Şimdi Ara

Continental kötü bir lastikmi gerçekten?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
13.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi ağustos 2008 de 2 aracımında lastiklerini değiştirdim.Biraz araştırma,internette bakınma filan derken continental almaya karar verdim.Megane aracıma continental premium contact 2 alınca şahinede continental conti eco contact3 serisi aldım.
    Şimdi sorum şu;Geçen hafta tofaş şahine rot-balans yaptırmak üzere rot-balansçıya gittim,adam abi bu lastik atlama yapıyor kauçuğu kötü başka marka bulamadınmı,keşke michelin,bridgestone alsaydın gibi konuştu,(atlama yapıyor derken yani lastiğin yapısımı bozuldu)
    Bazı noktalara değinmek istiyorum

1.Lastiklerin DOT numarası yani üretim numarası yeniydi, daha 1 aylık fabrika çıkışı 1 aylık lastiklerdi
    2.Aracımı bazen 1 hafta hiç yerinden kıpırdatmadığım günler oluyo,acaba bu yüzden mi bu atlama denilen olay oluyo
    3.Continental conti premium contact serisi alman üretimi,continental eco contact 3 ise romanya acaba kauçuk kalitesi gerçekte var mı ?
    4.Arabayı çok dikkatli kullanırım,çukurlara düşmemeye gayret ederim,biraz kalabalığız ağır oluyo araba acaba onla bi alakası olabilirmi ?
    5.Yalnız lastiklerden hiç bir şikayetim yok,ıslak-kuru performansı,yol tutuşu,sessizliği,öyle bi hava azalması gibi bi şeyler olmuyo..
    6.Hata bizde mi acaba yeni lastikde ayrı bi kullanımmı gerektiriyor ki ben öyle aman aman bi süretlede gitmedim
    7.Megane'nin lastiklerinede baktırmak gerekiyorumu?
    8.Bu atlama denilen olayı ben nasıl anlarım yolda giderken

Ya arkadaşlar biraz uzun oldu ama kusura bakmayın,megane conti premium contact 2 serisi güzel diyince bende gittim alım ordan,e haliyle şahinede ordan aldım fiyat konusunda yardımcı olurlar hesabında,ama kötü mü ettik acaba,bu kriz ortamında lastiğe bi daha mı para vericez,ama dediğim gibi benim lastiklerden bi şikayetim yok şimdiden teşekkürler...

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.