Şimdi Ara

Gazetelerin DVD Kampanyaları (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.188
Cevap
7
Favori
315.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Filmin türkçe kapaklarını kanald home video sitesindne indirip yazıcıdan yada krtasiyede çıkartın alın size sıfır orjinal dvd film böyle saçma ufak kağıtlarla uğraşmayın bence

Sağolasın bunu yazman iyi oldu bende faydalanayım bari
  • Kanal D'nin sitesinden çok birçok DVD Cover sitesi var bütün filmler için isteyen oralardan çıktı alabilir(Türkçeleri de var)

Ama ben yazıcı satın aldığımda evde kendim alacağım çıktıları,o yüzden dışardan yaptırmıyorum,şimdilik elde olanla idare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 10 Ocak 2010; 18:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARLAS TURAN

Kanal D'nin sitesinden çok birçok DVD Cover sitesi var bütün filmler için isteyen oralardan çıktı alabilir(Türkçeleri de var)

Ama ben yazıcı satın aldığımda evde kendim alacağım çıktıları,o yüzden dışardan yaptırmıyorum,şimdilik elde olanla idare

aynen bende şu yazıcıyı alayımda millet arşiv görsün biraz
  • Siz yenimi gördünüz siteyi ben filmler ilk çıktğından beri biliyordum herkez de biliyor sanıyordum .En başta da deiğim gibi siteye girip indirin usb flash diske atın sonra gidin kırtasiyeci yada yazıcı olan bir yere çıkartın dvd kutusu alın miss gibi sıfır filmler
    Bu arada hürriyerin dvd si ve posta gazetesnin dvd filmeri kalite acısından posta daha iyi bence çok kaliteli dvd ler veriyor ama kutusu yok

Bu da postanın verdiği kore filmi acı tatlı hayat

Gazetelerin DVD Kampanyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 10 Ocak 2010; 19:10:27 >
  • Keşke hurriyetin yaptığı bu uygulamayı diğer gazeteler de yapsa, farklı cover sitelerinden coverlar bulabiliriz, tabi türkçe için kanald home videoya bakmadım ama kullanmak mantıklı gerçekten. Hürriyetin kaliteli, yeni filmlerle devam etmesi çok iyi oldu, ben de birkaç aydır Hürriyetten film alıyorum, elinde insanın dvd olması insana mutluluk veriyor:).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 10 Ocak 2010; 20:08:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello
    Keşke hurriyetin yaptığı bu uygulamayı diğer gazeteler de yapsa, farklı cover sitelerinden coverlar bulabiliriz, tabi türkçe için kanald home videoya bakmadım ama kullanmak mantıklı gerçekten. Hürriyetin kaliteli, yeni filmler devam etmesi çok iyi oldu, ben de birkaç aydır Hürriyetten film alıyorum, elinde insanın dvd olması insana mutluluk veriyor:).

aynen 20dvdm oldu masaya yayıp durmadan bakasm gelıo:) paris ı love you izlicm smdi
  • Hürriyet'in bu haftasonu verdiği Kara Kitap filmini de az önce bitirdim,gerçekten çok başarılı bir 2.Dünya Savaşı-Nazi filmi.
    Hollanda yapımı olmasının etkisi büyük olmuş,o bildiğimiz klişe safi Yahudi propagandası yapan filmlerden değil.
    Son dönemde izlediğim en heyecanlı filmlerden biriydi.

Ciddi anlamda kaliteli filmler veriyor Hürriyet,öyle boş boş aptal filmlerle dolmuyor arşivler:)
  • parisi izledm gayet ılginç degişik bi filmdi tavsıye ederm:)
  • ben daha izleme fırsatını bulamadım dvdleri en yakın zamanda izleyeceğim
  • Arkadaşlar bugün bayilerde farklı filmler gören olursa(hangi gazete olursa olsun)
    Lütfen burdan bildirelim birbirimize,arşivler genişlesin değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 11 Ocak 2010; 11:39:06 >
  • Ben de Hürriyetten 25'nin üzerinde film aldım ama bir tanesini takıp daha izlemedim:), laptopta film izlemekten hoşlanmadığımdan ve tvde de izlyemediğmden, şu an koleksiyon amaçlı duruyor filmler olsun ben böylede memnunum:).
  • Benimde DVD oynatıcım bozulduğundan bende izleyemiyorum filmleri.
  • büyük iskenderle bir avuç dolarıda aldm süper oldu:)
  • bir avuç dolarımı veriyor bugun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNLcLk_1905

büyük iskenderle bir avuç dolarıda aldm süper oldu:)

Bu haftaki haftaiçi kuşağı dahilinde bahsettiniz eski filmleri mi veriyorlar, öyleyes A few dollars more'u almak lazım en azından. Zaten Makinisti alamamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Bu haftaki haftaiçi kuşağı dahilinde bahsettiniz eski filmleri mi veriyorlar, öyleyes A few dollars more'u almak lazım en azından. Zaten Makinisti alamamıştım.

Machinist, şu anda kadar izlediğim iyi filmlerden biri.
    Herkesin izlemesi gereken bir başyapıt bence...
  • quote:

edit: Dostum sen söyleyince dükkandan gidip bi bakayım dedim,gazetenin üstünde yazmıyor ama bu 2 film gelmiş bizim oraya da,gayet iyi oldu...
    2,00 TL'ye 2 film daha cukkaladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 11 Ocak 2010; 16:25:29 >
  • Bu arada Machinist yoktu bizim bayide sizin oralara gelmiş mi bugün arkadaşlar?
  • Ben sadece hafta sonu kabıyla beraber verilenleri alıyorum hafta içi fırsatım olmuyor
  • 75 kuruşa aldım tanesini... kutusu yok ama olsun korsan vcd bile vermezler bu fiyata
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.