Şimdi Ara

Bizbize Kamu Her Yöne 1200 35 TL Bütün Vergiler Dahil (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
0
Favori
95.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMU - HER YONE 1200 DK için kullanım bilgileriniz aşağıdaki gibidir.

Paket/Kampanya Başlangıç Bitiş Tanımlanan Kullanılan Kalan
    BIZBIZE KAMU 1200 DAK HERYONE 1200.0 dk. 0.0 dk. 1200.0 dk.

Olarak görülüyor online işlemlerde dakikalar. faturam 25inde kesiliyor. Birkaç gün önce 700 dk idi kalan süre şimdi ise 1200 dk. görünüyor. Sizde durum nasıl.
  • evet bendede kalan 1200 olmus. sebep ne mus. hiz. arayan var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    evet bendede kalan 1200 olmus. sebep ne mus. hiz. arayan var mi

Bende de durum aynı. M.h. aramnıza gerek yok. Diyecekleri şu olacak.... "Şu an bir çalışma mevcut, fatura kesim tarihinden sonra düzelecektir." Önceki tecrübelerime dayanıyorum!
  • Slm arkadaşlar. Şimdi bu pakette durum nedir? Kontenjan sınırı var mı? Annemin faturalı hattı var, her ay pek konuşmadığı halde her ay 25 lira civarında para gidiyor. Bazı arkadaşlar faturalandırmada fazla ücret alındığından şikayet etmiş, nedir bunda durum? Tavsiye eder misiniz? Ve de tam olarak bu paketi açıklar mısınız? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender
    Slm arkadaşlar. Şimdi bu pakette durum nedir? Kontenjan sınırı var mı? Annemin faturalı hattı var, her ay pek konuşmadığı halde her ay 25 lira civarında para gidiyor. Bazı arkadaşlar faturalandırmada fazla ücret alındığından şikayet etmiş, nedir bunda durum? Tavsiye eder misiniz? Ve de tam olarak bu paketi açıklar mısınız? Teşekkürler...

Bu tarifeye abone alımı kapalıdır. Önceden giriş yapabilenler şu an kullanabiliyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

quote:

Orijinalden alıntı: inexo
    evet bendede kalan 1200 olmus. sebep ne mus. hiz. arayan var mi

Bende de durum aynı. M.h. aramnıza gerek yok. Diyecekleri şu olacak.... "Şu an bir çalışma mevcut, fatura kesim tarihinden sonra düzelecektir." Önceki tecrübelerime dayanıyorum!

Ben de düzeldi. OİM'de 1200dk'mın detayını görüyorum.

NOT: M.H. aramadım.
  • bu tarifede konferans yapmak için bi engel var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil
    bu tarifede konferans yapmak için bi engel var mı?

yok.yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethiyetv

quote:

Orijinalden alıntı: uzil
    bu tarifede konferans yapmak için bi engel var mı?

yok.yapabilirsiniz

teşekkürler...
  • btk kararı ile turkcell bana 99 ytl geri ödüyor bunuda faturadan düşüyor yani iki aydır fatura ödemiyorum tabiki sevindirici bi gelişme halen kamu 1200 tarifesindeyim.

ancak sorunum şu guncel fatura yaptım ve 157 lira güncel kullanım tutarım geldi.müşteri hizmetlerini aradım bilgi veremdiler hesap kesim tarihinde arayın dediler.

sms atmıyorum
    internet kullanmıyorum
    444 lü hatların başına 212 koyuyorum
    bedava kalan dakikam daha 450 dakika kadar
    uluslararası telefon görüşmesi yapmıyorum

herhangi bir fikri olan var mı?
  • Hata olabilir. binlerce TL güncel gören ikişler vardı forumda, sonrasında düzeliyordu.

İnternet paketiniz varsa, kotayı aşmış olma ihtimaliniz olabilir.
  • Hala aktifmi bu kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Hala aktifmi bu kampanya

hayır artık alamıyorsunuz hatta bunu bir üst kampanyası olan 1500 dk bile alınamıyor
  • daha önce bu tarifeyi kullanıyordum fakat tarife değişince 1500 dakikaya geçtim. Az önce öğrendiğim kadarıyla daha önce kullananlar tekrar dönebiliyormuş. fakat nasıl olduğunu bilmiyorum bana herhangi bir mesaj gelmedi. bir bilen varsa anlatsın lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: extreme_mac

daha önce bu tarifeyi kullanıyordum fakat tarife değişince 1500 dakikaya geçtim. Az önce öğrendiğim kadarıyla daha önce kullananlar tekrar dönebiliyormuş. fakat nasıl olduğunu bilmiyorum bana herhangi bir mesaj gelmedi. bir bilen varsa anlatsın lütfen :)

daha önce kullananlar derken herhalde bu aralık gibi falandı o zamanlar çünkü btk kararı falan çıkmıştı isterseniz müşteri hizmetlerini arayıp daha net bilgi alın
  • Bu fatura; 02/01/2010 - 10/01/2010 tarihleri arasındaki, mobil
    Şebekelerin çalışma özelliği nedeniyle daha önce faturanıza
    yansıtılması mümkün olmayan kullanımlarınız da içermektedir.

bu uyarı ile 51,70 fatura gelmiş.Geçen ay fatura gelmemişti düzeltme var diye Daha önceki ayda 50 küsür gelmişti.Sizdede boyle bir durum var mı arkadaşlar.
  • ben konuyla alakalı bir şey demıycem şu ana kadar 999 kısı yanıtlamıs bende 1 000. yanıtlayan olayan dedım
    herkese hayırlı akşamlar ıyı forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: u555

Bu fatura; 02/01/2010 - 10/01/2010 tarihleri arasındaki, mobil
    Şebekelerin çalışma özelliği nedeniyle daha önce faturanıza
    yansıtılması mümkün olmayan kullanımlarınız da içermektedir.

bu uyarı ile 51,70 fatura gelmiş.Geçen ay fatura gelmemişti düzeltme var diye Daha önceki ayda 50 küsür gelmişti.Sizdede boyle bir durum var mı arkadaşlar.

eğer btk kararı ile seninde faturana iade yaptılarsa o yüzden fatura gelmemiş olabilir banada iki ay fatura gelmedi
  • İyi günler arkadaşlar.

Ben de 1200 dk kamu tarifesi kullanıyorum.

Bir sorum oalcak sizlere.

3G görüntülü görüşme ücretlendirmesi nasıl oluyor?
    1200 dk konusma süresiden mi düşüyor yoksa ayrı ücret mi alınıyor?

Görüntülü görüşmeyi açtırmam için kayıt nasıl yapılıyor?

Kayıt işlemi ücretli mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 8 Haziran 2010; 8:19:27 >
  • Öncelikle aradığınız cevapların hepsini ufak bir araştırmayla Turkcell.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

* 3G'ye geçiş ücretsizdir.
    * 3G'ye geçen hatlar otomatik olarak olarak görüntülü görüşmeye açıktır, istenilirse OİM'den bu özellik kapatılabilir.
    * Turkcell'de tüm tarifelerin ve kampanyaların paketlerindeki sesli görüşme haklarınızla görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Yani 1200 dakiaknızla görüntülü görüşme yapar ücret ödemezsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.