Şimdi Ara

Kitapları pdf yapmak için ADF tarayıcı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıkcası bir süredir üzerinde düşündüğüm bir konuyu genelde pdf olarak belge tarayan cihazların pahalı olmasından yakın çevremdeki dostlarımla paylaştım ve herkes hemfikir, kitaplarımızı pdf yapmak istiyoruz bu anlamda Otomatik olarak beslenen bize taranabilir pdf verebilen usb bağlantılı kitap taramak niyetinde olduğumuz için çift taraflı tarama yapabilen uygun bir ürün arıyoruz.

Bütçemizi +/- 1.500 TL. olarak belirledik ancak karşımıza çıkan ürünlere baktığımızda aklımızı karıştıran şeyler var mesela şu Günde bilmem kaç sayfaya kadar diye bir ibare bulunuyor çoğu tarayıcıda acaba bu ne demektir?

İki ürün dikkatimizi çekiyor;
    CANON DR-2050C
    ve
    HP SCANJET 7800

Acaba bu ürünler ile tecrübesi olanlar varmı aramızda, diğer yandan önerilerini ve bilgilerini paylaşcak olan herkese şimdiden teşekkür etmek isterim.

• canon 2050 türkiyede önde gelen bir çok bankada kullanılyor ama pahalı 890 euro satış fiyatı var
  • Arkadaşlar bankalarda kullanılanlar 2050 değildir 2580 ve 2510 modelleridir ancak bu cihazların geçişleri problemlidir. Ve kurumsal yapılar için uygundur üzerinde uygulama vs geliştirmeyeceğinize göre size önerim Fujitsunun Scansnap serisidir. hem mobil olanı hemde masaüstü kullanımı olan 2 versiyonu bulunmakta. S300 ve S1500 ayrıntılı yardım isterseniz PM atınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbasaran

Açıkcası bir süredir üzerinde düşündüğüm bir konuyu genelde pdf olarak belge tarayan cihazların pahalı olmasından yakın çevremdeki dostlarımla paylaştım ve herkes hemfikir, kitaplarımızı pdf yapmak istiyoruz bu anlamda Otomatik olarak beslenen bize taranabilir pdf verebilen usb bağlantılı kitap taramak niyetinde olduğumuz için çift taraflı tarama yapabilen uygun bir ürün arıyoruz.

Bütçemizi +/- 1.500 TL. olarak belirledik ancak karşımıza çıkan ürünlere baktığımızda aklımızı karıştıran şeyler var mesela şu Günde bilmem kaç sayfaya kadar diye bir ibare bulunuyor çoğu tarayıcıda acaba bu ne demektir?

İki ürün dikkatimizi çekiyor;
    CANON DR-2050C
    ve
    HP SCANJET 7800

Acaba bu ürünler ile tecrübesi olanlar varmı aramızda, diğer yandan önerilerini ve bilgilerini paylaşcak olan herkese şimdiden teşekkür etmek isterim.

Hocam hangi yazıcı modelini aldın acaba

• Şans eseri o yıllarda kapanan bir bankadan edindiğim bir cihazı aldım. HP 9200c DIGITAL Sender; fazlası ile işimi gördü; şimdide bir kenarda atıl olarak duruyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.