Şimdi Ara

ATi Radeon HD 4850'nin fiyatı 90$ seviyesine kadar geriledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz gün duyurduğu Radeon HD 4770 modeliyle endüstrinin 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan ilk ekran kartını pazara sunan AMD-ATi cephesinde Radeon HD 4850'nin fiyatı 90$ seviyesine kadar gerilemiş durumda. Yaklaşık iki ay kadar sonra pazardaki birinci yılını dolduracak olan ATi Radeon HD 4850, Newegg üzerinde mail-in-rebate programı kapsamında verilen 20$'lık indirime, 10$'lık promosyon indiriminin de eklenmesi ile birlikte 89.99$ gibi dikkat çekici bir seviyeden satın alınabiliyor.

Sapphire'in Radeon HD 4850 modeli için geçerli olan ve promosyon indiriminin 30 Nisan'a kadar süreceği belirtilen bu kampanya ekseninde Radeon HD 4850 pazara giriş yaptığı günden bu yana en düşük fiyat seviyelerinden birini de görmüş oldu. Bu gelişmenin en ilginç yanı ise performans anlamında daha iddialı olan Radeon HD 4850'nin bu kampanya ekseninde, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Radeon HD 4770 modelinden daha düşük bir fiyatla satın alınabilmesi zira HD 4770, 100$+ seviyesinden satılmakta.

• O zaman bizde de çıkmış olması lazım...
  • Ellerindeki stoklarımı bitirmek istiyorlar diyeceğim ama 4800 serisi hala üretiliyor
  • Bizim bu fiyatları görmemiz 50 sene alır heralde :))))
  • 4770 kart çıkınca belki göremeyiz ama uzun süre ellerinde kalınca görebiliriz indirimi... :)
  • sexy olmuş fiyat :D 200 ün altına bi düşsün 2 sene favori kalır ha :PPPPP
  • Mail in Rebate'ten adamların ne kazancı var anlamadım, 16 gb lık Patriot xporter flash bellek aldım 42$a, bir form doldurdum, mail attim, 30 gun içinde kartıma 20$ geri ödediler.
  • Bu işte bir terslik var, resimde 99 dolar gösteriyor 89 dolar değil.. Ama buna rağmen oldukça iyi fiyat olmuş..
  • terslik yok. resimin üst kısmında 89 $ yazıyor. ayrıca 89$'lardan 4 tane kalmış yanlış anlamadıysam. (4/30)
  • yabancılarda böyle kampanyalar oluyor ama bizde zor... gelse bile en bir ay sonra o da stok bitmezse.
  • o 20 dolar rebate postayla 2-3 ay sonra geliyor. yani fiyatı 120 dolar o kartın. zaten 2-3 ay sonra ( alabileceğiniz bile muamma çünkü uğraştırabiliyorlar o aşamada). zaten 2 ay sonra da kart fiyatı düşmüş oluyor. yani o geri ödemeyi ( rebate) bir indirim gibi değil sadece 2 ay sonraki fiyattan satış olarak düşünmek lazım.
  • Bu fiyatlar bizde bir yıldan fazla bir zaman sonra görünür
  • gördüğümüz fiyat 512mb hd4850 nin en ucuza bulunabildiği fiyat ama genel-geçerlilik arz etmiyor:::: sadece bu sitede 30 adet ürünle sınırlı

asıl fiyat olarak yukardaki 119USD yi almak lazım zaten bu durumda 4770 in üstünde fiyatlanmış oluyor
  • 6 ay önce 188 dolara almıstım moralim bozulmuyor degil.
  • @Sonsuzuncu
    O resimden sadece 4 tane kaldigini nasil anladin..Ayrica resimde de 89$ diye birsey yazmiyor..Aksine kampanyanin 30 Nisanda son buldugu fiyatinin 119$ olup eger verilen kod odeme esnasinda girilirse 10$ indirim olacagi ayni zamanda 20$'lik bir geri odeme yapilacagi yaziyor.Ha bi de üstelik kargo ücretsiz :)
  • türkiyedeki hala 250 tl üstü
  • Bu ülke için geçerli haberleri alalım lütfen... :) hevesimiz kursağımızda kalmasın... sonra yarım saat küfür ediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 30 Nisan 2009; 14:49:08 >
  • Türkiye'de biraz zor görürüz biz bu fiyattan
  • Türkiyede bu fiyat zor aslında donanimhaberinde böyle haberleri yapmaması lazım bize yaramayan haberi biz ne yapalım biraz türkiyeye yansıyan indirimleri gündeme getirin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darbaz34

Türkiyede bu fiyat zor aslında donanimhaberinde böyle haberleri yapmaması lazım bize yaramayan haberi biz ne yapalım biraz türkiyeye yansıyan indirimleri gündeme getirin

Bu haberleri referans alıp TR de fiyatları cekmeye calısırız zaten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.