayet iyi görür...

• Geforce G105M nasıl bir kart. 9600 9800 den üstün mü düşük mü? Tipi oldukça güzele benziyor.

En üst modelde 2,53ghz işlemci olacağı söylendiğine göre sanırım p8700 olacak
  • 9600 9800 de laf mı, onlarla mukayese bile edilemez.

9300gs ile 8600gs arasında, ama 9300gs'ye daha yakın.

Oyun için düşünülecek bir model değil kısacası.
  • sağol hocam bira bakındım şimdi dediğin gibiymiş hakkaten mesajı editlemeye geliyordum

tipi güzelde ekran kartı beni tatmin etmedi. 64 bitmiş bide
  • Y530 serisinde de 9600m gs'den iyi bir ekran kartı göremedik, oyun için lenovo laptop almak hayal gibi geliyor o yüzden.
  • vallaha ya , lenovaya ısındım ama ekran kartı konusu mide bulandırıyor. Şu anda en azından 9800m kart çoğu modelde bulunmalı ama hiç bir modelde yok monster ve casper dışında. Neden diğer firmalar da takmıyor anlamıyorum. Performans kadar şıklık da önemli aslında laptopda.
  • HızlıAl'a yeni bir Toshiba Qosmio gelmiş, 9800m gts ekran kartı ve t9550 işlemciye sahip.

Fiyatı 3200TL ama kasası ve tasarımı o kadar güzel ki, insan fiyatını unutuveriyor.

http://www.hizlial.com/notebook/notebooklar/toshiba-qosmio-x300-14y-c2d-2-66ghz-4gb-320gb-17-1-notebook_30.001.1379.0287.htm
  • Güzelde çok büyük ya diz üstü değil sırt üstü olmuş bu 15" ekran iyi ya ama çöz yüksek olmalı Aslıdna hp nin hdx 16 sı çok hoşuam gitmiştide piyasada yok

Ayrıca bıktım bu netbooklardan. Yeter ya ettiler piyasanın içine vallaha. Normal laptop çıkmaz oldu habire yeni bir netbook haberi duyuyorum. Dandik işlemcilerle bir sürü modelle doldurdular piyasayı şimdi stoklar bitsin diye bekliyorlar herhalde

• Yeni moda bu...Alacaksın evde kullanmak için kocaman bi dizüstü,dışarda gezerken de netbook ile işlerini halledeceksin... Hepimize bol kazançlar yani...
  • ben dün aldım lenovo y 550 ekran kartı da gforce gt240 m ben çok memnunum nfs shift oyunu yükledim hiçbir sorun yok bence ekran kartı güzel
  • ben dün aldım ekran kartım gforce gt 240 m
  • Nasıl?
    Lenovo IdeaPad Y550'ler satışa sunuldu
  • Fiyat normal.
  • arkadaşlar ben dün aldım sıfır y 550 4 gb ram 500 hd.çok güzel bi makina.3 boyutlu solid tasarım çalışıyo.daha ne olsun.ayrıca hiç ısınmada yok.hp olsaydı mangal yapardık üstünde bu programla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaşlar ben dün aldım sıfır y 550 4 gb ram 500 hd.çok güzel bi makina.3 boyutlu solid tasarım çalışıyo.daha ne olsun.ayrıca hiç ısınmada yok.hp olsaydı mangal yapardık üstünde bu programla.

notebook'un performansı nasıl ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.