Şimdi Ara

Yeni Peugeot J9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni Peugeot J9

Yeni Peugeot J9

Yeni Peugeot J9

resimler arabam.com dan alıntıdır.

eveet hepimizi yıllardır okullara taşıyan araç yenilenmiş.
    ben beğenmedim valla, eskisi daha iyiydi tip olarak.
    bunlar Türkiye dışındada kullanılıyomu?

bunlarda bilgileri:
    Araçta yapılan büyük değişim özellikle ön ve arka kısımda yoğunlaşmış.
    Yenilenen farlar artık yuvarlak formlu tasarlanmış. Plastik malzemeden
    imal edilen gri renkli, üç parçalı tampon ve yeniden tasarlanan motor
    kaputu öne çıkıyor. Tampon üzerindeki sis farları ledli park lambaları
    standart donanımda bulunuyor. Modern bir görünüme kavuşan arka
    kısımda selefindeki çift kapılı tasarım yerini sabit tek parçalı bagaj
    kapağına bırakmış. Stop grubu tamamen yenilenirken saydam lens
    özelliğiyle trafikte güvenlik artırılmış. Yan tasarımdaysa jant kapakları,
    yan sinyaller, camlar yenilenmiş. Dışarıya doğru genişleyen çamurluklar,
    gövde ile aynı seviyede bulunan yakıt deposu kapağı, daha kolay park
    edebilme imkanı sağlayan yeni tip dış dikiz aynaları ve tavanda iyileştirilmiş
    yağmur olukları J9 Premier’in yan tasarımında dikkat çeken diğer yeniliklerden
    bir kaçı.
    Yeni J9’un donanım listesinde artık otomatik açılan kapı da bulunacak.
    Sürücü tarafından kokpitteki bir butonla kontrol edilebilen bu kapı herhangi
    bir sıkışma durumunda hareketi otomatik olarak dururarak güvenliği sağlayacak.
    Yenilik operasyonuyla birlikte J9’da ABS ve EBD sistemi standart olarak
    sunulmaya başlanmış. Eklenen çekiş kontrol sistemiyle de yokuşlarda patinajsız
    kalkışlara imkan verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo -- 14 Haziran 2005, 16:29:16 >

• ne eskisi nede bu igranç valla
  • yenilikler güzeldir ama eksik olmuş J9 lastikleri gerçekten komik duruyor...

J9 u acaba servis şöförleri niye tercih ediyor dersiniz....tahminimce parçası ucuz ve az yakıyordur...

manevra özürlüsü ve performans fukarası bu arabaya bakalım neler yapabilecek...????
  • Hayatımda gördüğüm en çirkin minibüs
  • ön taraf çirkin ama tuhaf olmuş harbiden yaw önü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basketci -- 22 Haziran 2005, 14:25:01 >
  • benim arabayla bi kerede dondugum yeri ancak 5manevra ile donebilmis olan(soforun kazmaligida war tabi), direksiyonun nerdeyse hic donmedigi berbat minibus
  • ÖYLE KÖTÜLEMEYİN ARKADAŞLAR ADAMLAR YENİSİNİ TASARLAMAK İÇİN YILLARINI HARCAMIŞLAR ŞÜPER OLMUŞ VALLA HELE ÖN TARAF FARLAR ALTTAKİ SİS FARLARI OFF OFFF BİTTİM VALLA BUNA ŞİMDİ SİYAH CAM YAPCAN JANT YAPCAN ARKAYARÜZGARLIK ABART EGZOST OFF OFFF MİDEM BULANDI
  • magirusler bundan daha güzel
  • eee bu aynı araba bişey değişmemişlerki.bence eskisi daha iyiydi.bence sadece tipini bozmuşlar başka bişey yapmamışlardır.
    bmc megastardan sonra gördüğüm ikinci en iğrenç ticari araç.
  • Bence beyaz yakışmamış.

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

ÖYLE KÖTÜLEMEYİN ARKADAŞLAR ADAMLAR YENİSİNİ TASARLAMAK İÇİN YILLARINI HARCAMIŞLAR ŞÜPER OLMUŞ VALLA HELE ÖN TARAF FARLAR ALTTAKİ SİS FARLARI OFF OFFF BİTTİM VALLA BUNA ŞİMDİ SİYAH CAM YAPCAN JANT YAPCAN ARKAYARÜZGARLIK ABART EGZOST OFF OFFF MİDEM BULANDI

valla süper olur..

• hayatında patinaj yapmayı hayal bile edemeyecek arabaya ASR koymuşlar onu koyacaklarına ESP koysalarmış ilk virajda devrilir bu...
  • hakkaten daha yapa yapa bunumu yapmışlar yaa gerçi bu ticari bi araç olduğu için minimum maliyetle bu çıkmış ortaya heralde...
  • Ben j9 fln tanimam BMC levend 4.0 yalnis hatirlamiorsam Kabin sesi cok dusuk Ayrica bastimi gidiordu j9 a gore fln...
  • diğer ülkelerde bununla hayvan taşıyolar, bizde çocukları ...
  • Şu ön farlarda çok fazla boşluk olmuş ya yuvarlak yapcaklarına tek kalıp kullansalar daha iyiymiş, onun dışında 18+1 kascaklarına 15+1 olsaydı da diz mesafesi genişleyeydi.. 1.85 boy var ve oturmakta felaket güçlük çekiyorum bunlara
  • quote:

electro_g
    hayatında patinaj yapmayı hayal bile edemeyecek arabaya ASR koymuşlar onu koyacaklarına ESP koysalarmış ilk virajda devrilir bu...
    quote:

fatih53

ÖYLE KÖTÜLEMEYİN ARKADAŞLAR ADAMLAR YENİSİNİ TASARLAMAK İÇİN YILLARINI HARCAMIŞLAR ŞÜPER OLMUŞ VALLA HELE ÖN TARAF FARLAR ALTTAKİ SİS FARLARI OFF OFFF BİTTİM VALLA BUNA ŞİMDİ SİYAH CAM YAPCAN JANT YAPCAN ARKAYARÜZGARLIK ABART EGZOST OFF OFFF MİDEM BULANDI

valla süper olur..

+1
  • bu ne biçim minibus 2 dakkada farları camur olur bunun en ufak yagmurda
    surekli inip silicen
  • Yahu arkadaşlar yapmayın, hiç mi güzel yorum yok. (Bunu halamın oğlu ve ekibi tasarladı)

Sevgiler
  • Yapma yaa! İnşallah o okumaz bunları,yaq da okusun da bi makyaj yapsın ne diyelim yani! Senn icin kötü bir durum ama gercekler acıdır:P
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.