Şimdi Ara

Nokta Vuruşlu yazıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • epson lx300 kullanıyoruz ama iğrenç bi makina güzel ve ucuz bir nokta vuruşlu yazıcı tavsiyeniz var mı?

• kxp 1150
  • o versiyondakilerin hepsi igrenctir:D
  • panasonic kx-p1150 kağnı arabası gibidir 240 cps hızıyla süzüle süzüle yazar, ayrıca şeridi çok yer. 10 sayfa döküman yazdırırken bir çay içersin epson lx300 bu modele göre daha iyidir en azından şeridi az yer. maliyetten kaçıpta hızlı yazıcı istiyorsan ancak ikinci el bulabilirsin, ancak alırken yazıcı kafasına ve mekaniğine dikkat etmelisin. ne işle uğraştığını bilmiyorum fakat muhasebe gibi işlerde kullanacaksan panasonic kx-p3696 yazıcıyı tavsiye ederim hızı yazı karakterine göre 500 cps ye kadar çıkar. şeridi 24 metredir 5milyon karaktere kadar basar. okilerde hızlıdır sağlamdır fakat çok şerit yer.
  • Peki ben bişey sorabilir miyim? Tahminen bir kartuşla kaç sayfa basar? Ayrıca kartuşu dolmaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy01

Peki ben bişey sorabilir miyim? Tahminen bir kartuşla kaç sayfa basar? Ayrıca kartuşu dolmaz sanırım

panasonic kxp-3696 şeridinin uzunluğu 24 metredir 2000 sayfa bazen daha fazla basabiliyor.
  • şimdi ben lx300 ile oki nin aynı yarda bir yazıcısı vardı arada kaldım. son karar epson almaya karar verdim küçük ölçekli bi işyeri çalıştırıyorum. hata mı yaptım?
  • peki daha büyük işletmeler için ne önerirsiniz mesela muhasebe defterleri felan yazdırabilecek bir ürün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.