Şimdi Ara

okuduğunuz en iyi kitap ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
1
Favori
99.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DA VINCI SIFRESI
  • ince memed
  • DOKUZUNCU HARİCİYE KOĞUŞU
    Peyami Safa

Aslında bir çok kitap yazabilirim buraya....
  • Kurtlarla Dans,L.O.T.R,Eragon ve Simyacı okuduğum en iyi kitaplar ve şuan ateş geçitleri diye bir kitap okuyorum ve o da güzel bir kitap
  • sefiller
    vahşetin çağrısı
    çocukluğum gorki
  • Kıstas açısından ikilemim var.
    "My 60 Memorable Games - Bobby Fischer
    Hiçbir satranççının itiraz etmediği şekilde en iyi satranç kitabıdır."[Basılı eser dalında]

Büyük yazarların son yazdığı klasikler de dahil eksiklikler buldum.
    Daha iyisini yazamayacağından korkan ustaların son eserleri bile eksik geldi.
    Kitabın klasik olmasını sağlayan çağlarüstü olma ,sürekli keşfedilebilme özelliğine
    21. yüzyıl teknolojisinin hiç bir pozitif katkısı olmamasından üzüntü duyarak
    "Online Ana Britannica " diyorum.
  • Halikarnas Balıkçısı betimlemeler çok güzel sanki yaşıyorsun hala okuduğum ve en çok sevdiğim kitapp.
  • kesinlikle m.niyazi özdemirin çanakkale mahşeri idi.hatta birkaç defa okudum aynı kitabı
  • Stephen King'ten Hayvan Mezarlığı,''O'',Kara Kule Serisi,Tom Gordan'a Aşık Olan Kız,Kemik Torbası.
    Adolf Hitler'den Kavgam ve Siyasi Vasiyetim
    Ayrıca Hayri Pıtır (Harry Potter) serisi de ilgi çekiciydi.

• quote:

Orjinalden alıntı: electronics

kitabın kötüsü olmaz

Kesinlikle doğru diyemeyeceğim.Korku-Gerilim işte bunlar kitaptır.

• Yüzüklerin Efendisi Serisi; Jean Cristoph Grange'ın Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu; Stephan King'in Hayvan Mezarliğı; John Grisham'ın Şirket.
  • KLASİKLER İÇİNDE ÖNCELİKLE
    1.DOSTOYEVSKİ-KARAMAZOV KARDEŞLER
    2.GOGOL-ÖLÜ CANLAR
    3.DOSTOYEVSKİ-SUÇ VE CEZA
    FELSEFE SEVENLER İÇİN
    BÖYLE BUYURDU ZERDÜŞT-NİCTZE
    2.HERMAN HESSE-TÜM KİTAPLARI ÖZELLİKLE -BONCUK OYUNU VE SİDERTA
    3.MEVLANA
    4.ALEV ALATLI-AYDINLANMA DEĞİL MERHAMET
    HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL KİTAPLAR EMİN OLABİLİRSİNİZ
    AYRICA İHSAN OKTAY ANAR IN PUSLU KITALAR ATLASI
    AMİN MAULOF UN ÖZELLİKLE YÜZÜNCÜ AD-AFRİKALI LEOVESEMERKANT I
    GARANJ -LEYLEKLERİN UÇUŞU-KURTLAR İMPARATORLUĞU
    VEEEEE LORD OF THE RİNGS
    KİTAP OKUMAYI ÇOK SEVEN BİRİSİ OLARAK TÜMBU KİTAPLARI HERKESE TAVSİYE EDERİM.EVİMDE KOCA BİR KİTAPLIĞIM VAR
  • Beni en çok etkileyen kitap YÜZÜKLERİN EFENDİSİ olmuştu.İlk defa bundan 8-9 yıl önce okumuştum.3 kitabı beş günde bitirmiştim.O dönem resmen büyülemişti beni.daha sonra HOBBİTLER veSİLMARİLYON
    FİLMLERİ ÇIKINCA KOŞTURA KOŞTURA SİNEMAYA GİTMİŞTİM

BİLMEYE CÜRET ET
  • AYNADAKİ EVREN
    Ahmed Baki

kendimi tanımama ve hayatı anlamama yarayan okuduğum en düşündürücü ve etkili kitap bu. herkese tavsiye ederim.

geniş bilgi:
    http://www.ahmedbaki.com/turkce/kitaplar/ayna/aynadakievren.htm

• quote:

Orijinalinden alıntı: AeRandiR.

Bir de 1984 diye bir kitap vardı, hacimLi değiLdi pek keza şuan yazarını anımsayamadım mazur gör. Yeni baskıLarında rakamLa yazmamışLar eserin adını. Bence bunu da okumak gerekLi.

1984 George Orwell ın bir disütopyasıdır.diğer kitapları gibi 1984 te güzeldir.
    çok fazla kitap okuduğum için en güzelini seçemeyeceğim fakat son okuduklarımdan "mevki uygarlığı" ,"cesur yeni dünya" ve "yeni atlantis"epey güzeldi.
  • yazmakla bıtmez.

ama en cok safıye sultan serısını begenmıstım ben.
  • stephen king'in tüm kitapları!!
    ama içinde bir tanesi var ki o bambaşka..
    TILSIM
    mutlaka ama butlaka okuyun, bayılacaksınız.. ardından da kitabın devamı olan kara ev'i okursanız daha muhteşem olur..
  • benşm en sevdiğim kelebek adlı romandı
    fransada kürek cezasına çarptırılmış bi adamın güney amerika kıyılarından kaçışı
    gerçek bi olay
    bir de angela nın külleri I-II
  • paul susana -kambizin kayıp ordusu

mısır içinde arkoloji üzerine kurulan oyunları anlatan bir roman baya sürükleyici
  • kitap okurum çok iyi okuduğum söylenemesede ayda 2_3 kitap genelde bitirmeye çalışıyorum.bu aralar beni ençok saran dan brown ve ahmat ümit oluyor.dan brown ın bütün kitaplarını okudum kırılma noktası dahil çok iyiydi ahmet ümitte süper polisiye seviyorsan çok iyi.beyoğlu rapsodisi,kukla,patasana,kar kokusu şimdide şeytan ayrıntıda gizlidir okuyorum buda iyi.şimdilik bu kadar[simage][/simage]
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.