Şimdi Ara

ekran kartı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gta San Andreas'ta ve driver 3'te oyuna girdiğim anda yada bir videoya girdiği anda bilgisayar kendiliğinden restart atıyor . ilk oyuna girdiğimizde iyi bir görüntü vermiyor.ekran kartıyla ilgili bir olay ama bilmiyorum. bilgisayar açıldığında ise sistem ciddi bir hatadan kurtarıldı diyor! bunun nedeni sizce ne olabilir? ekran kartım his x300se
    fikri olan yazsın yada daha önce yaşamış olan varmı?

• bence ekran kartın kendini kastığından dolayı sistem fazlaca ısınıp reset atıyo sen oyunda iken masaüstüne dönüp ısıya bak
  • Ekran kartının özellikleri bumu, buysa problem yaşamaması gerekir. donanım çakışması varmı onabak birde pc nin restart yapması powersupply den kaynaklanabilir kontrolet...

HIS X300SE 128MB PCIe
    ATI Radeon X300 SE VPU ile geliştirildi. - 325MHz
    128MB-64bit DDR bellek - 400MHz
    4 paralel pixel pipeline mimarisi
    2 vertex shader pipeline mühendisliği
    SMARTSHADER™ 2.0
    SMOOTHVISION™ 2.1
    HYPER Z™ III
  • Fan tak
  • ekran kartı yetersizliğinden restart yapmaması gerekir sen bence ısıyı kontrol et.
  • büyük bir ihtimallen ekran kartı kendisini fazla kasıp ısıtıyo ekran kartına fan takarsan iiii olur eğer ki fan taktıktan sonrada aynı sorunu yaşıyorsan demekki ya ekran kartını deiştirme zamanı gelmiş yada powerininde bir sorun war
  • ekran kartı yetmez tüm sisteme tak systemi olduğu gibi soğut..
  • Ekran kartı köksal arkadaşın dediği gibi

ısınmayla ilgili bir problem olduğunu zannetmiyorum çünkü san andreasta oyuna ilk girdiğimde serbestçe dolaşabiliyorum yaklaşık yarım saat dolaştım bölüm oynamaya girdiğimde videoda restart atıyo bazen geçiyo diğer videoda atıyor. driver 3'tede en düşük çözünürlükte direk girince atıyo diğer oyunlarda problem yok sadece bunlarda!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.