Şimdi Ara

Inno3D, 1.8GB GDDR3 bellekli GeForce GTX 275 modelini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nvidia'nın kısa bir süre önce AMD-ATi'nin Radeon HD 4890 modeline rakip olarak duyurduğu GeForce GTX 275 için alternatif sayısı artıyor. Sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Inno3D, yüksek bellek kapasitesiyle dikkat çeken GeForce GTX 275 modelini duyurdu. EVGA'dan sonra 1792MB GDDR3 bellekli modelini duyuran firmanın yeni modeli, 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT200b GPU'sundan güç alıyor ve referans tasarımda kullanılan standart soğutucu ile geliyor.

Yüksek bellek kapasiteisiyle öne çıkan ekran kartının grafik işlem birimi 633MHz'de, paralel işlem birimleri 1404MHz'de ve bellekleri de 2268MHz'de görev yapılıyor. Tasarımı gibi saat hızlarıyla da Nvidia'nın referans çizgisinde yer alan ekran kartı, 448-bit bellek veri yolu desteğine ve 240x paralel işlem birimine sahip. PureVideo HD teknolojisiyle yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma yapabilen ayrıca DirectX 10, CUDA, PhysX, 3DVision ve SLI desteği sunan kartın fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• 1.8GB lık ekran kartı biraz garip gelio kulağa ancak alışıyoruz böyle şeylere yawaş yawaş
    GTX 275 ler çeşitleniyor ama soğutucuyla da oynasalar biraz fena olmaz...Inno 3D genelde özel soğutucu kullanırdı.
  • İleri de çıkacak oyunlar için mantıklı bir hareket.
  • Böyle güzel ve kaliteli bir markanın çıkardığı GTX275 in Türkiye'ye giriş fiyatını gerçekten çok merak ediyorum. Kısmetse Inno3D müşterisi olacağım tekrar. Fakat bu model EVGA nın GTX275 i ile kapışacak gibi duruyor.

Standart soğutucu tercih etmesini biraz garipsemedim değil Inno3D' nin.
  • GTX 295 i tek PCB olarak üretip fiyatınıda makul yaparsa NVIDIA yı kimse tutamaz..
  • şu saat hızlarını da biraz daha yüksek yapsalar ne olacak...
  • Pazarlama kokusu mu alıyorum nedir..
  • Güzel kart alınabilir tabi fiyatta uçmazlarsa
  • Haberleri sorgulayın biraz arkadaşlar. 1.8 GHZ ekran kartı mı olur diyen arkadaş evet olmaz haklısın. 1792/1024 = 1,75 GB olur ama :)

Hard disk üreticilerinin pazarlama alışkanlıklarına mı düşüyoruz ne?
  • 1.8 gb gerçekten ilginç
  • Güzel bir ürün.standarda göre koydukları yaklaşık +1 gb fazla ramin fiyata yansıması nasıl olur acaba
  • Inno3D alırsanız bozulmasın diye dua edin vektron getiriyordu en son hala onlar getiriyorsa yandınız kullanıcı hatası bu lafı ezberlemişler

zotac msı asus gigabyte gibi markalara yönelin
  • 45nm ddr5 bekliyorum ben ozaman alacam bi vga
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.