Şimdi Ara

GTA IV | MAX. TRAFFİC MOD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gtainside.com/en/download.php?do=download&id=19884

Buyrun arkadaşlar traffic mod , hem yayalar hem de araçlar artıyor.
    Ben daha denemedim kendi bilgisayarıma geçince hemen deniyorum ama datalarınızı yedekleyin , inen dosyayı rardan çıkartıp common/data kısmına atın

GTA IV | MAX. TRAFFİC MOD

• aman kalsın zaten sınır fps değerlerinde oynuyoruz sistemi daha fazla yormanın anlamı yok
  • Yani oyun biraz daha gerçekçi olur diye düşündüm , bende de o kadar hızlı değil fps 30 filan ama yine de yapmayı planlıyorum , yoksa new york 5.caddeye gidiyoruz 5-6 tane araba
  • Oyunda zaten "Vehicle Density" diye bir ayar var. %100 yapınca trafik şahlanıyor. Fakat performansın içine ediyor, o yüzden adam gibi bir sisteminiz yoksa bu yamayı önermiyorum.
  • fps nasıl ölçülür?
  • quote:

Orjinalden alıntı: raymanallstar

fps nasıl ölçülür?

Termometreyle

Fraps programıyla hocam
  • Bir sene sonra yükleyeceğim bu yamayı, kalabalık ortam zevkli olur hakikaten.
  • Güzel modmuş. Bi' deniyim bari.
  • istanbul trafiğine döndü oyun süper bişe
  • Ben de denedim süper oluyor , özellikle 2.şehire gidin 4 şeritli caddeler doldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: raymanallstar

fps nasıl ölçülür?

GTA IV de ise görüntü ayarlarında bencmark var (inşallah doğru yazmışımdır)oraya tıkla bi görüntü izleyeceksin ondan sonra gelicek ekranına eğer bizimle paylaşmak istersen belgelerim deki gta4 dosyasına atıyor.
  • Driverlarla , overclocklarla laptopumda 30 fps i sabitledim zaten, medium-high arası oynuyorum.. Hiiiiç Gerek yok daha çok kastıracak şeylere
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Driverlarla , overclocklarla laptopumda 30 fps i sabitledim zaten, medium-high arası oynuyorum.. Hiiiiç Gerek yok daha çok kastıracak şeylere

elindeki baya iyi bir laptopmuş 30 fps güzel değer

ısınmıyor mu merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Driverlarla , overclocklarla laptopumda 30 fps i sabitledim zaten, medium-high arası oynuyorum.. Hiiiiç Gerek yok daha çok kastıracak şeylere

elindeki baya iyi bir laptopmuş 30 fps güzel değer

ısınmıyor mu merak ettim

Benim laptop da 20-30 fps arasında oynuyorum , ufak ufak donmalar oluyor ama oyun bayağı akıcı , rahatsız edici bir durum yok Laptopum imzamda bu arada.
    Bendeki ısınıyor 1-2 saat gtaIV filan oynarsam ama zaten o kadar fazla oynamıyorum
  • iyice kastırır gereksiz bi yama gerçekcilik falan katacağınada inanmam..
  • bende indirdim ama nasıl kuruluyor bulamadım bi yardım edrmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerelictHuman

Oyunda zaten "Vehicle Density" diye bir ayar var. %100 yapınca trafik şahlanıyor. Fakat performansın içine ediyor, o yüzden adam gibi bir sisteminiz yoksa bu yamayı önermiyorum.

Aynen
  • Evet 100% yapınca baya doluyor heryer araba.Benim laptoptada gayet akıcı şekilde 8 saat durmaksızın oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Evet 100% yapınca baya doluyor heryer araba.Benim laptoptada gayet akıcı şekilde 8 saat durmaksızın oynuyorum.

Maşallah ne bilgisayarmış be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Evet 100% yapınca baya doluyor heryer araba.Benim laptoptada gayet akıcı şekilde 8 saat durmaksızın oynuyorum.

Maşallah ne bilgisayarmış be.

Mediumda oynuyorum gölgeler kapalı Texture high 650mb civarı ekran kartı götürüyor..Ama soğutması çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyuncu82 -- 3 Haziran 2012; 21:22:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.