- x
SATILIK SİNCAP
4 Cevap8887 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş

5 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Mart 2009;
Durum:
Forumda değil
26 Nisan 2009; 23:45:41 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

10 GÜNLÜKKEN BULUP BESLEDİĞİM SİNCABIMI İŞİM DOLAYI İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN SATIYORUM.GERÇİ SATMAK İYİ Bİ FİKİR DEĞİL AMA EVCİLLEŞTİRMEM BAYA ZAMAN ALDI.ÇOK ŞİRİN VE TATLI BİR HAYVANDIR BİRAZ ALIŞTIRDIINIZ ZAMAN OMUZUNUZDAN İNMEZ.FİYATI HAKKINDA Bİ BİLGİM YOK İLHİLENEN ARKADAŞLAR PM YADA TLFONLA BANA ULAŞSIN.YORUMLARA BAKMIYORUM.
05545022998
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

626 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
15 Nisan 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
26 Nisan 2009; 23:59:09 

Fiyat yaz kardiş.
Birde evcil hayvan deyince hemen aklıma tuvaleti geliyor. Bu problemi nasıl hallediyoruz??

Referans için profilime bakınız...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

1394 Mesaj
Referanslar: 55

Katılım Zamanı:
3 Ekim 2007;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
27 Nisan 2009; 2:15:00 

Vakti zamanında üniversitede okurken evimde beslemiştim evde kemirmedigi yer kalmadı kapıların altları kablolar,tabi ben hiç bir zaman kafese koymadım kendine zarar veriyordu hey gidi günler...çok şirin sevimli hayvandır :))

inşallah ilgilenebilecek birine gider,kedi köpek gibi hiçbir zaman evcilleşmez

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

3254 Mesaj
Referanslar: 89

Katılım Zamanı:
13 Mart 2005;
Durum:
Forumda değil

27 Nisan 2009; 5:03:36 

Ben Mantis satan biri çıkar umuduysa uzaktan uzaktan bu hayvan ilânlarını takim ediyorum. İnançlıyım, biri Orchid Mantis satıcak, ondan alıcam o böceği. Vurucam kırbacı vurucam kırbacı.

Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
31 Ekim 2007;
Durum:
Forumda değil
17 Ocak 2011; 1:10:29 

çok sevimli şirin ve hiperaktif gerçek sadık bir dost istiyorsanız bu şirinleri kaçırmayın siz yetiştirin size alışsın yetiştirmesi basit ve çok kolaydır.emin olun onları sizde çok seveceksiniz.. tanesi:100tl

TEL: 0541 447 28 05
0505 932 78 27

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.286