Şimdi Ara

AZTECH KABLOSUZ MODEM DNS AYARLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
18.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde kablolu geek marka eski bir modem var bununla dns değiştirerek bazı yasaklı sitelere giriyorum,fakat 1 sene içersinde aldığım kablosuz aztech marka modemle dns değiştirmeme rağmen geek marka modemle girebildiğim yasaklı sitelere giremiyorum,mecburen dizüstü için kablosuz modemi kullanmak zorundayım,şimdi kablosuzdan bu tip sitelere nasıl gireceğiz veya modemi çöpe atıp daha iyi bi modemmi alacağım

• aynı sorun bendede var
  • Arkadaşlar Aztech Modem DNS Değişim Ayarlarını Aşağıdaki Resimlerde Anlatmaya Çalıştım... Sırasıyla Resimlerdeki Numaraları ve Açıklamaları Takip Ederseniz Kolaylıkla DNS Ayarlarını Değişebilirsiniz.....

Bağdaştırıcınızdaki TCP/IP Ayarları Otomatikte...

• Kardeş Foruma sadece sana Teşekkür etmek için üye oldum. Çok teşekkür ederim daha önce youtub e jacker isimli programdan tutunda dns değişikliğine, proxy sitelerine kadar denemediğim yol kalmamamıştı. Bugün şans eseri Dizüstü bilgisayarı bir arkadaşta kullanırken sadece dns değiştirerek girince youtube'un açıldığını fark ettim fakat eve gelince açılmayınca sonunda sorunun modemden olduğunu anladım. Sonrada araştırınca senin yazını gördüm. Tekar teşekkür ederim.
  • Allah senden razı olsun. dns i değiştieryorum değiştiriyorum olmuyor. bunu yaptım düzeldi. demek ki modemle ilgiliymiş sorun. çok teşekkürler
  • bende agladım iki uc saat. gıcık oldum nasi değişmez. modemden değiştirmem gerekti bulamıyordum sağolsun. paylaşımı desteklemek lazım. teşekkürler.
  • faakt fişi çekince veya modemi kapatınca yine aynı sorun devam ediyr telekom yasaklı sitelere giremyiroum modem fişi çeklince. ayarlar open dns de olmasına rağmen yine telekomun dns lerinde bağlnmış oluyor fiş çektikten sonra açınca. gerçi yine modeme girip save ayarları kaydedip save edince düzeliyor ama fiş çekmelerin sonnda uğraştırmış oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

faakt fişi çekince veya modemi kapatınca yine aynı sorun devam ediyr telekom yasaklı sitelere giremyiroum modem fişi çeklince. ayarlar open dns de olmasına rağmen yine telekomun dns lerinde bağlnmış oluyor fiş çektikten sonra açınca. gerçi yine modeme girip save ayarları kaydedip save edince düzeliyor ama fiş çekmelerin sonnda uğraştırmış oluyor

Modeme ayarlari tam olarak kaydettiğinden eminmisin eğer kaydediyorsa değişmemesi lazım ayarların bizde bir sorun olmuyor fişide ceksek modemide kapatip acsak ayarlar değişmiyor ya modeme ayarları tam oalrak kaydedemiyorsun yada open dns sorun cıkarıyordur....
  • Usta süpersin çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaZa

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

faakt fişi çekince veya modemi kapatınca yine aynı sorun devam ediyr telekom yasaklı sitelere giremyiroum modem fişi çeklince. ayarlar open dns de olmasına rağmen yine telekomun dns lerinde bağlnmış oluyor fiş çektikten sonra açınca. gerçi yine modeme girip save ayarları kaydedip save edince düzeliyor ama fiş çekmelerin sonnda uğraştırmış oluyor

Modeme ayarlari tam olarak kaydettiğinden eminmisin eğer kaydediyorsa değişmemesi lazım ayarların bizde bir sorun olmuyor fişide ceksek modemide kapatip acsak ayarlar değişmiyor ya modeme ayarları tam oalrak kaydedemiyorsun yada open dns sorun cıkarıyordur....

valla kaydediyor hatta onay mesajı geliyor. ama dikkatimi çeken şey ara ara böyle yapmaya başladı her aç kapapda yapmıyor

• bizlerle bilgisini paylaşan HaZa arkadaşa çok çok teşekkürler. bu sorunla günlerçe ugraşmama ragmen yasaklı sitelere giriş yapamamıştım burdaki anlatımla sorunu hallettim. Emeği geçen herkese saygılar.
  • Arkadaslar Ben Aztech aldigim modem sonrasinda youtubeye giremez oldum haza'nin gosterdigi seklin aynisini yaptim ama girmiyor :S ve aslinda bu islerden anlayan birisi degilim dsndir su bu ! bana yardimci olabilecek varsa msn adresimi vereyim yardimlarinizi bekliyorum tskler
    eda_sulusaray@hotmail.com
  • beyler bu cozum olmuyo nasıl gıreblcez youtube :S ?
  • hocam yukardaki şlemleri yaptıktan sonra bi de normal pc üstünden dns leri otomatrik yapı kaydet e basmayı deneyin. bi de bi süre bekleyin. değişk sitelerie girin bi aç kapa yapın.sonunda giriliyor. ben bazen piratbay a girmeriyorum youtube a giriyorum. sonras dediğim yapıyorum girmerye başlıyor
  • quote:

Arkadaşlar Aztech Modem DNS Değişim Ayarlarını Aşağıdaki Resimlerde Anlatmaya Çalıştım... Sırasıyla Resimlerdeki Numaraları ve Açıklamaları Takip Ederseniz Kolaylıkla DNS Ayarlarını Değişebilirsiniz.....

Merhaba aynı sorun bende de var ama resimleri göremiyorum :( yardımcı olursanız sevinirim..

• hocam resimler görünüyor farklı bir tarayıcıdadeneyin tarayıcınızda sorun olabilir.
  • Bu şekilde giremeyen arkadaşlar biyerde hata yapıyorlardir muhakkak modem uzrerinden değişemiyorsanız bağdaştırınızdan değiştirin... Bu arada bazen modem agresifleşebiliyor dns leri otomatiğe alıyor bunuda bir aç kapat la giderebiliyorsunuz sonra düzeliyor galiba markanın karakteristik bi özelliği :)))

Unutmadan dns leri değiştikten sora tarayıcınızı kapatip açmanız, gerekiyorsa da tüm geçmişi ve çerezleri silin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaZa -- 17 Mayıs 2010; 0:41:07 >
  • öncelikle teşekkürler dostum işe yarıyor gerçekten youtube dahil girilemeyen site yok fakat arkadaşında dediği gibi modem açılıp kapandıktan sonra ayarlar başa dönüyor kaydetmiyor her sefernde tekrar senin dediklerini yapıyorm. sadece 1 dk iş zor değil fakat sorun nerde olabilir modem kötü olabilir mi acaba. apply a bastiktan sonra herhangi bir seyi daha save etmemiz gerekiyormu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xrepla -- 25 Ekim 2010; 18:32:16 >
  • Teşekkürler arkadaşım. sağolasın.
  • quote:

Arkadaşlar Aztech Modem DNS Değişim Ayarlarını Aşağıdaki Resimlerde Anlatmaya Çalıştım... Sırasıyla Resimlerdeki Numaraları ve Açıklamaları Takip Ederseniz Kolaylıkla DNS Ayarlarını Değişebilirsiniz.....

Resimleri göremiyorum ve bunu yapmaya çok ihtiyacım var arkadaşlar bilen varsa tekrar yazabilir mi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.