Şimdi Ara

Terminator Salvation, Nvidia PhysX teknolojisini kullanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilim Kurgu sinemasında yeni bir dönemin kapısını aralayan ve ilk iki filmi büyük ilgi gören Terminator serisine otoritelerce pek beğenilmeyen 3. filmden sonra başrolünde son dönemde Batman filmleriyle büyük beğeni toplayan Christian Bale'in oynadığı Terminator: Salvation isimli 4. film katılmaya hazırlanıyor. Tabii yeni filmle eş zamanlı olarak film ile aynı adı taşıyan çok-platformlu oyun da tanıtılacak.

GRIN ve Holycon Games iş birliği ile geliştirilen yeni oyun, Nvidia tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PhysX teknolojisini kullanacak, gerçekçi oyun deneyimi sunacak ve bu sayede yüksek interaktiviteye sahip çevre tasarımı söz konusu olabilecek. PC, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii ve iPhone versiyonları olacak oyun PhysX desteği sayesinde hem CPU hem de GeForce 8 serisi ve üzeri ekran kartlarıyla GPU hızlandırmalı olarak oynanabilecek. Bu arada oyunun 20 Mayıs'ta lanse edileceğini de hatırlatalım.

• Süper
  • bir terminator hayranı olarak ati cephesinden atak bekliyorum
  • crazy machines 2 den sonra physX destekli bi oynayacağım 2. oyun olacak sanırım, başka physx destekli oyun var mı? Mirrors edge dışında
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

crazy machines 2 den sonra physX destekli bi oynayacağım 2. oyun olacak sanırım, başka physx destekli oyun var mı? Mirrors edge dışında

cryostatis
  • oyunu merakla bekliyorum
  • cryostasis kotu bi oyun.su anda adam gibi physx destekli oyun yok.ilerde ne olur bilemem ama physx su anda hava civa...
  • Cryostasis daha çıkmadı, piyasada dolanan versiyon betası...

Bu arada çok komik bu haberler ya... Nerde 5 para etmez oyun var, PhysX desteği var... Neden bir Fallout 3'te, bir Stalker'da vs. yok bu destekler?
  • guzel tespit,tebrikler :)
  • Merak etmeyin yavaş yavaş çoğalıyor zaten. Siz Nvidia yı eleştireceğinize gidin Ati ye bişeyler söyleyinde o da bişeyler yapsın. Bir icraat görelim.
  • TiesTorN

önce oyunun videolarını izle sonra yorum yap bilip bilmeden yorum yapma komik duruma düşüyorsun.
  • farkı fark ettmek lazım
  • Oyunu bilemem fakat film mükemmel olacak.
  • oyun güzele benziyor

bu çamur atma siyasetinden vazgeçmemiz lazım ama
  • filminde summer glau yok

oyunun ss leri verilmişti. bu kadar güzel olacağını beklemiyordum. inşallah diziden bağımsız bir oyun veya filmle karşılaşmayın.

summer glau

• summer glau bana antipatik ve soğuk geliyor zaten dizi de de makina olarak oynamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fallout

Oyunu bilemem fakat film mükemmel olacak.

5 haziranda gelecek filmini merakla bekliyorum
  • @ Kıdemli
    Diziden o kadar alıştıkki Summer Glau'nun güldüğünü görmek tuhaf geliyor insana yeni filmde oynamaması o kadar önemli değil filmin kurgusu güzel olsun yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Nisan 2009; 21:05:47 >
  • stalker sanki güzel oyunda örnek vermişsiniz bug dolu idiot bi oyun ayrıca neden bukadar tepki gösteriyosunuz anlamıyorum en azından adamlar bişeyler için uğraşıyo oyuna extradan efek katmak için karpuzu yayıp yatanlardanda böyle güzel haberler bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 28 Nisan 2009; 20:05:57 >
  • eşek hoşaftan ne anlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.