Şimdi Ara

SONY NWZ-W202 Ultra Kompakt MP3 Çalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
27.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Sony'nin spor yaparken müzik dinlemeyi sevenler için özel olarak tasarladığı NWZ-W202 Walkman MP3 Çalar'ını inceliyoruz.

alt="SONY NWZ-W202 Ultra Kompakt MP3 Çalar"

• sony i ne kadar tebrik etsem azdır helal olsun adamlara. böylesine yaratıcı bir düşüncenin ürününü piyasaya sürüyolar vede bunu tr piyasasında bile 175ytl gibi makul bir fiyata sunuyolar. thank you sony..... i love you sony...
  • thank you sony miş özenti değil kendin ol arkdaşım. Türkler okuyor yazdıklarını farklı dilde yazacaksanda japonca olsun
  • :P :P sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rstm -- 24 Nisan 2009; 21:16:27 >
  • Çok pratik bir mp3 player.. Özellikle bisiklete binerken ve koşarken çok işe yarar.. Detaylı inceleme için Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 24 Nisan 2009; 21:46:37 >
  • hocam kulaklıkların tanıtım kısmını yanlış anlatmışsınız.bu kulaklıklarda bütün ses frekansları(bass-tiz) aynı sürücüden çıkıyor ve de gürültü engelleme özelliği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leylandi -- 24 Nisan 2009; 22:16:31 >
  • yok be dostum bır yanlıslık yok bence. S 638 f kullanıyorum ıcınden cıkan kullaklıkla aynı kulaklıgı kullanıyor oda bunun gıbı buyukler bas gelıyor kulagın ıcıne gelen yerden tız sesı gelıyor. bıde ıncelemede gürültü engeleme özelliği var dememiş tablodada yok zaten.

İnceleme için Teşekkürler.
  • @leylandi

Kulaklık konusunda kesin bir şey söyleyemiyeceğim zira test ürününü getiren yetkili arkadaş bana bu şekilde aktardı. Dinlerken de psikolojik midir bilmem ben de öyle hissettim. Görültü engelleme derken silikon tıkaçların dış sesi yalıtmasından söz ediyorum. Zaten elektronik dış ses engelleme olsaydı bu konuya da özel olarak değinirdik.

Dikkat ve uyarınız için teşekkürler...
  • Mesut bey güzel inceleme olmuş elinize dilinize sağlık.

Sizden sony'nin bluetooth kulaklıklarınında incelemesini bekliyorum.
  • fiyatı hakkında bilgiye nerden ulaşabiliriz?Piyasada ne kadar bu üründen var alakcaklar eminim bu soruların cevaplarını arıyorlardır
  • @ercn7

Fiyatı 180TL ile 220TL arasında olacak diye biliyorum.
  • fiyatı 180 tl.morfare ye eklemişler ama henüz satışta değil gelmesi bekleniyor.bu arada nwz-x1000 walkman serisinin incelemesini de yapmanızı dört gözle bekliyorum ve eminimki benim gibi birçok kişi bekliyordur.
  • bende bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rstm -- 24 Nisan 2009; 23:12:57 >
  • X 1000 serisini bende çok merak erdiyorum. Oled dokunmatik ekran noise canceling ex serisi kulaklıklar 16 gb kapasite bakalım donanım haberden bekliyoruz
  • İnceleme için teşekkürler, kulaklık ve mp3 player incelemelerinin artması dileğiyle.
  • Sony NW-A NW-Z serilerini kullandım ses olarak kullandığım en iyi cihazlardı bu modelde dahada ileri götürdüklerini düşünüyorum
  • 10 Numara firma bu SONY 10 numara !
  • bence de radyo olsaymış çok iyi olurdu..
  • gayet iyi bir inceleme olmuş mesut beyi tebrik ediyorum. benim aslında sony den beklediğim kulaklık bu değildi bir bluetooth kulaklıktı ama amaca yönelik spor kulaklığı olarak iyi bir alternatif benim beklentim ise motorola s9 gibi bir bluetooth kulaklıktı neyse umarım en kısa zamanda onuda yaparlar.
  • güzel inceleme teşekkür ederiz x serisinin incelemesini de dört gözle bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.