Şimdi Ara

FM2005 ile ilgili sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk olarak bu topiği oyunlar bölüne mi yoksa teknik yardım bölüne mi açsam karar veremedim.. ama benimki bi sorun olduğuna göre buraya açmak daha mantıklı geldi...

sorunum football manager oyunu ile ilgili.. oyunu 3 arkadaş multiplayer oynamak istiyoruz.. host olan arkadaşla benim modemim(u.s. robotics 9106 wireless) aynı ve ayarlarını karşılaştırdık onların da hepsi aynı... onun ipini alıp oyuna bağlanıyorum.. bağlandığımda ilk olarak game status screeni açılıyor ve oyuna kendimi eklemek için de new user a basmam gerekiyo.. ama new user a basınca mouse ikonu top halini alıyo ve öyle kalıyo.. yani kısacası donuyo... oysa 2. arkadaş host olan arkadaşa rahat bir şekilde bağlanıyor.. bunun üzerine ben host olmaya çalıştım ama ben host olunca da onlar da aynı şey oluyo.. game status ekranın takılıyo ve kopuyo oyundan... ama ben modemin ayarlarını ppoee den bridging e alınca oyuna girebiliyom kendimi de ekleyebiliyorum ve saatlerce oynayabiliyoruz... ama bridging de olunca da 192.168.1.1 e bağlanmıyo üstelik wirelessta çalışmadığından evdeki diğer bilgisayar internete giremiyo.. devamlı bridging ve ppoee arasında modemin ayarlarını değiştirirsem sonunda modem bozulcak çünkü reset yerine iğne sokmak zorunda kalıyorum... üstelik benim en çok sinirimi bozan şey benimle aynı modeme sahip olan arkadaşın ppoee ayarlarında hostta olabilmesi oyuna da bağlabilmesi..

umarım sorunumu iyi anlatabilmişimdir.. herhangi bi çözümünüz var bekliyorum.. çıldırmak üzereyim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.