Şimdi Ara

Steam Haftasonu İndirimi - Valve Orange Box - 9.99$!!! (BİTTİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Steam Haftasonu İndirimi - Valve Orange Box - 9.99$!!! (BİTTİ)

Arkadaşlar merhaba, biraz önce steam sitesinde gözüme çarptı, bu haftasonu steamda Valve Orange Box paketi sadece 9.99$.
    %66 indirim yapılmış. [29.99$ idi]

Paketin içerisinde Half Life 2 serisi + Portal + Team Fortress 2 var.

Sırf tekli paket olarak Team Fortress 2 bile 19.99$ zaten.

Orjinal oyun severler, HL - TF hastaları bence bu kampanyayı kesinlikle kaçırmamalı.

TF2 kampanyasını kaçırdığım için üzülüyordum, bu kampanyayı kaçırırsam bu sefer kendimi keserim.

Ayrıntılı Bilgi : http://store.steampowered.com/sub/469/

Steam Haftasonu İndirimi - Valve Orange Box - 9.99$!!! (BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 9 Temmuz 2010; 14:40:16 >

• Konu açtığın için teşekkürler..

Tek kelime "Bedava" ..
  • Bunuda almayıp halen "orjinal pahalı ondan korsan kullanıyoruz diyeni" odunla döverler.Adamlar sizin tek 10 YTL olsun alırız dediğiniz orjinal oyunları bedava vericek neredeyse.

Ayrıca arkadaş belirtmemiş Orange Box'ın yanında Half Life 2:Deathmach hediye geliyor.10 dolara 2 çokoyunculu olmak üzere 7 orjinal oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrim -- 25 Nisan 2009; 11:57:37 >
  • Beyler Steam Den sadece Kredi Kartı numarası ile mi alış-veriş yapılabiliyor. Bankadan Havale yada buna benzer bi satın alım yöntemi varı mı ?
    bide oyunu aldıktan sonra internetten mi indiricez ?

şimdidn teşekkür ederim....
  • Kredi kartı veya Paypal,ClickandBuy gibi internetten ödeme yapmayı sağlayan siteler yardımı ile alabiliyorsunuz.Kredi kartınız yoksa duyduğum kadarı ile bazı bankaların vadesiz hesap sahiplerine internet alışverişlerinde kullanmaları için Sanal Kredi Kart uygulamaları var.

Oyunu aldıktan sonra oyun sizin Steam kullanıcı hesabınıza eklenir ve bu hesap yardımı ile bilgisayarınıza internetten indirebilirsiniz.
  • ya benim dert ettiğim şey peder internette kredi kartı kullanmayı tehlikeli buluyo. ve kabul etmiyo . bankadan hesap numarası varsa veya başka türlü alınıyosa alıcam . yoksa almanyada akrabama haber vericem o alsın ben indiricem burdan. ayrıca steam üyeliğim var çünkü elimde orjinal CS Source var indirmek sorun olmaz
  • cidden bedava..keşke bu fiyata kaplı alabilsek dükkanlardan..şu an çıkıp d&r mağazasından almıştım..steam olayını oldum olası sevemedim..
  • ya bu fiyat böye indirimler...
    hala korsan kullananlara şaşıyorum (tabi ki online için geçerli bu)
    ben de 50 ye almıştımama geçen sene.çok iyi fiyat
  • resmen bedava gibi birsey team fortess 2 de merak ediyordum zaten .ilerde l4d de aldık mı tamamdır
  • Kaçırmayın cok cok uzuz sadece TF2 bile değer o paraya + half life ve portal var
  • I-ıh! Çok pahalı! En fazla 5 dolar olmalı! Almam ben bunu, tü kaka!
  • Ben almayı planlıyorum da şu steam hakkında pek bilgim yok. Satın aldım diyelim sonra pc'ye format atmak gerekli, oyunu medyaya yazabiliyomuyuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Ben almayı planlıyorum da şu steam hakkında pek bilgim yok. Satın aldım diyelim sonra pc'ye format atmak gerekli, oyunu medyaya yazabiliyomuyuz?

Oyunların formattan önce yedeğini istediğimiz media veya taşınabilir diske kaydedebilmekteyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Avrim

quote:

Orjinalden alıntı: devilcnr

Ben almayı planlıyorum da şu steam hakkında pek bilgim yok. Satın aldım diyelim sonra pc'ye format atmak gerekli, oyunu medyaya yazabiliyomuyuz?

Oyunların formattan önce yedeğini istediğimiz media veya taşınabilir diske kaydedebilmekteyiz.

Cevap için teşekkürler, steam üzerinden oyun almak çok mantıklı ozaman. Kopya oyun fiyatına alabileğimiz oyunları orjinal alıp online zevkini tatmak apayrı güzel.

• Bedava gerçektende kaçımayın...
  • Almayanı dövecek artık adamlar bence biran önce almaya bakın.
  • Oha fiyata bak

10 Dolara Orange Box Ha

Ama olsun zamanında sahip olmak da bir başka

Artık eskisi kadar piyasada DVD versiyonu bulunmuyor adamlar da böyle para kazanıyorlar artık, bizim gibi DVD medyasına sahip olanlar biraz daha şanslı bence

• bedava
    alın uleeeeeynnnn
  • Valla ben aldım bugün

Steam sistemi zaten çok sağlamdır, kredi kartı konusunda siz bi açık vermezseniz sorun yaşamazsınız.
    Ben 30 40 kullancıya steam üzerinden oyun sattım ve kredi kartımla ilgili bi sorun yaşamadım.

Steamda oyunları internetten indiriyorsunuz. Format gibi durumlarda defalarca indirme hakkınız var, sınır yok bunda. Ayrıca oyun içeriğini yedekleme özelliği var, basitçe setup haline getiriyor ve bunu DVDye yazıp tekrar ilerde kurabiliyorsunuz.

Oyunun tüm güncelleştirmeleri otomatik olarak yapılıyor. Patch felan aramazsınız kesinlikle.

Zaten oyunlarda VAC anti hile olduğu için saçma sapan anti hile programları açarak girmek zorunda kalmazsınız.

Oyun esnasında 2 tuş kombinasyonu ile chat penceresi açıp steam üzerinden arkadaşlarınızla chat yapabilir, 1-2 hareketle herhangi bir arkadaşınızı bulunduğunuz servera davet edebilirsiniz.

Steam anlatılmaz, yaşanır. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Ben CS 1.6, CS : Source, L4D almıştım, şimdi de Orange Box alıyorum. Özellikle Valve oyunları Steam ile birebir uyumlu.

• orijinal team fortress 2'im olmasaydı kesinlikle ben de alırdım, harika bir fırsat bu...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.