Şimdi Ara

Arctic Cooling'den yeni işlemci soğutucusu; Alpine 64 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan İsveç merkezli komponent üreticisi Artic Cooling, ürün gamını yeni bir işlemci soğutucusuyla güncelledi. Firmanın Alpine 64 Pro isimli yeni soğutucusu, 105.3 x 113.4 x 84 mm boyutlarında ve 428 gram ağırlığında olan soğutucu üzerinde 500-2000 devir/dakika hızlarında çalışan 92mm'lik fan kullanılıyor.

Soket 939, AM2, AM2+ ve AM3 formundaki AMD işlemcilerle uyumlu olan ve MX-2 termal pastayla gelen soğutucu, 6 yıllık garanti ile kullanıma sunuluyor. Artic Cooling'in satışına önümüzdeki ay başlamayı planladığı yeni işlemci soğutucusu Alpine 64 Pro'nun yurt dışı satış fiyatı 10.9$ olarak belirlenmiş.

• Fanları çok sessiz kaliteli 4 pinli pwm özellikli fanını kullanıyorum çok kaliteli, ancak bu soğutucuyu beğenmedim...

Teşekkürler haber için
  • soğutucularda garantiyi ne yapacaklar(alınca fanın calısmaması durumunu bahsetmiyorum)
  • Revizyona gitmişler heralde, Alpine 64ün light versiyonu sanırım.Model aynı ağırlığı düşürülmüş.Önceki 486gr.Daha ucuz olması sadece sessizlik arayanlar için alternatif olabilir.
  • standartlar üstü değil..
  • stok soğutuculara iyi bir alternatif...
  • Arctic Cooling intel uyumlu olanını işlemcimde kullanıyorum oldukca sessiz ve stok fana göre oldukca performanslı.Alpine 64 Pro da sessiz ve performanslı olcağını tahmin ediyorum.

Acba 500 rpm de ki ses düzeyi ve 2000 rpm deki ses düzeyi kaç db dir

Haber için teşekkürler fx
  • AMD'nin Athlon 64'üne benzemiş üzerindeki etiket...
  • performans olarak degil sessizlik icin cikan bir sogutucu. Stok sogutucudan biraz daha fazla sogutup çok daha sessizdir muhtemelen. Bende bunun cok benzerinin TT olanını kullanıyorum. hatta aynı fabrikadan cıkmıs olabilirler TT'ninki ile. Duymak nerdeyse imkansız 1400-1600 devirde çalışıyor.
  • Fiyatına bakınca bedava satılan bir ürün diyebiliriz. Stok fanı istemeyen alıp kullanabilir.
  • aliminyum blok fazla kalın gibi. 45 watt lık işlemciler için gayet güzel olur.
  • şu an var olanlardan pek farklı olduğunu düşünmüyorum
  • Arctic Coolingin fanları sesli oluyor ( yüksek devirde 1500-2000 d/d ) soğutucularıda çok kötü işlemcinin kendi soğutucusu çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 30 Nisan 2009; 3:35:35 >
  • Stock fan dururken bunu ne yapsın millet...
  • hiç alınası bir marka değil.. DH oyun aralarında bu markanın reklamını yapmasa kimsenin bileceğide yoktu... sırf reklam marka...
  • quote:

Stock fan dururken bunu ne yapsın millet...

Aynen..
  • @DiabloXT
    @aQua~MaDooR`

Oc için kullanmayı düşünmeyin. Benim pc 7/24 açık bunun intel uyumlusunu kullanıyorum ve stok fana göre çok daha sessiz.

@Batuist termal macunlarınıdamı duymadın
  • quote:

Orjinalden alıntı: krm-iks

@Batuist termal macunlarınıdamı duymadın

yooo ...!!!!

gerekiyormudu??? hata mı ettik

• @Batuist

Bildiğin gibi takıl sen
  • stok fan bozulunca veya ömrünü doldurunca çoğu insan bu tarz stok fan görünümlü ucuz modellere yöneliyor, bunun da piyasası vardır kimse merak etmesin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.