2000 Civic 1.6 İES mi 2000 Bora Comfortline mı ?
45 Cevap8532 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

240 Mesaj
2 Mayıs 2009; 22:13:16 

Adana'da ;

2000 Honda Civic 1.6 İES
78.000KM
2 Airbag
ABS
Gri Renk
Boya Yok
Benzinli
16.000 istiyorlar ama aşağıya inecekler
---
2000 Vw Bora 1.6 Comfortline
110.000 KM
4 Airbag
ABS
Beyaz Renk
1 Parça Boyalı
Landi LPG işli
17.000 Son diyor
-------
Sizce bu 2 araçtan hangisi?
Memur için binilecek orta sınıf 5 Kişilik aileye hangisi idealdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hybride -- 2 Mayıs 2009; 22:20:15 >

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2000 TOYOTA COROLLA TERRA 1.3 16V EFI

2619 Mesaj
2 Mayıs 2009; 22:49:01 

Focus, Civic ve Astra öncelikli tercihiniz olmalı. Birçok konuda diğer markalardan daha rahat edersiniz.

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

10049 Mesaj
2 Mayıs 2009; 22:58:56 

Civic'e LPG taktıracaksınız,ruhsata işletmesiydi vs. 1500 lirayı bulur herhalde.Bora'daki LPG kiti de çok kaliteli bir marka.Bunu da hesaplayın.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
Ford Fiesta 1.5 TDCI

459 Mesaj
3 Mayıs 2009; 10:17:30 

bora 16V ise bora , ki dikkat edin bazı boralar 8V...
yanlız ben olsam civic alırdım,çünkü araba daha 78 binde ve size uzun yıllar sorunsuz hizmet eder....
ancak konforunuza düşkünseniz bora alın....

1080P-720P HD

3770 Mesaj
3 Mayıs 2009; 11:01:34 

ben borayı tercih ederdim, yada bulabilirsem hb astra

geçme namert köprüsünden alırsa sel alsın seni,yatma çakal gölgesinde yerse aslan yesin seni...

2300 Mesaj
3 Mayıs 2009; 11:11:24 

bu model civic yerine bora almak daha iyi bir tercih.
bora'nın artıları:
+4 hava yastığı ve 4 yıldızlı güvenlik
+daha konforlu
+temizi her zaman alıcı bulur.türkiye'nin her yerinde müşterisi var.
+16v olanlar 2002 sonrası modeller ama 8v olandan pek farkı yok dert etmeyin.
+çok daha sessiz
+daha zengin donanım(yağmur sensörü ve dijital klima,alaşım jant...)
+daha iyi frenler(4 teker disk fren)
+daha iyi malzeme kalitesi ve işçilik.

honda artılar:
+daha performanslı motor
+klasik japon sorunsuzluğu
+daha geniş arka koltuklar

this is an age of darkness and world of fear

- 2013 SEAT LEON 1.4 TSİ 140HP FR - PLUS PAKET- KIRMIZI

856 Mesaj
3 Mayıs 2009; 12:41:15 

Bence bora daha iyi gibi biraz km si fazla daha az km li bora bora bulabilirsen daha iyi olur.

10049 Mesaj
3 Mayıs 2009; 12:48:13 

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

Bence bora daha iyi gibi biraz km si fazla daha az km li bora bora bulabilirsen daha iyi olur.

Km.fazla diyorsunuz da 9 yaşında araba 100 binde,senede 11100 km. yapar,fazla mı?

Ford Fiesta 1.5 TDCI

3770 Mesaj
3 Mayıs 2009; 13:58:32 

az km li borayı da az paraya vermezler be güzel kardeşim

geçme namert köprüsünden alırsa sel alsın seni,yatma çakal gölgesinde yerse aslan yesin seni...

1228 Mesaj
3 Mayıs 2009; 14:16:11 

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

km normal çok yüksek değil.ben bir bora kullanıcısı olarak borayı seçerdim.Heleki 8V li motorun sorunsuzluğunu duymayan yoktur.Her ikisinide test edin hangisi içinize sinerse onu alın.Ama almanlar hakkaten yapmış arabayı.Kalitesi konusunda laf söylenmez.Duruşu ve sürüş zevki çok güzel.Asil bir duruşu var boranın.

Ben de çok araştırmıştım bora civic arasında kalmıştım ama borayı çok istediğim için onu seçmiştim.Hem elinden çıkarman daha rahat olur.hatta yaşlı bir galerici bana vw al boşver hondayı demişti.Onların satışı biraz daha zor.Bi üst kasası olsa düşün derim ama eski kasa.

Heleki gece yolculuğu süper o yanan mavi ışıklar ve mercedes 403 ler gibi yaylana yaylana giderken çok zevk alırsın yolculuktan ve arabadan.Confortline larda kadife döşeme var.Çok hoş oluyor.Güvenlik açısından 4 hava yastığı mevcut..Ve aracın sacına bak çok sağlam.Kaportacıların en sevmediği arabaymış sacından dolayı düzeltmesi zor oluyormuş.

Motoru lpg ye çok uyumlu arıza lambası kolay kolay yakmaz 16 V olsaydı onların motoru biraz farklı.8 V olanlar ş içi daha atik 16 V olanlar üst devirlerde daha ii.Mevcut lpgside çok ii Landi Renzo nerden baksan 1500 TL fiyat çekerler.Okuldaki öğretmen arkadaşta 99 bora vardı.Lpg de ş içi 17-18 kr uzun yolda 14 kr kadar iniyordu.

eğer boranın motoru yıpranmamışsa ve bakımlı bir araç ise al derim.1 parça boya sorun olmaz.Çekersin bide 2 numara film al sana karizma bir araba.Beyaz çok yakışıyor boralara..Fiyatı biraz daha kırdırabilirsin.Paranın yüzü sıcaktır.

Bunlar benim şasi görüşüm içinize sinen bir araç alın...Bizler sadece kullanıcı olarak tavsiye edebiliriz.

Kadın mezarlığa girerken başını kapıyor, dışarı çıkarken açıyor. Ölüye karşı kapayıp, diriye karşı açmak akıl almaz...N.Fazıl KISAKÜREK

1795 Mesaj
3 Mayıs 2009; 14:28:00 

Bora burada daha mantıklı. 110bin de boranın 8v uzun ömürlü ve sorunsuz motoru için hiçbirşey temiz kullanılmışsa, bakımı aksatılmadıysa. Ayrıca lpg 8v motorlara daha iyi uyum sağlıyor. Hondanın ön konsolu filan çok demode, işçilik malzeme kalitesi zayıf, izolasyon keza öyle. 120 hp motor var, boraya göre daha performanslı ama yakıtı bora ile hemen hemen aynı testlerde ve kullanıcıların söylediklerine göre.

Bora daha güncel bir kasa ve 2005e kadar üretimi devam etti. O kasa civicler ise 2001 de bitti.

Konfor olarak da bora hala çoğu c sınıfı araçtan konforlu ve sessiz. Yalnız vw alırken iyice baktırın derim. Çünkü parçası ve servisi oldukça pahalı. Geçenlerde dayım 98 golf 4 aldı, hatta bana sormuşlardı ben de tavsiye etmiştim. aracı 15e malettiler ama 3500 lira masrafı çıktı, motor taşlandı falan filan. Araç hor kullanılmış galiba bu yüzden. Japon araçları hor kullanılsa bile kendini bırakmıyor özellikle motoru, mekaniği.

Honda ise gerçekten sorunsuz ve dayanıklı. Ancak 1.6 120 hp lik versiyonun az yakacağını düşünmeyin. Honda olacaksa 2001 yeni kasa vtec bakın, 18 gibi temiz bulunabilir.

2011 Ford focus 1.6 comfort hb. + BRC
Bir yengece asla düz yürümeyi öğretemezsin!!!

751 Mesaj
3 Mayıs 2009; 15:19:30 

İkiside o paraya değmez.
Civic'ten 3000 lira, Bora'dan da 2000 lira aşağı düş.
Anca o zaman alınabilir.

IMZAM KURAL DIŞIDIR | | Uymam gereken imza kurallarını okumam icin zorlamayınız.

240 Mesaj
3 Mayıs 2009; 19:01:44 

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

240 Mesaj
3 Mayıs 2009; 22:23:17 

Birkaç soruşturma sonucu öğrendiğime göre Civic İES 125 Hp imiş.
Benzini fondip yapar diyorlar
LPG taktırırsak 1.500 TL'ye yakın bir masraf olur herhalde
Böylece Bora'yı yakalar kanımca
*--
2.Elde bunlardan birini satmaya kalksak tutumu nasıldır?
Verdiğimiz parayı hak edecek arabalar mıdır bunlar?

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ

1795 Mesaj
3 Mayıs 2009; 23:08:34 

quote:

Orjinalden alıntı: hybride

*--

Hocam beygir gücü ile yakıt tüketimi marka modele göre bazen doğru orantılı bazen değildir. Yakıtları aynı olur. Konforda, kabin sessizliğinde bora çok daha iyidir. Performansta honda daha üstündür. Performansı hissettirme olarak da honda üstündür. Dayanıklılıkta honda biraz daha iyidir. Ama tamamen arabanın safahatiyle alakalı bi durum sorun çıkarma ihtimali. Siz en iyisi şu testleri okuyun.
http://www.autoshow.com...to_test.php/188/0/HONDA

http://www.autoshow.com...est.php/54/0/VOLKSWAGEN

2011 Ford focus 1.6 comfort hb. + BRC
Bir yengece asla düz yürümeyi öğretemezsin!!!

539 Mesaj
3 Mayıs 2009; 23:19:55 

görüntü ve konfor borada biraz daha iyi. boranın satış ve yaygınlığı daha fazla. resimlere baktım bora daha hoş bence. birde japon arabası ile alman arabası arasında hem malzeme hemde estetik farkı var. kısacası ayrı ruhlara sahipler. test etmeden şöyle bir uzun yola gitmeden karar verme... en azından bi 100 km yapmadan araba alma. içine sinmiyorsa hiç düşünme ...

CHEVROLET TRAX SİYAH 1.4 140 BG AT

2619 Mesaj
3 Mayıs 2009; 23:33:26 

quote:

*--

Civic 1.6 İES fabrika çıkışı 120 Hp'dir. Benzini fondip felan yapmaz. Km'de ortalama 200 ile 250krş arası yakıyor benzinde. Bora, Lpg ile ortalama 200 civarı yakıyor, benzinde 300'leri görüyordu. Civic, Bora'dan çok daha seridir. Motor konusunda daha sorunsuz ve ömürlüdür. Parçaları Bora'dan daha kolay bulunur ve fiyat bakımından daha makuldur. Bora'nın parçaları pahalı. Ama Bora çok daha konforludur ve daha lükstür. 2. el yönünden baktığımızda Civic'i elinizden daha çabuk çıkarırsınız. Türk insanı Japon'u sever; Toyota ve Honda başta olmak üzere. Sizinde belirttiğiniz üzere orta halli bir aileye benim tavsiyem Civic'tir. Diğer bir alternatif Focus öneririm.

JDM Honda
"5500Rpm/Vtec.ıI"
The Power of Dreams

1687 Mesaj
3 Mayıs 2009; 23:33:52 

Bora oturaklı sağlam araba ama arka koltuklar arabanın cüssesini yansıtmıyor baya bi dar geliyor. Karar vermek zor ama ben olsam yine de bora alırdım.

1211 Mesaj
4 Mayıs 2009; 0:48:45 

Bence seçenekler arasına Astra G' yide ekleyin..

İkisi arasında kalsam Bora derdim, çünkü daha sessiz ve daha konforlu.

"Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz." Honoré de Balzac
Punto Forum

10217 Mesaj
4 Mayıs 2009; 0:50:12 

Bora güzel tercih olur.

Ancak fiyatlar sanki yüksek gibi geldi.

18-19.000 liraya 2004 focus vs satıyorlar.

298 Mesaj
5 Mayıs 2009; 0:58:45 

hybride arkadaş borayı sen almayacaksan bana tel verebilirmisin bende temiz bi bora arıyorum çukurovada veya yakınlarında bi ilde olursa daha memnun olacağım bi dünya yol gidip aracı beğenmeden geri dönmek hoşuma gitmez
cevap olumlu yada olumsuz dönersen sevinirim

298 Mesaj
5 Mayıs 2009; 1:03:00 

ya da tüm arkadaşlardan ricam 17000 tl yi geçmeyecek temiz bi bora arıyorum bilen duyan varsa :) ben buradayım

1540 Mesaj
5 Mayıs 2009; 9:56:41 

quote:

Buyrun resimler ...

http://img117.imageshack.us/img117/916/cvc1.jpg

http://img117.imageshack.us/img117/6214/cvc2.jpg

http://img117.imageshac...mg117/9958/dsc03905.jpg

http://img106.imageshac...mg106/6125/dsc03908.jpg

Konfor dışında Civic her bakımdan üstün!

2004 model Bora kullanıcısıyım.

3684 Mesaj
5 Mayıs 2009; 10:02:54 

bende 2003 borayı baya kullandı. gerçekten güzel araç yani. civicle kafa kafaya araçlar ikisi de birbirini aratmaz. içine sineni al. ama bu durumda lpg sisteminden dolayı bora ağır basıyor gibi

Biz 7 yaşında soğuktan titreyerek "Varlığım Türk varlığına armağan olsun!" derken şaka yapmıyorduk...

2746 Mesaj
5 Mayıs 2009; 10:17:14 

Bora derim...

Sheer Driving Pleasure.

7442 Mesaj
5 Mayıs 2009; 10:19:02 

LPG li olduğundan dolayı ve beyaz renk olduğundan dolayı ben borayı alırdım

200 Mesaj
6 Mayıs 2009; 21:58:57 

1999 civic kullandım ve şuanda 2000 passat kullanıyorum

ikiside iyi araba ikisininde farklı özellikleri var fakat bn olsam bora alırdım daha prestijli.

neye biniyorsun dedinmi bir volkswagen demek var bir honda demek var.

220 Mesaj
6 Mayıs 2009; 22:05:23 

Honda her açıdan güzel ama borayı da düşünmek lazım.Ben honda derim..

SCOTT SPARK 10

1648 Mesaj
7 Mayıs 2009; 1:10:39 

quote:

Orjinalden alıntı: emres159

ikiside iyi araba ikisininde farklı özellikleri var fakat bn olsam bora alırdım daha prestijli.

Vw'nin çok satmasının, ikinci elinin pahalı olmasının nedeni de bu mantık. Vw'ye biniyorum demek bir tek ülkemizde prestij olarak görülüyordur heralde ha bir de belki nikaragua'da. 15 liralık otomobilde ne prestiji yahu.

IBANEZ, DiMarzio pickups FTW.

"If in doubt, flat out"
Colin Mc Rae - The flying Scot

762 Mesaj
7 Mayıs 2009; 3:33:57 

quote:

Biz ona vos vos derdik bir zamanlar... Hey gidi günler. Halk arabası fazla göz boyamış anlaşılan.

Honda ABD'de satış rekorlar kırarken, Volkswagen Çin pazarında büyük atılımlar yapıyor. Çinde en çok satan araç Jetta sanırım.

Ya Çin halkı çok zengin, ya da ABD boşuna dünya'nın en büyük ekonomisi. Japonya da 2. bu arada.

Honda dünyanın sayılı motor üreticisidir; Uçak, Motor, Tekne vs... bilimum ana ve yan sanayi dalında üretim yapar. Dünya'da pek çok rekor ve başarıya imza atmış bir markadır.

Uzun lafın kısası.

The Power of Dreams HONDA

Allah'ı hakkıyla anlayamayacağımızı anladığımız an, sizi yaratan Rabb'inizin ne kadar büyük olduğunu anlamaya başlıyacaksınız...

2056 Mesaj
7 Mayıs 2009; 4:06:43 

Temizse Bora alınır, temiz değilse temizi bulununca Bora alınır.

10879 Mesaj
7 Mayıs 2009; 9:44:20 

0

0

VW
0

0

[font="Trebuchet MS"]tabi bulunabilirse ben Bora V5i tavsiye ederim...2300cc V5 150hp...225nm tork...ve şehir içi 9.9lt tüketim... 1.6 ile sakin kullanıldığında daha iyi gidiyor ve aynı tüketiyor...gaza basınca hakkını veriyor ve 13lt tüketerek zevk yaşatıyor...araç full donanım highline o da cabası...
[/font]

http://www.sahibinden.c...12701WQQpXQQdisplayitem

.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinite -- 7 Mayıs 2009; 9:45:29 >

2314 Mesaj
7 Mayıs 2009; 14:01:08 

honda dıyorum daha az sorun çıkarır yaşı kemale erme safhasında 10 senelik araçlar neredeyse.en az problem çıkartan civic olur ve civic bu yıllar içinde en az yakan araçtır söyliyim bora 1.5 litre fazla yakar :) söyliyim. Avantaj dezavantajı vardır ama dayanıklılık bakımından civic

34 Mesaj
7 Mayıs 2009; 17:46:00 

quote:

Volkswagen = Volks + wagen

Volk = halk, ahali; ulus, millet; orta sınıf

wagen = araba

Yani prestij kaynağı dediğiniz aracın adı Halk otomobilidir.

Gelelim karşılaştırmaya;

Civic; Daha iyi yol tutuş, daha iyi hızlanma, devirli kullanılmaya müsait motor tarzı, uzun yıllar sorun çıkarmayacak motor. 400 000 km'de hiç motor açmamış 1.4i S Otomatik civic biliyorum. Daha az yakıt tüketimi, parça bolluğu, daha geniş yaşam alanı.

Daha kötü frenler, alt devirlerde cansız motor, daha düşük donanım.

Araçlar sıfır olsa direk gider bir Civic alırdım ben. Ama aradan 10 sene geçmiş. En temizi hangisiyse onu aldın derim...

.

7442 Mesaj
7 Mayıs 2009; 17:48:44 

quote:

Orjinalden alıntı: can3*

wagen = araba

çok güzel bir açıklama olmuş

3092 Mesaj
7 Mayıs 2009; 17:51:02 

bora daha kaliteli gibi

ASUS N53SN-SN129V ASUS EeePad TF300TG Samsung GİO kullanıcısı..

10049 Mesaj
7 Mayıs 2009; 17:59:15 

quote:

Orjinalden alıntı: can3*

wagen = araba

Gelelim karşılaştırmaya;

Civic; Daha iyi yol tutuş, daha iyi hızlanma, devirli kullanılmaya müsait motor tarzı, uzun yıllar sorun çıkarmayacak motor. 400 000 km'de hiç motor açmamış 1.4i S Otomatik civic biliyorum. Daha az yakıt tüketimi, parça bolluğu, daha geniş yaşam alanı.

Daha kötü frenler, alt devirlerde cansız motor, daha düşük donanım.

Araçlar sıfır olsa direk gider bir Civic alırdım ben. Ama aradan 10 sene geçmiş. En temizi hangisiyse onu aldın derim...

Doğrudur,Volkswagen kelime anlamı olarak halk otomobili anlamındadır.

Şimdi sorulması gereken birkaç soru var.

1)Adı böyle diye diğerlerinde kaliteli araç üretmez mi?İstese de hiçbir zaman premium marka olamaz mı adından dolayı?Adını mı değiştirmeli?Mesela Reichswagen mı olmalı?
2)Premium olmayan markalar arasında kalite farkı yok mudur?Eğer yok derseniz birçok kişinin beğenmediği FIAT (ki bence haksız bu düşünce) diğer bazı markalarla "popüler" olan markalar arasında hiçbir fark yok mudur?

2000 model Honda'yı bilmiyorum,o yüzden yorum yapamayacağım;ama Bora'yı biliyorum.Kaliteli bir araç olduğunu düşünüyorum.
Bu yüzden benim tercihim Bora olurdu.

Ford Fiesta 1.5 TDCI

34 Mesaj
7 Mayıs 2009; 18:15:47 

quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

Doğrudur,Volkswagen kelime anlamı olarak halk otomobili anlamındadır.

Şimdi sorulması gereken birkaç soru var.

1)Adı böyle diye diğerlerinde kaliteli araç üretmez mi?İstese de hiçbir zaman premium marka olamaz mı adından dolayı?Adını mı değiştirmeli?Mesela Reichswagen mı olmalı?
2)Premium olmayan markalar arasında kalite farkı yok mudur?Eğer yok derseniz birçok kişinin beğenmediği FIAT (ki bence haksız bu düşünce) diğer bazı markalarla "popüler" olan markalar arasında hiçbir fark yok mudur?

2000 model Honda'yı bilmiyorum,o yüzden yorum yapamayacağım;ama Bora'yı biliyorum.Kaliteli bir araç olduğunu düşünüyorum.
Bu yüzden benim tercihim Bora olurdu.

Bende sırasıyla cevap vereyim.

1) VW tırttır, kaliteden eser yoktur şeklinde bir yorum yaptığımı sanmıyorum. Zaten Hondanın eksi yönlerini belirtirken de yazdım donanım daha düşük diye. Yani '00 Civic, Boradan daha az lüxtür fabrika çıkışı olarak ama 10 sene içinde ne lüx farkı kalır ne de başka bir şey. Çünkü evet VW premium bir marka değildir. Mercedes C serisi ya da BMW 3 serisi filan almıyorsunuz. VW Bora alıyorsunuz dolayısıyla daha çabuk aşınacaktır, eskiyecektir. Yani demem o ki 2000 model Bora ile 2000 model C serisini yan yana koyunca fark ortaya çıkacaktır.

Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte.

2) VW araçları sınıfındaki bazı araçlardan kalitelidir buna bir şey diyemem. En basit örneği; VW Transporter - Ford Transit. Ama şimdi açın bakın fiyatlarına kalite farkının nerden geldiğini anlayacaksınızdır.

Konunun dağılmaması için Fiat filan konusuna girmek istemiyorum...

Konu buraya prestijden geldi unutmayalım. VW'ler iyi, güzel, kaliteli araçlardır ama BMW, Mercedes hatta Audi gibi premium sınıfta değildir. Bunu şu anda ben uydurup, yazmıyorum. Bu genel olarak da bilinen bir gerçektir zaten.

.

884 Mesaj
7 Mayıs 2009; 19:00:30 

bora daha mantıklı

10049 Mesaj
7 Mayıs 2009; 20:40:43 

Ben,Volkswagen premium markadır demedim zaten.

Ford Fiesta 1.5 TDCI

34 Mesaj
7 Mayıs 2009; 20:46:07 

quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

Ben,Volkswagen premium markadır demedim zaten.

Söylediğinizi ima etmedim ben de.

Neden premium olmadığını bildiğim kadarıyla açıklamaya çalıştım. Zaten VW Group bünyesinde Audi gibi bir firma varken VW'nin premium olmasına gerek de yok.

.

7899 Mesaj
7 Mayıs 2009; 20:59:35 

isterseniz 2001 model ghia sedan focus var petrol yeşili gerçekten tertemiz araç ADANA da ve bu fiyatlardan daha ucuz .. isterseniz P.M ile irtibata geçin

Ford Connect 1.8 tdci Glx+Plus Pack & Opel Insignia 1.6Turbo SIDI Cosmo+Active Select

172 Mesaj
11 Mayıs 2009; 14:34:48 

bence civic.

aile arabası. yakıt masrafı az. sağlam. sorunsuz.

2004 Honda Civic ES VTEC
Nokia N95 8GB

142 Mesaj
15 Mayıs 2009; 2:14:29 

civic borayı sollar

Golf GTI 2.0 TSI 211 PS Tiptr. DSG GTI

610 Mesaj
17 Temmuz 2013; 23:02:37 

2000 model bora ile 2008 model civic'i bile kıyaslamam. piyasada düzgün bir bora neredeyse 2006-2007 civic parası zaten.

1094 Mesaj
18 Temmuz 2013; 0:01:27 

hort olmuş :)

SATILIK ASUS M51SN NOTEBOOK, T9300 2,5GHz L2 6MB-250GB HDD-2GB RAM-512MB 9500M GS NVIDIA-15.4"-NUM PAD
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Araç tercih-kıyaslama » 2000 Civic 1.6 İES mi 2000 Bora Comfortline mı ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.172