Şimdi Ara

nvidia fx 5200 xp sp2 sorunvar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende fx 5200 128MB ekran kartı var. Call of duty oyununu kurduğumda çalıştırırken opengl hatası verdi bende nvidianın sitesinden guncel surucusunu yukledim open gl hatası vermiyor.Ama yine oyun çalışmıyor ve şu hatayı veriyor. "vc++ Runtime error! program:c\programfiles\call of duty\cosdsp.exe abnormal program termination"
    Ancak xp normalde hata vermiyor çalışıyor. XP sp1 ve sp2 de bu hatayı veriyor çalışmıyor.Ben çözemedim.Aynı oyun mx400 ekran kartı xp sp2 de çalışıyor.Lütfen yardım edin.Yardımlarınız için teşekkür ederim

• sürücüleri sisteme Doğru tanıttığına emin ol. Bir sekmeyi kaçırsan bile bazı hatalar verebilir.
  • Arkadaşım aynı kart bendede var. sp1 ve sp2 de sorunsuz çalışıyor. sürücülerini kaldırıp yeniden yüklemeyi dene.
  • windows, ekran kartı sürücüsü güncelleştirmelerini yaptın mı ? ayrıca oyunun son patchini indir.
  • sağolun arkadaşlar sürücüyü doğru indirdim 71.89 nvidia nın sitesinden.Ama oyunun patc dosyalarını yükle demiş bir arkadaş o olabilir ama dedimya aynı oyun aynı xp sp2 de mx 400 de çalışıyor.Driver konusunda bu ekran kartı olan driverini verse bakalım olmazsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.