Şimdi Ara

Assassin's Creed - Altair's Chronicles

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Assassin's Creed - Altair's Chronicles

Gameloft
    Fiyat: $9.99
    Çıkış tarihi: Nisan 21, 2009
    Boyut: 129 MB
    Yapımcı: Gameloft S.A.
    En son version: 1.1.1

Ubisfot'un Prince of Persia serisinden sonraki en baraşılı oyunlarından bir tanesi olan Assasin's Creed'in iPhone oyunu çıkmış bulunmakta.Grafikleri gerçekten güzel bir oyuna benziyor.
    iPhone ve iPod touch için 2.2.1 versionunda çalışmaktadır.

iTunes:http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=313367811&mt=8

Assassin's Creed - Altair's Chronicles

İlk izlenimlerinizi burada paylaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 24 Nisan 2009; 0:42:15 >

• Yaa bunun ilaclisi yok mi?
  • Şu son dönemde çıkan oyunların (2XL Supercross vb...) FW 2.2 ya da üzeri işletim sistemi gerektirmesinin anlamını çözebilmiş değilim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jinxy

Şu son dönemde çıkan oyunların (2XL Supercross vb...) FW 2.2 ya da üzeri işletim sistemi gerektirmesinin anlamını çözebilmiş değilim.

2.1 yaptık yeni, bir ton uygulama yükledik şimdi işin yoksa 2.2 yap... Yarın 3.0 yaparlar artık...
  • Bende gündüz yükledim, gerçekten çok güzel oyun yapmışlar.
  • benim iphone kırık değil demosunu beklicem güzelse alabilirm.
  • grafikler çok kötü duruyo. anti aliasing denen şeyden haberleri yok sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: x_tol

grafikler çok kötü duruyo. anti aliasing denen şeyden haberleri yok sanırım.

iPhone'da anti-alising he ? Vay anasını yaw..
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Niye öyle diyorsun HyperioИ. Ekran görüntülerini alan arkadaş açmamış heralde, ben 16x anti aliasing açtım gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 24 Nisan 2009; 1:20:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

Orjinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Niye öyle diyorsun HyperioИ. Ekran görüntülerini alan arkadaş açmamış heralde, ben 16x anti aliasing açtım gayet güzel.

bi an dedim noluoruz ama son anda farkettim o "" yı

kafayı yiyecektim

• kontroller güzele benziyor
    wireless bulduğum yerde bi indirip deniyeyim
  • valla ben indirdim ilaçlısını ingilizanahtarından 124 mb sanırım..resim kalitesiz çıkmış arkadaşlar grafikler hemen hemen aynı ama resimdekinden çok daha kaliteli..ben çok zevk aldım oynarken..hero of sparta gibi kontrolleride çok kolay..
  • yaw 3.mü 4.mü ne bi bölümde sirke girioz bi dev var..direk çat die geçiriyo..zıplayınca fln baltası yere saplanıyor sonra üstüne çıkıp heavy vuruş yapıoz ama bunu 3-4 kere tekrarlamamız lazım..fakat adam okdr güçlüki bi koydumu canın yarısı gidio e ztn canda az..nası geççez ya orayı..yukarıdaki iplerdede dolaştım hane kafayamı uççaz ordan die..ama yok..hep ölüom dün sbah 4'e kdr uğraş dur geçemedim..bi yardım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: wosswoss

yaw 3.mü 4.mü ne bi bölümde sirke girioz bi dev var..direk çat die geçiriyo..zıplayınca fln baltası yere saplanıyor sonra üstüne çıkıp heavy vuruş yapıoz ama bunu 3-4 kere tekrarlamamız lazım..fakat adam okdr güçlüki bi koydumu canın yarısı gidio e ztn canda az..nası geççez ya orayı..yukarıdaki iplerdede dolaştım hane kafayamı uççaz ordan die..ama yok..hep ölüom dün sbah 4'e kdr uğraş dur geçemedim..bi yardım :D

Herhangi biryerde kısa bir süre sabit kal, adam gelip baltayı sana vurmak için havaya kaldırdığında hemen başka biryere geç. O sırada baltası yere saplanacak,adamında üstünde kılıç işareti çıkacak. Öyle olunca hemen adama yaklaşıp heavy vuruş yap.
  • Böyle kontrollu oyunları seviyorum Hero Of Spartada böyle ve çok eğlenceli oluyor.
  • Şu Gameloft oyun yapmasın bence her 3D oyunu 5 FPS'de oynattırıyor sağolsunlar
    Mesela Hero of Sparta bazen 3'leri bile görüyordu...
    Ipod Touch 8gb, 2.2.1...
  • Hero' Sparta' ve bunun gibi oyunlar favorim hemen deniyorum
  • Bende @sylargray hocamin tavsiyesiyle hemen indirip yuklüyorum
  • Adamlar yapmış ya
  • Gerçekten yüklememle silmem bir oldu Ipod kullanıcısıyım o kadar grafiklerine abanacaklarına kontrollere ve Kare/Saniye'ye odaklansalardı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.