Şimdi Ara

masa üstü ikonu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aşşadaki araç çubuunda masa üstü ikonu yok ve hiçbiryerde yok bunu nasıl araç çubuna kısayol ikonu olarak ekleyebilirim bu siz üstatlar için komik bir soru ama inanın bilmiyorum aramaktan başım döndü şimdiden teşekkürler

• valla aynı durum benimde başıma gelmişti.baya bi aradım.baktım yok.ama bi çaresini buldum.guest hesabını aç kullanıcı hesaplarından.sonra misafir olarak oturum aç.ordan kopyala simgeyi belgelerime veya bi diskete.sonra normal oturum aç.tekrar koy görev çubuğuna
  • C:\Documents and Settings\Kullanici Adi (Her Neyse)\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch klasöründe bulabilirsin.

Bu klasörü görebilmen icin gizli dosyalarin görünebiliyor olmasi gerekli. Bilmiyorsan verdigim adresteki kullanici adini degistir, adres cubuguna yapistir acilir.

Kolay Gelsin...
  • arkadaşım araç çubuğuna sağ tıklayıp hızlı başlatı çalıştır onlar hemen gelirler oraya zaten sonra da istediğin programı çekip bırakabilirsin
  • en sağlamı görev çubuğunda yani monitörün en altında başlat ile başlayan çubuğun boş bir yerinde sağ tıkla araç çubuklarına gel ordan yeni araç çubuğunu tıkla ve resimden takip et....

• çok mersi sağolun halloldu
  • hepinize ayrı ayrı teşekkürler çok iisiniz problem düzeldi
  • quote:

valla aynı durum benimde başıma gelmişti.baya bi aradım.baktım yok.ama bi çaresini buldum.guest hesabını aç kullanıcı hesaplarından.sonra misafir olarak oturum aç.ordan kopyala simgeyi belgelerime veya bi diskete.sonra normal oturum aç.tekrar koy görev çubuğuna

işte yaratıcı zeka tebrik ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.