Şimdi Ara

Allah'a Şükür Aldım : 2009 FORD MONDEO TİTANİUM 2.0 TDCİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
29.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sonunda arabama kavuştum şuan aldığım arabayı almamda bu forumun çok katkısı oldu ve sizlerin tabiki hepinize teşekkür ediyorum.şuana kadar bu forumda yeni kasa 2.0 kullanan görmedim varsa kendi araçlarının yakıt durumunu vs. söylerlerse bilgi paylaşımı olursa çok sevinirim.en son diyeceğim mondeo gerçekten alınası bir araç düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gaziemir

quote:

Orijinalden alıntı: theBC

aracı alan arkadaş satmıştır muhtemelen :)

halen daha kullanıyorum
    gerçekten çok konforlu bir araç.. bir de vergisi yüksek olmasa süper olacak.
    satmayı düşünüyor muyum, evet satacağım

şimdide yeni kasa passat 1.4 tsi dsg ye heves ettim. vergi olayını da düşünürsek hemen hemen yakıt tüketim değerleri aynıya gelecek gibi..
    şehir içi 7-7.5lt arası şu sıralar... trafik ise bostancı köprüsü-bağlarbaşı arası 12km.. hergün sabah 07:30 gidiş 40dk ve akşam 18:00 geliş 35dk..

Aracı tavsiye eder misin ?

Olumlu veya olumsuz yanlarını yazarsan sevınırım

Bende söyle bı arac buldum .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2008-ford-mondeo-titanium-2.0-tdci-sedan-140-ov-69.813-km-114339033/detay/

140 bg bu araca yetiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrte

quote:

Orijinalden alıntı: gaziemir

quote:

Orijinalden alıntı: theBC

aracı alan arkadaş satmıştır muhtemelen :)

halen daha kullanıyorum
    gerçekten çok konforlu bir araç.. bir de vergisi yüksek olmasa süper olacak.
    satmayı düşünüyor muyum, evet satacağım

şimdide yeni kasa passat 1.4 tsi dsg ye heves ettim. vergi olayını da düşünürsek hemen hemen yakıt tüketim değerleri aynıya gelecek gibi..
    şehir içi 7-7.5lt arası şu sıralar... trafik ise bostancı köprüsü-bağlarbaşı arası 12km.. hergün sabah 07:30 gidiş 40dk ve akşam 18:00 geliş 35dk..

Aracı tavsiye eder misin ?

Olumlu veya olumsuz yanlarını yazarsan sevınırım

Bende söyle bı arac buldum .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2008-ford-mondeo-titanium-2.0-tdci-sedan-140-ov-69.813-km-114339033/detay/

140 bg bu araca yetiyor mu ?

yaşadığım tek sıkıntı aracın çok büyük olması. onun dışında 140bg fazlasıyla yetiyor. özellikle uzun yollarda hiç yormuyor ve sollamalarda aşırı güven veriyor. önceki aracım focus TDCI'dı. 90-100 km ile giderken öndeki aracı sollayacağımda hemen hızlanmadığı için korkuyordum. Mondeo ile öyle bir korkum yok. bir anda 120-130km hıza çıkıveriyor..

aracı şiddetle tavsiye ederim. ikinci eli ucuz alabileceğin en iyi D segment aracıdır. ikinci el ucuz aldığın için zaten zaterken de ucuza satacaksın..

60.000 bakımına 300TL verdim, bostancı sanayide yaptırdım. servisi de öyle çok pahalı bir araç değil..

kısacası büyük olması ve vergisi dışında olumsuz bir yönü yok. yalnız otomatikler biraz fazla yakıyormuş. benimki manuel ve önceki focus TDCI'dan bile neredeyse daha az yakıyor. Hakkını fazlasıyla veren bir araç..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.