Şimdi Ara

Axe İnstinct,DarkTemptation ve Africa Deodorant 5.50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Axe Africa,DarkTemptation,İnstinct Deodorant-BodySprey çeşitlerini satışa sunmuş bulunmaktayım.Kesinlikle orijinal ve 2009 üretim tarihlidir.

NOT:Elimde kısıtlı sayıda AXE AFRİCA bulunmaktadır.Piyasada kolay kolay bulunmuyor.Bi ara satıştan kaldırılmıştı ama sizin için satışa sundum hemde 5.50 TL'ye.

+5 Alımlarda Kargo benden.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanunal01 -- 15 Haziran 2009; 7:57:45 >

• Elden alma imkanımız var mı?
  • Tabiikide.Elden alma imkanınız var.
  • Uzun zamandır Axe Africa arıyorum ama hala bulamadım.Ben alsam şimdi baya tuzlu gelir kargo falan.Size hayırlı satışlar.
  • Hocam arkadaşlarınızla falan yada İstanbuldan isteyen birileriyle ortak alsanız zaten PTT kargo 3-3.5 TL falan.Ama yinede siz bilirsiniz.
  • kokusunu bilsem düşünebilirimde axe hiç kullanmadım malesef :(
  • Axe'nin her ürününü tavsiye ederim.Elden alım nasıl yapabiliriz? birer tane alıcam
  • Hocam elden almanızın mümkünatı yok.İzmirde yaşıyorum.PTT kargo ile 3 TL'ye yollayabilirim adresinize.(1 KG'ya kadar)
  • izmirde oturuyorum elden nasıl alırız
  • Şirinyer-Tansaş önünden elden alabilirsiniz.
  • parfümü varmı peki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanunal01

Şirinyer-Tansaş önünden elden alabilirsiniz.

Dostum konak taraflarında olması mümkün mü acaba?
  • Usta parfümü warmı ?
    Konu güncelmi yoksa atış durdumu ?
    Africa'dan warmı elinde ?
  • Parfümü yok hocam.İlan halen daha güncel.Elimde kısıtlı sayıda Africa kaldı.
  • üstad 5 adet almayı düşünüorm 2 tane africa darktemp we instinct 1 tanesinden daha 2 tane alimda 5e tamamlansın kargoyla uraşmiyim die tawsien warmı hangisinden çift alsam 5e tamamlamak için Kokularını bilmiorm ama axenin hepsi güzel diolar özellikle africa (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holigan05 -- 16 Mayıs 2009; 1:57:20 >
  • Hocam AXE'nin tüm kokuları güzel dediğin gibi.Benim sattıklarım ise en popüler olanlar.Karar sana kalmış
  • TR'nin en pahalı büyük marketi olan Kangurumda bile 5.75TL hcm...Hemde kargo parasındanda yırtıyorsunuz...

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=8020741&shopCategoryId=9579&isSearchResult=true
  • Zorla satmıyorum hocam Kasmayınız kendinizi
  • PM atıcam hocam sana ama PM kabul etmiyorsun sanırım.
  • Satış fiyatınız piyasa fiyatı ile aynı Kuralları okuyunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.