Şimdi Ara

bu ne yaaa??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • makinayı açınca windovs update internet sayfası ve ayrıca bir int. sayfası daha açılıyor bununla birlikte denetim masası program erişim ve varsayılanları ayarla bölümü açılıyor + adobe reader boş bir sayfa açıyor bunu nasıl kapatıcam ne yaptıysam olmadı...

• Başlat/Çalıştır/ msconfig yaz ordan kapat işte olmassa başka yollarıda var ama kolayı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ambassador -- 14 Haziran 2005, 13:26:50 >
  • iide
    ben onları kapattım ve onlar dışında birçok şeyi daha kapattım... ama yok yok yok
  • update sayfası çalışıyor mu bari ???
    bir ihtimal başlat-programlar-başlangıç sekmesine bak orda bunları çalıştıracak herhangi bir komut var mı??
  • regedite başlayan programların adını yaz arat bulunca bi bak starup falan filan yazar ve başlangıcdaki programların hepsi liste halinde ordadır tam adresini veremeyeceğim kusura bakma.. ordan kaldırarak dene gene olmassa başka yollarımızda var
  • denetim masası/yönetimsel araçlar/hizmetler/otomatik güncelleştimeyi sag tıkla durdur..ozelliklerden de devre dışı bırak..
  • teşekkürler eve gidince bakıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.