Şimdi Ara

Samsung, STORY station serisi yeni harici disklerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DDR3 bellekleri yaygınlaştırabilmek için agresif bir fiyatlandırma politikası uygulamaya başladığı belirtilen Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Story Station serisi harici disklerini duyurdu. 3.5" boyutundaki depolama sürücülerinden oluşan yeni seri dahilinde 500GB, 1TB ve 1.5TB'lık kapasite seçeneklerini hazırlanmış durumda.

Samsung'un Alüminyum kasalı harici sürücüleri, USB 2.0 arabirimini destekliyor ve güç tasarruf moduyla dikkat çekiyorlar. Bu mod ile 5 dakika hareketsiz kalmaları halinde sürücülerin standby moduna geçtiği belirtiliyor. Otomatik yedekleme, SecretZone ve SafetyKey gibi güvenlik önlemlerine sahip olan STORY Station serisi harici disklerin Mayıs ayı ile birlikte Avrupa pazarında satışa sunulması beklenirken fiyatlaları hakkında henüz herhangi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim.

• estetik yok nerdeyse

haber için teşekkürler fx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem -- 30 Nisan 2009; 0:04:49 >
  • her halukarda satılır mantığı ile yapılmış sanki ,ilk bakışta görünenle başlayıp bitiyor
  • Önceki dönen parça ile açma, kapatma, devir hızı gibi ayarlar mı yapılıyor acaba?
  • Şeklini Şemalini Beğenmedim. Hiçbir albenisi yok . Hernekadar Performans Önemli olsada Dış görünüşüde Göze hitap edmesi gerekir ve öndeki herneyse çok sırıtıyor. tabiki birde F/P bakmak gerekir.

@ sertacaygun

onn-off yazısını Görüyorum .
  • şunu yatay yapıcağına dikey yapsana bre Samsung...
  • ya hm siz napacaksnız estetik denilen şeyi önemli oln hızıdr performansıdır
  • Aldım kullanıyorum... Yazım hızı biraz düşük ama gayet başarılı bi ürün.

harici diskler arasında F/Performans birincisi bence...
  • Arkdaşlar hiperucuz.com da 220 TL
    sizce nasıl fiyat, 5400 rpm den dolayı çok ciddi yavaşlama olmuyorsa almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.