Şimdi Ara

İnce tasarımlı Motorola V10, Güney Kore pazarı için duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Motorola, uzun süreli bir sessizlik döneminin ardından V10 modelini Güney Kore'de duyurdu.

İnce tasarımı ve 2.0 inç 240x320 piksel dış ekranıyla ön plana çıkıyor. EV-DO / CDMA şebekesiyle uyumlu çalışabilen V10, 103.7 x 53 x 11.9 mm boyutlarında dizayn edilmiş. 2.2 inç, 240x320 piksel 262.144 renk iç ekrana sahip telefonda anın yakalanması için 2 megapiksellik kamera yeterli görülmüş.

AAC +, AAC, H.263, H.264, MPEG-4, MP3, MIDI dosyalarını oynatabilen telefonun belleği microSD kartlarla arttırılabiliyor; veri aktarımı ise Bluetooth v1.2 veya USB kablosu üzerinden sağlanıyor.

Telefonun önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi planlanırken fiyat hakkında açıklama yapılmadı.

• Logonun yeri olmamis , alttaki T ye benzeyen logo sanirim oparator logosu onun yerine konmasi lazim 2 logo birden guzel olmuyor.

Genel tasarimda guzel , V3 serisinin yan kisimlari siyah kaplama metal oldugundan zamanla cebe soka cikara kenarlardan boya atiyor ve metalik kisim gozukuyordu bunda kenarlari metalik yapmalari o sorunu gidermis.
  • hmmm güzel olmuş sevdim ama güney korede buna benzeyen samsung boll hemde özellikleri daha yüksek.bize ne zaman gelir bilinmezz..
  • aynen logo güsel ama yeri uymamış
  • görüntü çok şık ama teknik veriler kötü.
  • dış malzemesin de soyulma problemi olmazsa ve türkiyeye makul bir fiyattan gelir ise alınabilecek bir telefon ama anlamadığım v serisi sürekli gelişerek gitmiş şimdiye kadar v10 da v9 un üstünde bir özellik göremedim
  • bna göre logonun yeri gayet uygun ama o alttaki logo güzel olmamışş malzeme güzel gibi görünüyor haklısın v9dan üstün bi özelliği yok gibi kamerayı neden 2.0la dolduruyor anlamıyorum buna 3.2 mp giderdi.
  • BNCEDE şekil olurak çok şık logosu klasik matorola gibi ortada olmalıydı ve motorola v9 dan tek farkı v9 un 1 mm daha kalın olması...fiyatıda tr de ilk çıktığında her gelen telefonu gibi uçuk olur...
  • hemen hemen v9 ile özellikleri aynı bir tasarımı farklı sanırım motorola 2 mp kamerada kararlı çeşke biraz geliştirseymiş kendini
  • Sade ama güzel bir tasarım olmuş.Pil sorununu da bitirmişlerse güzel cihaz.İşletim sistemi ne acaba?
    kullanıcı yorunmları veya test var mı?
  • arkadaşlar gps de mevcutmuş v10 da.micro sd 2 gb, ve 256 rom mevcut.
  • Oldukca guzel bir tasarimi var
  • Bol teknoloji'den bıkmış fakat tasarıma aç kore piyasası için sürülmüş. Avrupa ve Asya sürümleri'nin çıkacağına dair bir bilgi yok. Bize gelmese daha iyi olur. Tuş takımını bende beğenmedim, Lg'yi anımsatıyor.

Artık Motorola'nın Beckham ile yaptığı iğrenç reklam kampanyalarını bitirmesi gerekiyor. Asyalı insanlar Beckham hastası olabilir ama Avrupa'da kimse'nin Beckham düşkünlüğü yok.

İnce tasarımlı Motorola V10, Güney Kore pazarı için duyuruldu

• Beckham konusunda kesinlikle katiliyorum.Ama bir defa daha anladim ki eger konu clamshell ise Moto bu isin tek temsilcisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 1 Mayıs 2009; 11:40:25 >
  • Evet ''istiridye kapakta'' gerçekten şık ve dayanıklı modeller çıkartıyor motorola.
    Samsungda güzel tasarıma sahip ve istiridye kapaklı modeller var ama bence motorola bu konuda daha başarılı.
  • bence 10 numara; kampanya böyle olur işte. gözde insanlar 10 numara alet. startac in gps li ikinci versiyonu da bu köpek yiyen arkadaşlar için satyışa çıktı. moto, bu çekik gözlü insanlar üzerindeki pazar hakimiyetini bırakmaz. uyuz nokya
  • çok güsel olmuş ama logo yeri hiç hoş olmamış
  • motorola baya bi sessiz kaldı şimdide modeller gelmeye başladı ama reklamını beckham yapıyor bunun parasını fena halde çıkaracak tüketiciden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.