- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
NISSAN PRIMERA
Bu konudaki kullanicilar:

2183
Cevap
41
Favori
304009
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giris

695 Mesaj
22 Nisan 2009; 23:08:54 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhabalar,
2006 model nissan primera tekna sahibiyim. daha önce seat toledo, peugeot 306, rover 216 si kullandim. hiç biri nissaan kadar tat vermedi. aracimi ikinci el aldim ve n form hakkinda hiç bilgim yok. pdf formatinda manueli olan varmidir. ayrica araba hakkindaki düsünceleriniz nelerdir. ben arabanin tam donanimini da bilmiyorum. mesela kaç hava yastigi var gibi, bilgilerinizi paylasirisniz sevinirim.

DH forumlarinda vakit geçirmekten keyif aliyor gibisin ancak giris yapmadigini görüyoruz.
Üye oldugunda özel mesaj gönderebilir, begendigin konulari favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdigin konulara hizlica erisebilirsin.

Üye Ol Simdi Degil Bir Daha Gösterme

130 Mesaj
27 Nisan 2009; 1:43:35 

Araciniz hayirli olsun. Fiyatini ve bildiginiz iyi-kötü yanlarini da paylasirsaniz memnun olurum. Bende nissan primera tekna almayi düsünüyorum. Ancak piyasada çok olmamasi beni biraz endiselendiriyor. Ayrica sanirim üretimden kalkmis bide bu kadar özellikli bir arabanin bu kadar uygun fiyatta olmasida biraz endise verici. Bilgi sahibi olanlar yardimci olurlarsa sevinirim.

2012 S&S 122 BMT BEYAZ

5002 Mesaj
27 Nisan 2009; 23:17:18 

Bende 2004 Tekna vardi,18 ay kullandim.Çok farkli bir arabaydi,piyasadaki bir çok markadan isçilik ve malzeme açisindan çok daha kalitelidir.
Orta konsoluna hasta olmustum...Bir gören bir daha bakardi,çok severek aldim ve kullandim.Kullandigim süre boyunca hiç yari yolda birakmadi...
Nissanin Batida Renaultla yaptigi ortakligin ilk ürünüdür.Nissan Qashqai satislarini artirmak için bence piyasadan çekti ama en kisa zamanda yeni bir kasa yada makyajla tekrar üretime baslicaktir diye umuyorum.Sehiriçi ort 8.5 ile 9 lt arasi yakar 100 km de .(1600 cc olani).Ikinci eli zayif bir modeldir.

Sinema ve Stereo sistemim

1435 Mesaj
28 Nisan 2009; 0:51:26 

primerada ortadaki ekranda navigasyonu etkin hale getirip kullanan varmi ? Bu ekrana navigasyonu nereden nasil yükletip kullanabiliriz.

695 Mesaj
28 Nisan 2009; 12:34:04 

Merhabalar,
uzun zaman seat toledo araç kullandim aralarinda bariz farklar var. öncelikle seat a göre motoru inanilmaz performansli. yani bi çok forumda hantal denilen motordan ben çok memnunum. 4. vitesde 1200 devrilerden rahatlikla toplayip götürüyor. toledo da biraz daha fazla göz vardi. sekiil olarak kesinlikle çok kargizmatik bir araç fakat bence en kullanisli yani arka kamerasi. gerçekten harika bi olay çok rahatlatiyor. ses sistemi toledoya göre biraz yetersiz fakat nissanin yagmur sensörü ve farlari çok basarili. araç içi çok genis, rüzgar sesi almaz ama tekerlik kaltesine göre yol sesi alabilir. pirelli 205/55 16 p7 w bir lastik var üzerinde ve biraz ses yapiyor. süspansiyonlari sert toledoya göre. sonuç olarak ben araçtan çok memnunum. orta konsol çok kullanisli. yakiti çok az bir depo ile 750 km yapiyor kullanimna göre degisir tabiki. navigasyon varmis ama bu türkiye de kullanilmiyuormus fakat bence orta konsol (n form) güncellenebilirdir tahminim. arastirmak lazim istanbullu arkadaslar sanirim daha rahat bilgilere ulasabilirler. 0 i 46.000 tl olan araci 20.000 tl civari alabirlisiniz ve kesinlikle pisman olmazsiniz. bu arada opel vectra da durduruldu diye biliyorum. fiatin bi çok modelide, birde araçta triger yok zincir tahrikli, yani 250.000 km hiç problem yok :)

695 Mesaj
1 Mayis 2009; 0:03:34 

birde nissan primera araçlarda QG kodlu bir motor bulunuyor. rivayete göre motor 118 bg gücünde ve degisken zamanli sübap bulunmakta çok da az yakiyor. tabi bu forumda benden baska primeraci olmadigi için bende kendi kendime yaziyorum ama bi faydasi birilerine dokunuyordur umarim :)

289 Mesaj
20 Haziran 2009; 9:16:55 

Bende sifir km de aldigim 2006 model primera var.Araç frenler bakimindan harika iç hacim gerçekten çok genis ve anlamsiztikirti sesleri yok. Tek dezevantaj 1.6 motor bu kasaya yeterli gelmiyor ama nasil oluyorsa uzun düzlükte 220 km hiza çikabiliyor.
Debriyaj sistemi biraz zayif.ses sizstemini degistirdim begenmedigimden.Bunun haricinde siradisi araba.nissan türkiyede mazda ile beraber 2. elde en fazla deger kaybeden araç.
Parça bulmaniz sorun olmaz istanbulda servislerde en abuk parçalari dahi mevcut.
Kesinlikle alinabilir..

355 Mesaj
21 Haziran 2009; 17:12:01 

Sevgili Arkadaslar, Nissan Primera benim hasta oldugum bir araç. Ancak, üretiminin durdugunu görünce vazgeçtim.

Nissan yazik etti bu araca. Çok iyi bir yerde olabilirdi su an.

Benim merak ettigim, bu aracin yerine hangi model araç çikardilar ya da çikaracaklar.

Nissanin Qashqai modeli için bu modelden vazgeçtigini düsünmüyorum. Çünkü, farkli kurvarlarin araci bunlar.

Ancak, Nissan markasi benim favori markalarimdan birisi. Insaallah Nissan Primera yeniden gelistirilerek üretilir. Bakalim görecegiz...Saygilar...
Buna gelen 1 yanıtı gör.

ADANALIYIK ALLAHIN ADAMIYIK ...

2632 Mesaj
25 Haziran 2009; 9:00:59 

Acaba bu 99 model premier GT ler nasildir onlari önerirmisiniz.Artilari ve eksileri nelerdir mesela.

52 Mesaj
1 Temmuz 2009; 21:09:05 

Merhaba,bugün primera tekna aldim.2004 model 49900 km.Biniciden.açilir tavan 6mi 8 mi bilmiyorum ben 6 sini saydim hava yastigi var.Bakimlari yapilmis.22400 tl ..Fiyat iyi mi?Genel olarak düsüncelerinizi merak ediyorum.Tesekkürler

5 Mesaj
2 Temmuz 2009; 16:05:18 

Merhabalar bende de 2004 visia var ve bende çok memnunum. Atiker marka tüp taktirdim inanilmaz 3-4 kez hesapladim ankara sehiriçi trafikte 150bin lira yakiyor, zaten yakit tüketimi 1.6 arabaya göre çok iyi. Kesinlikle alinabilir bir araç iç hacmi çok genis 8 havayastigi vs vs..
Ben çok memnunum ve tavsiye ederim

Ayrica o fiyata kaçirma derim iyi fiyat..

52 Mesaj
4 Temmuz 2009; 22:59:55 

tesekkür ederim.aldim artik.fiyati gerçekten uygun oldu çünkü kasko degeri bile 23000 küsür TL çikti.

52 Mesaj
5 Temmuz 2009; 15:13:25 

özelliklerini bilmeden sirf temizligine ve görünüsüne bayilip da aldigim 2004 nissan primera tekna 1.6 49960km-siyah renk aracimla ilgili merak ettigim birkaç nokta var:
Birincisi exantrik kayisi mi var yoksa zincir mi bilmiyorum
Ikinci olarak da Aralik 2008 de 48000kmlerde servis bakimi yapilmis bir sonraki bakiminin 60000km de olacagi yaziyor.Fakat altina bir not yazmislar:"fren balatalari ve kayislar sahibinin istegi üzerine degistirilmedi" diye...Buna ragmen ben 60000 km ye kadar servisei götürmeyi düsünmüyorum.Riskli olabilir mi?

Tesekkürler

756 Mesaj
6 Temmuz 2009; 11:28:01 

quote:

Orjinalden alinti: senemir

özelliklerini bilmeden sirf temizligine ve görünüsüne bayilip da aldigim 2004 nissan primera tekna 1.6 49960km-siyah renk aracimla ilgili merak ettigim birkaç nokta var:
Ikinci olarak da Aralik 2008 de 48000kmlerde servis bakimi yapilmis bir sonraki bakiminin 60000km de olacagi yaziyor.Fakat altina bir not yazmislar:"fren balatalari ve kayislar sahibinin istegi üzerine degistirilmedi" diye...Buna ragmen ben 60000 km ye kadar servisei götürmeyi düsünmüyorum.Riskli olabilir mi?

Tesekkürler

Aracinizda eksantrik tahrik sistemi zincirlidir. Bir ariza çikarmadigi sürece degismesi gerekmemektedir.

Fren balatalarinin degisimi ihmal ettiginiz taktirde, Fren diskleriniz bozulacak ve masraf artacaktir.
Yine kayislarinizin kopmasi bir durumda motorunuza zarar verebilirsiniz.

Daha da önemlisi bu arizalardan dolayi sürüs güvenliginiz tehlikeye düsecektir.

Saygilar

"Tanri, iradesini hakim kilmak için yeryüzündeki iyi insanlari kullanir; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kilmak için Tanri'yi kullanirlar."

52 Mesaj
6 Temmuz 2009; 17:56:26 

Tesekkür ederim.

882 Mesaj
11 Temmuz 2009; 17:01:46 

quote:

Orjinalden alinti: senemir

Tesekkürler

bende bu model araçtan almayi düsünüyorum siz kaça aldiniz?

37 Mesaj
16 Temmuz 2009; 13:39:24 

araniza 2000 primera 1,6 comfort la katilmis bulunmaktayim. servis bakimini yaptirip binmeye basladim teyp içinde kaset sikismis tek sorun onu yaptirmasi kaldi. z.rotlar degistirdim. hayatimda klimasi bu kadar mükemmel araba görmedim. fakat yakiti henüz ölçemedim. lpg takili üzerinde lpg araci etkilemiyor. viraj dönerken araba altimdan kayiyormus gibi oluyor ya bana öyle geliyor. ama genel olarak süper araba

4 Mesaj
18 Temmuz 2009; 14:50:48 

hocam kesinlikle çok iyi almissiniz... Kazasi boyasi yoksa... süper..

Serkan BASAR
Yeminli Tercüman -
2004 Nissan Primera Tekna

37 Mesaj
27 Temmuz 2009; 16:10:12 

stargaz marka sirali takili ilk aldigim hafta yakit çok güzeldi. bilgisayra sokturdum gayet iyiydi. su devirdaimi degistirdim. arabada hersey normal ama yakit acayip artti antalya isparta arasi 270 civari yakti. kafayi yemek üzeyim nasil oldu neden oldu anlamadim. birde frenler ötmeye basladi normalmidir.

3300 Mesaj
28 Temmuz 2009; 23:25:12 

arkadaslar 2004 modelleri vs netten baktimda inanilmaz bir ic dizayn yapmislar :) birde sanirim bu 2001 model comfort modeli fiyatlari cok uygun..

376 Mesaj
29 Temmuz 2009; 13:37:52 

arkadaslar 2000 model 2.0 TD Primera ne kadar eder ve NISSAN larin dizelleri nasildir acaba fikirlerinizi merak ediyorum..
iyi günler

Sarkilar güzelse hala
Hala sariysa mimozalar
Onu unutamadigin içindir..

262 Mesaj
15 Agustos 2009; 2:26:34 

2005 model primeram var. arabamdan çok çok memnunum. 50 tl lik bnzinle rahat 200 km yapiyorum. biraz kassam 230 km yapiyor. yakit çok az. elbette fazla bir performans beklntim yok. benim arabamdan tek sorunum cd çalarin mp3 çalmamasi. bu cd yemp3 nasil çaldirabilirim arkadaslar? yada diger ülkeledeki dvd-navigyon-mp3 lü teyplerden bulamazmiyiz? kimse ses sistemi için birseyler yapmadimi:)

amd for ever

7 Mesaj
21 Agustos 2009; 23:53:03 

arkdaslar bendede bu arbadan var yakitta çok cimri Lpg de 150 civari yakiyor sehir içi dizayni süper ama bu modellerde yag eksiltiyor(eski bir usta söyledi bende denedim) yagi sürekli kontrol edin(konrol ettikten sonra hic problem olmaz) ben suudiarabistana 3 defa gittim yol tutusu tek kelime ile mükemmel sadece ve sadece yaga dikkat edin.

695 Mesaj
15 Eylül 2009; 19:17:27 

Merhabalar,
Nissan primera p12 yenikasa araçlarda degisken zamanli subap bulunmakta ve bu tür araçlarda lpg bazen sorun çikarmaktadir. primera p12 ye lpg taktirip problem yasayan varmi. tecrübelerini paylasirsa sevinrim.
ayrica naivagasyon yükleyebilen veya orta konsola degilsiklik yapabilen varmi,

840 Mesaj
15 Eylül 2009; 19:26:29 

lpg yi iyi bir yere yaptirirsan sorun olacagini sanmiyorum sonuçta degisken subap sadece primerada yok

navigasyon olayi için ingiltereden navi almalisin yada ortadaki ekrani asagiya alip ortaya yeni navi taktirmalisin

1 Mesaj
19 Eylül 2009; 23:06:43 

iyi aksamlar tüm arkadaslarin bayrami kutlu olsun
2004 model primera tekna otomobil aldim
yalniz ön panerldeki tuslarin islevlerini tam anlayamadim
ayrica bisgisayar dilini türkçe yapabilirmiyiz
yardimci olursaniz sevirim
tesekkürler

695 Mesaj
27 Eylül 2009; 22:36:46 

oh be en sonunda primera cilar da bi yerde toplaniyor gibi, öncelikle genel sorunlar sanirim sunlar;
1. GPS nasil aktif hala geliyor veya GPS takilmasi mümkünmü
2. DVD veya mp3 çalmak mümkünmü,
3. Süspansiyonlar sert daha konforlu hala gelmesi mümkünmü,
4. kapi içi tikirtilara çözüm buldunuz mu.
5. yedek parça veya servis için hangi firmalari önerirsiniz, (ben ankaradayim)
6. bluetooth telefon da var normalde ama malsef türkiye modelerde yok çözüm bulabilen oldumu,
7. LPG de problem yasayan var mi

Guest
30 Eylül 2009; 9:59:39 

iyi gunler
2005 üzeri primera lar benimde aklimda olan araclardan biri gerek dis gerekse ic gorunusleri ile beni fazlasiyla cezbediyor ama anladigim kadariyla buradaki arac sahipleri de dahil cogu kisi aracin ozelliklerinden bihaber hani herkes merak ettigim sorulari sormus ama cevap veren yok bu da tabi bir soru isareti olusturuyor. daha once yine donanimhaber forumlarinda primera ile ilgili bir tartismaya rastlamistim aracin cok hantal kaldigi hemen tepki vermedigi yönünde ama hala ne zaman gorsem primera bana göz kirpar :) yalniz 2004 modelinin direksiyon simidi hic hosuma gitmiyor 2005 ve uzeri modellerde simit degismis ve guzellesmis imzamdaki aracimi satacagim zaman listemdeki seceneklerden biri de siyah renkli ici bej 2005 üzeri bir primera olacak. ozellikle kullanicilarin bu arac hakkindaki yorumlarini takip edecegim herkese kazasiz sürüsler

17 Mesaj
30 Eylül 2009; 10:19:43 

merhabalar. 2006 model primera 1.6 tekna sahibiyim bende.
araç satilirken bluetooth ve navigasyon ozellikli diye satiliyor ama aldiktan sonra ogrendim ki nissan turkiye bu yazilimlari turkiyeye getirmemis.
bir kac navigasyon firmasiyla konustum arabamda boyle bir donanima hazir alt yapi var gps aktif edilebilirmi diye ekran dokunmayikse yapabilirz dediler.
kapi ici tikirtilar aldigimda yoktu fakat araba bir kac kez rizenin yayla yollarinda kullanildiktan sonra sadece kapilardan degil bir cok yerinden tikirti gelmeye basladi :)
yedek parca ihtiyacim olmadi henuz ama yedekparca.com diye bir internet sitesinde satildigini gordum gayet de uygun geldi bana fiyatlar.

20 Mesaj
4 Ekim 2009; 20:45:31 

Arkadaslar yarin belki araniza katilabilirim 99 nissan primera special modeli tüplü araç temiz degisei sadece sol kapi saci bankacidan fiyati hangi araliklarda tskler

laguna 97

165 Mesaj
5 Ekim 2009; 12:46:23 

Selamlar,
Primera Tekna'daki Navigasyon'u çalistirip kullanabilen oldumu. Araç süper ortasinda monitör var resmen :)

756 Mesaj
5 Ekim 2009; 13:53:53 

quote:

Orijinalden alinti: akyuzzz42

Arkadaslar yarin belki araniza katilabilirim 99 nissan primera special modeli tüplü araç temiz degisei sadece sol kapi saci bankacidan fiyati hangi araliklarda tskler

Dod dan sorgulamadim :)

ARAÇ BILGILERINIZ

ARACINIZ : NISSAN PRIMERA 1.6 SPECIAL EDITION
MODEL YILI : 1999
KM : 120.000

DOD EKSPERTIZ ÖNCESI TAHMINI FIYAT

9.850,00 TL - 11.100 TL

"Tanri, iradesini hakim kilmak için yeryüzündeki iyi insanlari kullanir; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kilmak için Tanri'yi kullanirlar."

20 Mesaj
5 Ekim 2009; 20:28:11 

ama piyasa da 13 ten asagi temizi yok ben de 12250 buldumm

laguna 97

2117 Mesaj
20 Ekim 2009; 15:44:47 

Ben de 97-2001 arasi olan kasalarin otomatik 2.0 lari ile ilgileniyorum. 13-14 gibi bulunabiliyor, yalniz cvt sanzimanli olanlarla ilgili süphelerim var. Kullananlar memnun mu, bu kasalarin kronik sorunlari var mi?

2012 c4 confort plus 1.6hdi 92hp

Bir yengece asla düz yürümeyi ögretemezsin!!!

52 Mesaj
22 Ekim 2009; 22:21:54 

Sizinki yakitta epey cimriymis.2004 primera var bende 52000km de,sehir içi kullaniyorum sürekli ve 50tl yakitla 150 km gittigimde lamba yaniyor.Fakat olsun.Degiyor

695 Mesaj
23 Ekim 2009; 9:32:56 

merhabalar,
dün youtube da bir video ile karsilastim. orta ekranda info tusuna basili tutup sol tekerlegi bir tam tur çevirdiginizde yeni bir ekran geliyor. vurada tüm arabanin hatalarini, göstergeleri ile oynayip komple araci test edebiliyorunuz. sizde inceleyin bakalim neler çaikacak

246 Mesaj
10 Kasim 2009; 15:58:57 

Arkadaslar benimde size bir önerim olacak. Sakin kontak açikken koltuklari ileri geri almayin. Hava yastigi ariza lambasi yaniyor ve kesinlikle servis disinda söndürülemiyor. Tabi serviste 60 TL aliyor. Yikamaciya felan verirken adamlari uyarin.
Onun disinda yukarda arkadaslarin söyledigi tüm olumlu görüslere katiliyorum. Imzamdaki araci 2 yil önce aldim ve gayet memnunum.

___SADE___ Herkes ayni fikirdeyse, hiç kimse yeterince düsünmüyor demektir.
2005 PRIMERA TEKNA

130 Mesaj
13 Kasim 2009; 14:59:52 

slm primera sahipleri. nissan primera tekna almayi dusunuyorum.2004. 2005. 50 bin km asmamis bir araci 20 bin ytl ye almak mumkunmudur.

246 Mesaj
13 Kasim 2009; 15:43:33 

Boyali felansa olabilir. Birde primeranin 2005 de iç kismi makyajlandi onada dikkat et.

2005 PRIMERA TEKNA

130 Mesaj
13 Kasim 2009; 16:46:36 

tsk ediyorum yanliz 2005 modelin ici yenilendi derken dahami iyi yoksa tutulan 2004 model mi?slmlar

246 Mesaj
14 Kasim 2009; 22:13:28 

2005 den sonraki çok daha iyi. Direksiyon simidi ve göstergeler çok daha hos.. Tabi birde ekran daha özellikli galiba.

2005 PRIMERA TEKNA

262 Mesaj
20 Kasim 2009; 11:36:01 

arkadaslar 1998-2001 arasi 2000 cc. otomatik vites primera almak istiyorum nasildir acaba daha önce almeram vardi ama primeraya hiç binmedim .alinirmi.

2005 RENAULT LAGUNA II 2.0I 16V PRIVILEGE AT

2342 Mesaj
20 Kasim 2009; 14:08:58 

quote:

Orijinalden alinti: sade100

2005 den sonraki çok daha iyi. Direksiyon simidi ve göstergeler çok daha hos.. Tabi birde ekran daha özellikli galiba.

2004 modelde geri vites kaemrasi siyah-beyaz ama 2005 ve sonrasinda kamera renkli..birde gösterge tablosu farkli,direksiyon simidi farkli.2004 ve öncesinde sabit görünen gösterge tablosu varken 2005 ve sonrasinda kontagi kapattiginizda gösterge tablosunun oldugu yer simsiyah...kontagi açtiginizda rengarenk göstergeler ortaya çikiyor..2005 senesinde nisssan bayisinde araci ilk inceledigimde agzim açik kalmisti...kontak açtiginizda resmen bir uzay araci içindeymissiniz gibi oluyor:) 2001 model primerayi 2 sene kullanan biri olarak nissan i tavsiye ederim..2001 model 106 hp idi bu modellere 109 hp yani bu arabayi bu motor rahat rahat götürür..

Hayat Seninle Daha da Güzel Canim Oglum Mustafa Bugra,Evine ve Dünyaya Hosgeldin Canim Kizim Zeynep Duru..

1146 Mesaj
2 Aralik 2009; 17:21:48 

bende 2000 model Nissan Primera 2.0 TDI Lüxury alarak araniza katilmayi düsünüyorum umarim pisman olmam

246 Mesaj
3 Aralik 2009; 23:57:23 

Arkadaslar imzamdaki arabami dün muayeneden geçirdim. Sadece kisa far ayarsiz kusuru buldular. Kisa farlarin yüksekligi otomatik mi? Birde ayar yapiliyorsa nerden yapiliyor.

2005 PRIMERA TEKNA

9 Mesaj
5 Aralik 2009; 2:19:35 

merhabalar,

Bende 98 model primera SE model arac var, bu araç gerek sürüs keyfi gerekse yol tutusu çok iyi. Simdi sira geldi benim soruma Primeranin son kasasini önerirmisiniz bakim masraflari nedir parça fiyatlari vs. kronik rahtsizlik gibi soruyorum? yoksa hondayami geri dönüs yapmaliyim.

246 Mesaj
5 Aralik 2009; 23:20:11 

Ben tam 2 yildir kullaniyorum. Aldigimda 32 000 idi simdi 51 000 de. Simdiye kadar bakim disinda hiç bir problem çikarmadi. Yalniz simdi devir ile ilgili bir problem var ama oda usta kelebek mi ne varmis onu temizleyince düzelir dedi daha gidip yaptirmadim henüz. 40 000 bakimini serviste yaptirdim 320 TL tutmustu. 50 000 bakimini özelde yaptirdim 100 TL tuttu. Yani servise gidince her markada oldugu gibi nissan da pahali. Primera gerçekten ayni paraya alinacak diger arabalara göre özellik anlaminda çok üstün. Birde 2003 yilinda üretilmis bir kasa olmasina ragmen hala çok modern duruyor. Özellikle ön far tasarimi diger araçlarin hala yeni çikan modellerde bile var. Birde üst sinif bir araç izlenimi var.

2005 PRIMERA TEKNA

73 Mesaj
18 Aralik 2009; 16:41:55 

son yorumu yazan arkadas 100 tl bakima pahali demis:) benim 1997 vw passatim vardi 2. el almistim ilk bakimi 970 tl tutu hemen sattim:) simdi toyota yaris kullaniyorum çok memnunum ancak gözüm primerada umarim bundan sonraki aracim primera olur.

246 Mesaj
18 Aralik 2009; 23:26:11 

Yaziyi biraz daha dikkatli okuyun. 100 TL tutan bakim özel serviste yapilan. Yetkili serviste bakimlar 350-500 Tl arasi tutuyor. Yani yetkili servis DISARIYA GÖRE pahali.

2005 PRIMERA TEKNA

42 Mesaj
19 Aralik 2009; 16:10:03 

quote:

Orijinalden alinti: sade100

Arkadaslar imzamdaki arabami dün muayeneden geçirdim. Sadece kisa far ayarsiz kusuru buldular. Kisa farlarin yüksekligi otomatik mi? Birde ayar yapiliyorsa nerden yapiliyor.

Kafayi takma. Kisa far ayari kusursuz bulmadiklari araç yok ki
Sifir arabayi da gotürsen de kusurlu çikiyor.

756 Mesaj
21 Aralik 2009; 11:46:00