Şimdi Ara

MSI X-Slim X340 Lansmanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MSI geçtiğimiz gün Kalamış Marina'da düzenlediği özel bir lansman ile X-Slim X340'ı tanıttı.

Donanimhaber.com ekibi olarak yer aldığımız bu özel gecede firma yetkililerinden X340 hakkında bilgi alıyoruz.

• Güzel gerçekten
  • fiyatıda slim mi yoksa extrem mi orasını anlayamadım ya
  • Windows işletim sistemi kullanacağız bunlarda. MAC gibi elimiz - kolumuz bağlı değil. Çok satacağını düşünüyorum.
  • ultra işlemciye göre fiyat gayet makul gibi görünüyor.Muadilleri sony ve toshiba da fiyatlar çok uçuk.Bir de ekran kartindan ve Harddiskinden de bahsedilseymiş keşke.SSD mi kullanıyor? Ekran karti tümleşik mi? harici mi? N wireless var mı?
  • Çok lanlı lunlu konuşma olmuş. Bir an kahvede sanıdım kendimi .

Msi LANsmanı :) lol

Msi iyi yolda led ekran falan.
  • "MSI X-Slim X340 Lasmanı" olarak yazılmış başlıkta.Ufak bir hata gözden kaçmış imla kuralı olarak.Cihaz gayet güzel bencede.Umarım fiyat performans ürünü olur ve bizi de mutlu eder.
  • güzel bir ürün laptop düşünüyordum bu gerçekten güzel bakalım fiyat araştırması yapalımda.
  • Bu adam türkçe mi konuşuyor? Türkçeyi berbat mı ediyor? Yarı İngilizce yarı Türkçe. Dil katliamı.
    "intelin ulv işlemcisi yani ultra lov votır işlemciye sahip... bunlar 800 megaherzlik EfEsBi 'ye sahip... ayrıca maltımedya olarak atom işlemcilere göre..... bununla yüksek kalitedeki videoları dekodedebiliyosunuz... "

İmza: Saygılı1i
  • :) aynen ole yapmıs
  • Görüntü performansı çok iyimiş.

Piyasadaki en ince notebook derken tüm dünya piyasasımı ?

Dell ADAMO diyorum başka bişi demiyorum.
  • bu ropörtajı veren arkadaş içmiş mi,aklım başka alemde pozu vermi
    yor mu...laptop bahane gece şahane,yok hayır gece vakti kahverengi gömlek giymek hangi ruh halinin sınırıdır...Bilemeyiz belki çok başarılı bir yetkilidir,ancak kişide biraz heyecan olur yahu kardeşim,Mesut Çevik'e bakınsakız gibi giyinmiş muntazam,sunumu da damat heyecanıyla yapıyor ,video'nun binlerin izlyecegının farkında,ama o ne ,Msi yetkılı arkadasımız Mesut Çevik'i doğruluyor habire ...videonun 1 yerinde M.Ç.'ye "hı hı" diye cevap verdıgını duydum sankı hı hı...Görüntü de çok performanslıymıs ,6 kere görüntunun çok performanslı oldugunu pekıstırdık...Savulun görüntü çok performanslı!! om'kay?

ya da Mesut abimiz sanki o düğün salonunun sahibini mi çevirmiş röp. almak için ....Görüntü performansı öyle çünkü ,hı hı ,eeee ,görüntü performansı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 29 Nisan 2009; 0:17:02 >

• Sonu çok talihsiz olmuş. msi türkiye çok daha prezantabl ve bilgili bir adam çalıştırmalıydı (bence) çağımızın sektörü reklam der ki. önce görüntü.. ortam süper parti yapılmış standlar harika. yahu koy şuraya düzgün konuşabilen bu işten anlayan bi adam. sinirlendim gece gece kusuruma bakmayın.

Bu siteyi yıllardır takip ederim. Video olayları ilk başladığında yorumlarımı paylaşmıştım karışılığında düzgün bir cevap almıştım. Bayağı yol kat edilmiş. tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  • HAHAH MSI dakiler sizin yorumları oksa adamı işten atarlar mesut u getiriler :)
  • lansmanı sallayın alete bakın alet ne zaman gelecek ben ne zaman inceleyeceğim o gün konuşuruz
  • sonunda şöyle dizistüler çıkmaya başladı, asıl eğlence şimdi başlıyor.
  • bu notbookdan bi cacık olmaz göz boyama:)
  • Çakma macbook air. Birde utanmadan reklam yapiyorlar anlamıyorum. Bari köşeleri onun gibi olmasın. Bildiğin macbook air in aynısının siyahı. Wind modeline hackinst0sh kurulmasından yola çıkarak yaptılar diye düşünüyorum.
  • Yorumsuz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.