- x
DOMINOS PİZZA FİYATLAR YARI YARIYA GEL AL SERVİSLERDE 2. PİZZA BEDAVA
76 Cevap38680 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

621 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:14:57 

Domino’s Pizza, bugünden itibaren pizza fiyatlarını yarı yarıya indirdi.

Domino’s Pizza, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle yeni bir kampanya başlattı. Bugün başlayacak ve 4 gün boyunca devam edecek kampanyada orta ve büyük boy spesiyal pizzaların fiyatı yarıya indi.

Kampanya kapsamında iki kişilik orta boy spesiyal pizzalar 6.62 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. Ayrıca 'Gel-Al' servislerde '1 alana 1 bedava' uygulaması da aynı şekilde devam edecek.

Alıntı : hurriyet.com.tr

471 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:20:12 

yiyin gari

445 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:33:59 

Rezaletten sonra kredi mi yapmaya çalışıyorlar acaba?

99 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:39:37 

rezalet ? ne olmuş ?

317 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:40:09 

Kapısından geçerken bile hızlı hızlı gidiyo millet, kafasını dükkana çeviren yok :)

1472 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:56:14 

quote:

Orjinalden alıntı: x_falcon_x

rezalet ? ne olmuş ?

http://www.radikal.com....7.04.2009&CategoryID=96

Youtube'da videosunu izlemiştim fakat kaldırmışlar.

Videoları izleyebileceğiniz yeni linkler.

http://consumerist.com/5210648/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 21 Nisan 2009; 13:01:49 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

16054 Mesaj
21 Nisan 2009; 13:13:53 

yaw hakikaten pis ama damlar

bizim burdakine uğruyorumda bazen leş gibi adamların kıyafetleri

üstelik her seferinde başka başka adamlar

hatta çocuklar

çoğunun yaşı 18den ufaktır bile

2007 Hyundai Getz 1.4 DOHC 4AB AC ABS SR OTM.

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS

270 Mesaj
21 Nisan 2009; 13:14:49 

oo bu çok fena. resimleri gördüm, videoyu izlemeye cesaret edemedim.
gerçi her işletmede olabilecek bir durum. tamamen çalışanın vicdanına kalmış.
allah esirgesin!

Fake miyim neyim?

1472 Mesaj
21 Nisan 2009; 13:20:33 

İlk verdiğim linkte 2 video çalışmıyor.
İzlemek isteyenler birde bu siteye baksın.

http://www.goodasyou.or...he-dominoes-appall.html

Açıkçası bir çok işletmede buna benzer şeyler olabileceğini düşünüyorum.
Fight Club'dan sonra doğal oldu sanırım. :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2 Mesaj
21 Nisan 2009; 13:24:15 

daha önce
Classic Pizza (Orta) 13,24 fiyatı vardı ve 1+1 veriyorlardı
tanesi 6,62 ye geliyordu

şimdi fiyat yarıya indiğine göre hem 6,62 hemde 1+1 mi oldu

artık tanesi 3,31 mi oluyor ???

İktisat eden, fakir olmaz , Danışan da pişman olmaz. !

5948 Mesaj
21 Nisan 2009; 13:26:18 

Görmemiştim izledim. O iki kişiyi hapse tıkmışlar şimdi, markayı zedelemekten Dominos, bağlı olduğu işletmeye zarar vermekten işletme sahibi (malum franchise sistemi) ikişer kol gibi dava açıp doğduklarına pişman edecekler. Hemen açıklama yapıp "biz şaka yaptık müşterilere göndermedik onları eheh" demişler ama, üstte IBM marka bir monitör göreceksiniz, oraya siparişler düşer ve hazırlarlar. Sürekli yeni sipariş düşüyor oraya, yani eğlence yapacak kadar vakitleri yok aslında..

Öte yandan Türkiye'deki dominoslarda, hadi geçtim dominosu neredeyse tüm yemek satan yerlerde buna benzer görüntüler oluştuğunu zaten biliyorum, biliyorsunuz. Varolanı gözler önüne serince böyle oldu tabi.

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

2071 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:02:50 

abi en son pizza huttan bir pizza aldık nişamlım ile afiyetle yedik ve az daha gıda zehirlenmesinden ölüyorduk. en büyük tesellim Allahtan pizzanın büyük kısmını ben yedimde nişamlım benim kadar hasta olmadı. bundan sonra kapısından bile geçmem bunların.

Aslında şuda bir gerçek lahmacun filanda yememek lazım, bir gün kasapta bir lahmacuncunun aldığı kıymaları gördüm neredeyse kusacaktım. köpeğinize vermezsiniz o kıyamaları o kadar yani..

gözünü seveyim ev yemeklerinin. annem anneceğim benim, nasıl özledim şimdi...

445 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:03:06 

abicim bu ne ya yuh dedim insanda allah korkusu olmasın valla herşeyi yapar işte baksanıza insanda birazcık vicdan olur ya

ama izlerken aklıma şuda gelmedi degil birileri karalamak için o elemanları kullanmış olamazmı ? babamın oglu degil savunmak için söylemiyorum

kendimi rahatlatmak için öyle diyorum :D midem bulandı valla igrenç insanlar adam neyse daha dicek bişi bulamıyorum kısacası berbatttt

benim bulundugum yerdeki dominosda arkadaş çalışıyor sorucam oranın temizlik konusunda nasılmış bakalım

513 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:29:58 

pislikler

PS3 250 Gb Slim
Psn :unnamed911(uk psn)

1414 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:40:17 

arkadaşımla dominostan iki adet ortaboy dublex pizza almıştık.o bana macerasını anlatıyordu..işte içinden plastik erimiş çatal çıktı falan diye...
son 2 dilimi..
yerken ANAMMM dedi...noldu lan diye baktık , içinden poşet çıktı: D
ertesi gün pizza alırken sordular.dublex olsun mu olmasın mı diye...
poşetli mi poşetsiz mi dedim:) nası ? dediledr..işteee dublex aldık dün,içinden poşet çıktı dedim.
sonra adam iddia etti o poşet değildir diye...o dedi chedar'ın jelatinidir dedi...dur göstereyim dedi..gitti adam,sonra geldi elinde jelatinli chedar ve bıçakla..
işte bunu keserken arkadaş jelatinin bi kısmı kalmış ondan olmuştur dedi..
peki yenir mi bu dedim:D
ııı üüü kemküm..yok yenmez deeee..iştee falan dio:D
sus payı olarak sufle hediye ettiler...ööle

ayrıca yine aynı dominos'un pizzasından şiddetli derecede GASTRİT geçerdim 1 ay boyunca hayatımı şirinlediler:S

antalya çağalayan domino's :) ...

canon 5d mark3 , canon 24-70 L , canon 135 L , sigma 35mm 1.4 , canon 580ex2, manfrotto prob550x , imac 27" i7

364 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:40:28 

bence allah korkusuyla falan alakası yok. gayet dindar ve mübarek şahsiyet gibi gözüken kimselerin yaptıkları yolsuzluk, hırsızlık ve tecavüzleri hergün görüyoruz. bence asıl mevzu "düzgün insan, adam gibi adam" olmak...
pizza olayına dönersek; amerikadaki o iki salağa çok sevindim. umarım çizgili üniformalarını ve yeni erkek arkadaşlarını severler içerde
yarın gidip alırım sanırım 2 pizza, başlığı açan arkadaşa teşekkürler.

264 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:43:10 

Beyler inanmayın bu kampanyaya. TAMAMEN YALAN bir kampanya. Ya yarı fiyatına bir tane alabiliyorsunuz ya da eski fiyata 2 tane. Gidip yarı fiyatına 1+1 kampanyadan yararlanmak isterseniz size söyleyecekleri "iki kampanyayı birleştiremiyoruz".

Kanmayın bu yalan kampanyalara arkadaşlar kanmayın...

Referanslarım: infraredreal, Chaossx, yucelsag, istceko, cathedral, khueljin, crawling, dr.excellent, ozgur_erdogan, tamay_aytam, nesferatu, [PASHA], margornn, toggy06, sayın, ilidian, CRIMINALL, yakshi, mircolak ve ismini hatırlamadıklarım...

364 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:51:27 

şimdi netten araştırdım ve gel-al servislerde 1+1 kampanyası da devam ediyormuş. yani 6.6 liraya 2 tane orta boy dominos pizza alınabiliyor anlamı çıkıyor. ama biri telle arayıp teyit ettirirse daha iyi olur.

4011 Mesaj
21 Nisan 2009; 14:53:46 

Vay şerefsizler,yaptıklarına bak bir içine kusmadıkları kalmış pizzanın.Kim yedi acaba onları,zavallı adam,hepatit falan kapmamıştır umarım

Referanslarım için profilimi açınız.Orada hatırlayabildiğim tüm referanslarım yazmaktadır.
Güzide ses sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümünü lütfen araştırınız.Araştırınız dedim araştırmadınız,tekrarlıyorum araştırınız!

4450 Mesaj
21 Nisan 2009; 15:07:50 

Daha önce de yapılmıştı benzer kampanyalar Dominos tarafından. Gerçekten sıcak bir fırsat, afiyet olsun :).

1895 Mesaj
21 Nisan 2009; 15:08:26 

quote:

Orjinalden alıntı: recep1903

daha önce
Classic Pizza (Orta) 13,24 fiyatı vardı ve 1+1 veriyorlardı
tanesi 6,62 ye geliyordu

şimdi fiyat yarıya indiğine göre hem 6,62 hemde 1+1 mi oldu

artık tanesi 3,31 mi oluyor ???

domino's da şöyle bir şey vardır. iki kampanya birleşirilemez. büyük ihtimal 1+1 olmayacak yarı fiyatına aldığınızda.avantaj tek pizza almak isterseniz var.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

364 Mesaj
21 Nisan 2009; 15:31:11 

şimdi telden aradım ve beklenen cvp geldi.
2 kampanya birleştirilemiyor. yani değişen bişi yok...
en iyisi yemeksepeti.com dan sipariş verip, 2. pizzayı beleşe almak, hiç olmassa dominosun ayağına gitmemiş oluyoruz.

2635 Mesaj
21 Nisan 2009; 15:43:13 

quote:

Orjinalden alıntı: Mohi

şimdi telden aradım ve beklenen cvp geldi.
2 kampanya birleştirilemiyor. yani değişen bişi yok...
en iyisi yemeksepeti.com dan sipariş verip, 2. pizzayı beleşe almak, hiç olmassa dominosun ayağına gitmemiş oluyoruz.

sonuç olarak yemeksepeti kullanıcıları için sıradan bir olay. indirim falan yok.

1569 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:11:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Mohi

bence allah korkusuyla falan alakası yok. gayet dindar ve mübarek şahsiyet gibi gözüken kimselerin yaptıkları yolsuzluk, hırsızlık ve tecavüzleri hergün görüyoruz. bence asıl mevzu "düzgün insan, adam gibi adam" olmak...
pizza olayına dönersek; amerikadaki o iki salağa çok sevindim. umarım çizgili üniformalarını ve yeni erkek arkadaşlarını severler içerde
yarın gidip alırım sanırım 2 pizza, başlığı açan arkadaşa teşekkürler.

sizin de dediğiniz gibi o şahsiyetler "gayet dindar ve mübarek şahsiyet gibi gözüküyor". Yani sadece öyle gözüküyorlar.
Allah'tan korkmak demek, O'nun her zaman yanımızda olduğunu ve bizi gördüğünü bilmek, ona göre hareket etmek demektir.
Ancak görünürde müslüman olanların tabikide korkuları da görünürde kalır...

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

7 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:14:27 

Ben lezzetinden dolayı uzun zamandır Little Ceasars tercih ediyordum iyi ki de öyle yapıyormuşum. Bunlar abd de oldu burda olacak diye birşey yok ama Dominos zaten güzel bir pizza yapmıyor "Bence" LC deneyen geri gitmez derim...

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_27931745/tm.htm][font="Trebuchet MS"]

2726 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:54:13 

burada yazılanları okuduktan sonra almaktan vazgeçtim.

264 Mesaj
21 Nisan 2009; 17:02:02 

quote:

Orjinalden alıntı: _Xenon_

Ben lezzetinden dolayı uzun zamandır Little Ceasars tercih ediyordum iyi ki de öyle yapıyormuşum. Bunlar abd de oldu burda olacak diye birşey yok ama Dominos zaten güzel bir pizza yapmıyor "Bence" LC deneyen geri gitmez derim...

Dostum sana kesinlikle katılıyorum LC üzerine yok. İşini çok iyi yapan nadir Fast Food restorantlardan biri.

Referanslarım: infraredreal, Chaossx, yucelsag, istceko, cathedral, khueljin, crawling, dr.excellent, ozgur_erdogan, tamay_aytam, nesferatu, [PASHA], margornn, toggy06, sayın, ilidian, CRIMINALL, yakshi, mircolak ve ismini hatırlamadıklarım...

6938 Mesaj
21 Nisan 2009; 17:10:29 

kumru pizza tavsiye ederim dehşet bir icat

Eski kullanıcı adı: red a!ert

4068 Mesaj
21 Nisan 2009; 17:56:10 

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

kumru pizza tavsiye ederim dehşet bir icat

İtalyan pizza da hoş.

Kampanya birleştirilseydi sıcak fırsat olcaktı, ama yine aynı.. önceden de vardı bu.

396 Mesaj
21 Nisan 2009; 18:18:12 

ANKARA mamak ta oturuyorum da, bizim semte pizza servisi yapabilecek büyük bir pizza firması varmı acaba dominos,pizza hut gibi...
küçük dükkanların yaptığı pizzalar hiç güzel olmuyorda...

3092 Mesaj
21 Nisan 2009; 18:20:50 

su vıdeoları ızledımya mumkun değil bıda gıdemem domınos a aklıma geldıkce ıcım kalkar ıygghh

259 Mesaj
21 Nisan 2009; 20:51:33 

Little Ceasars'dan pizza yediğim gün benim için Dominos ve Pizza Hut bitti arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkan82 -- 21 Nisan 2009; 20:51:55 >

İmza yok

6938 Mesaj
21 Nisan 2009; 21:04:48 

quote:

Orjinalden alıntı: balkan82

Little Ceasars'dan pizza yediğim gün benim için Dominos ve Pizza Hut bitti arkadaşlar.

izmirde olsa biz de yeriz ne aşşağılıyorsun

Eski kullanıcı adı: red a!ert

1531 Mesaj
21 Nisan 2009; 21:09:08 

quote:

Orjinalden alıntı: SUAVI

İlk verdiğim linkte 2 video çalışmıyor.
İzlemek isteyenler birde bu siteye baksın.

http://www.goodasyou.or...he-dominoes-appall.html

Açıkçası bir çok işletmede buna benzer şeyler olabileceğini düşünüyorum.
Fight Club'dan sonra doğal oldu sanırım. :D

Yıkıldım o ne ya

1194 Mesaj
21 Nisan 2009; 21:47:02 

Herkes bir pizzacı anısını anlatmış. Ben de daha geçen pazar Antalya Deepo AVMdeki TADIM PİZZA rezaletini paylaşayım. Arada gidip pizzasını yediğim bir yerdi. Yemekden önce aparatif zeytinyağı ve zeytin ikramları vardı. Bir de ne göreyim sadece zeytinyağı geldi tabağın dibinde bir tutam. Garson kıza sizin eskiden zeytinleriniz de olurdu deyince artık böyle demez mi ?

Meğer merkez artık yasaklamış. Kıza dedim ki adama gülerler adam başı 2 adet yeşil zeytinden tasarruf yapmaya çalışan firmaya diye...Ardından büyük boy karşık pizza söylemiştik. Gelen pizzada da malzemeden çalmışlar. Yuh dedim artık. Bu zihniyetle devam eden firmaya koca bir

Resmen müşteriyi keriz yerine koymuş adamlar. Bir daha kapısının önünden geçmem.

Bir cümle de bu temizlik olayına söyleyim. Şu an bayıla bayıla yemek yediğimiz bir çok lokanta vs. nin mutfaklarını ve nasıl yapıldığını görsek bir daha ağzımıza almayız. Acı bir gerçek.

1119 Mesaj
21 Nisan 2009; 22:05:43 

Kampanyalarda uzak durucaksın Dominostan, onun dışında güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 21 Nisan 2009; 22:08:47 >

1113 Mesaj
21 Nisan 2009; 22:41:15 

quote:

Orjinalden alıntı: balkan82

+1000

Grand Scenic III Privilège 5 Baz//HP Pavilion dv6000-GeForce Go 7400-2gb DDR2//HP Mini 110//Technics SA-DX950 amfi+5.1 Home Theatre //Samsung PS42A410C Plazma TV//Dreambox DM 800HD//İpad Retina 16gb//Huawei IDEOS X5 cep

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Nisan 2009; 22:56:59 

heryerde olur bunlar. dışardan yiyorsanız arka planı düşünmeyeceksiniz.

hem nolacak adam hapşurdu üzerine sümkürdü falan ne yani ekstra malzeme diyip geçiceksiniz. ısınıyo zaten mikrobu kırılıyo onun

213 Mesaj
21 Nisan 2009; 23:30:52 

Valla İstanbulda oturanlar bilir sanırım bebek sahilinde pizza kupa diye bir pizzacı vardı. Şimdi nereye gitti bilmiyorum. Bilenler söylerse sevinirim.Ben pizza kupanın üzerine pizzacı tanımam. Muhteşemdi yani yok böyle bir lezzet...............

9262 Mesaj
21 Nisan 2009; 23:51:08 

en iyisi evde yapmak temiz ve güvenilir.

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

2931 Mesaj
22 Nisan 2009; 0:08:07 

dışarda yemek yemeden önce iki kere düşünün arkadaşlar ben pizzacıların hiçbirinin kapısının önünden geçmiyorum diğer yerler de dahil.

illa dışarda yiyecem derseniz gidin sosyal tesislerde yiyin yemeğinizi...

513 Mesaj
22 Nisan 2009; 0:14:02 

quote:

Orjinalden alıntı: odrin34

dışarda yemek yemeden önce iki kere düşünün arkadaşlar ben pizzacıların hiçbirinin kapısının önünden geçmiyorum diğer yerler de dahil.

illa dışarda yiyecem derseniz gidin sosyal tesislerde yiyin yemeğinizi...

bir sosyal mesaj daha geldi

PS3 250 Gb Slim

6799 Mesaj
22 Nisan 2009; 0:38:52 

red alert ne tarafta oturuyorsun bilmiyorum ama göztepe hatay tarafında bir kere misafirlige gittigim bir arkadaşta Briggs's den sipariş verdik. Ben gene klasik pizza pizza normlarında birşey beklerken gelen pizzanın kutusunu açmamla zaten dilim dimağım tutuldu. Leziz mi leziz, enfes mi enfes. Geçiniz efendim dominos'muş, pizza hutmış, bilmem neymiş. Bı sınırlar içinde yedigim en iyi pizza diyebilirim. Dominostan falan daha hesaplı.
menulerune bakın da az içiniz geçsin --> http://briggs.com.tr

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

izmirde olsa biz de yeriz ne aşşağılıyorsun

3143 Mesaj
22 Nisan 2009; 2:12:03 

*Fujifilm S2000 HD*XBox 360 1.51*Logitech Z5500*15" MacBookPro i7 2.0*Creative Gigaworks G500*Samsung i9100*

132 Mesaj
22 Nisan 2009; 2:58:01 

İzmir Karşıyaka'da Capri Pizza var (Bostanlı Boğaziçi restoran sokağından girin,100 m sonra sağda).Eve servis konsepti çalışan bir mekan,binbir tavsiye üzerine denedim birgün,muhteşem...Aklınızda bulunsun.

LG Optimus G Pro Kullanıcıları Kulübü

401ppi True Full HD IPS Plus+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 Çipset | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 13 MP 4208x3120 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 2.1MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | 4G LTE | TV - Out MHL | Android v4.1 İşletim Sistemi

1051 Mesaj
22 Nisan 2009; 9:19:33 

quote:

Orjinalden alıntı: fatihfx

hem nolacak adam hapşurdu üzerine sümkürdü falan ne yani ekstra malzeme diyip geçiceksiniz. ısınıyo zaten mikrobu kırılıyo onun

yuh abi yaaaa

TRIDONIC - Balast Uzmanı

813 Mesaj
22 Nisan 2009; 9:26:01 

Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.
Ha arkadasım ısınca mıkrobu kırılıor onun demıs.mesela hapsurdu bulasan mıkroplar toksin olusturuyor ve ne kadar da ısıtsan bu toksınler gıdadan gıtmıyor ve zehırlenme oluyor.Arada dıkkat edın kırmızı mercımek yemegı veya corbası yedıgınızde aksam basınız agrır karnınız agrır veya ıshal olursunuz.
Kendiniz yapın kendiniz yiyin.Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.Yemeklerı pısırdıkten sonra 1 saatte olsa dısarda bırakmayın dolaba atın hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grandgustin -- 22 Nisan 2009; 9:29:09 >

ınca 22 '' monitor --- sapphire 2gb oc 7850 ----amd phenom x3 710 2.6--- maxtor 500gb 32mb hdd 7200rpm-- mushkin extreme performance 2x2gb 1066mhz cl5 ram --- --anakart gigabayt ma770 ud3 ---500 watt coler master psu----NZXT Tempest full tower kasa.

513 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:05:24 

pizza hut ve little caesarsdan gerisi hikaye son nokta.

PS3 250 Gb Slim

2562 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:40:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Grandgustin

Ben bunu görev olarak biliyorum bazı seylerı sureklı baskalarına soyluyorum kı bildiklerim işe yarasın.Bu arada Gıda muhendıslıgı okuyorum.2 hafta once hocamnız bıze soyle bır soru sordu ıcınızde domuz urunlerı yemeyen varmı hepımız el kaldırdık.Sonra sunu dedi dominoz pızza kac kısı yedı elını ındırsın. 4 5 kısı elını ındırdı sınıfta 45 kısıyız.ondan sonra aranızda ruffles yıyenler elını ındırsın nerdeyse herkes elını ındırdı.ondan sonra dr.otker kullananlar ındırsın dedı.havada kımsenın elı kalmadı.Domuz yagı var bu urunlerın ıcınde.Tavsiyem yememeniz konusunda.Ayrıca coca cola ıcmenızı hıc tavsıye etmıyorum cok ıgrenc bısey.
Ha arkadasım ısınca mıkrobu kırılıor onun demıs.mesela hapsurdu bulasan mıkroplar toksin olusturuyor ve ne kadar da ısıtsan bu toksınler gıdadan gıtmıyor ve zehırlenme oluyor.Arada dıkkat edın kırmızı mercımek yemegı veya corbası yedıgınızde aksam basınız agrır karnınız agrır veya ıshal olursunuz.
Kendiniz yapın kendiniz yiyin.Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.Yemeklerı pısırdıkten sonra 1 saatte olsa dısarda bırakmayın dolaba atın hemen.

Ruffles yemeyelim, cipso yiyelim.
DominoZ yemeyelim, Şirvan Kebap yiyelim,
dr oetker almayalım ÜLKER alalım,
Coca cola içmeyelim Cola Turka (!) içelim.
zaten danone çocuklarımızın beyni gelişmesin diye içine özel bir madde atıyor yoğurtların. onu da eledim. Dimes süt içelim.

637 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:50:11 

arkadaşlar bu kampanya ile 1 alana 1 bedava birleştirilemiyor. Bir nevi laf cambazlığı gibi birşey. Zaten 1 alana 1 bedavaydı şimdi bedavayı vermiyorlar yüzde 50 indirim yapıyorlar. bunlar taktik kanmayın.

_-_-_-_-GRUP GAKGOŞ ELAZIĞ-_-_-_-_

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Nisan 2009; 11:12:53 

quote:

Orjinalden alıntı: giyit

Ruffles yemeyelim, cipso yiyelim.
DominoZ yemeyelim, Şirvan Kebap yiyelim,
dr oetker almayalım ÜLKER alalım,
Coca cola içmeyelim Cola Turka (!) içelim.
zaten danone çocuklarımızın beyni gelişmesin diye içine özel bir madde atıyor yoğurtların. onu da eledim. Dimes süt içelim.

cipso alın diycektim ama oda yabancılara satıldı. ne zaman cips yesem ağzımda aft mıdır nedir o küçük yaralardan oluşuyor. hele yanında kolada varsa ağzınızı haşlıyor. genede ara sıra yemeden edemiyorum.

ne zaman dominoz yesem karnım feci şekilde ağrıyor yinede ortam olunca yemeden duramıyorum. haıcoğlunda lehmacun 1.25 haftaiçi yiyin gitsin. yanında ayran için. ayranıda bimden alın sonra hacıoğlu ayrandan geçirmesin size. hem ayranı dışardan alıp içerde içince bişeyde demiyorlar :)

dr oetker i hiç görmedim, harbiden doktormudur acaba, belkide ondan pahalıdır. ülkerde pahalı. en iyisi bimdeki ürünler :)

kolanın her türlüsü zarar zaten yinede cola turka alın parası tümden bize kalır hiç değilse. evime almıyorum artık asitli hiçbir içeceği. varsa yoksa meyve suyu ama en iyisi orjinal meyve.

danonede çok pahalı gidin bimden dost meyveli yoğurt alın hem ucuz hem güzel :)

60 Mesaj
22 Nisan 2009; 11:31:18 

arkadaşlar bende bizzat sordum 1 alana 1 bedava vermiyorlar.
pek bi anlamaı kalmıyor yani.

7581 Mesaj
22 Nisan 2009; 11:47:43 

Niteliksiz eleman çalıitırırlarsa böyle olur. İşte daha önce bizzat yaşadığım bir problem Dominos Pizzayla ilgili.

----------

quote:

İzmir'de yaşamaktayım, uzunca bir süredir Dominos Pizza'dan alışveriş yapıyorum ancak üzülerek söylüyorum ki Dominos'un pizzalarının lezzeti, kalitesi bazı şubelerindeki elemanlarında mevcut değil.

Izmir/Mavişehir EGS Park taki Dominos pizzadan şimdiye kadar 2 kez pizza alma gafletinde bulundum, ilki bundan 2-3 ay önceydi, siparişim 20-25 dk arasında geldi ama evime değil, masama!!! o zaman önemsemedim, olur arada dedim, 2-3 ay sonra 02 Hazira 2007 de Mavişehir EGS Park Dominos Pizza'dan tekrar bi menü seçtim ve siparişimi 25-30 dk bir süre bekledim, düşünebiliyor musunuz ben hemen yan taraflarındaki masada oturuyorum ve siparişim yarım saatte geliyor, bu sefer gidip görevlileri sert şekilde uyardım, kendileri de bir yanlışlık falan olduğunu belirttiler ancak bunun yanlışlıkla bi alakası yok, işlerini ciddiye almıyorlar. 25-30 dk dedim ancak bu sürede ancak pizzamı alabildim, tavukların gelmesi ise bi 6-7 dk daha sürdü, tavukları masaya getiren görevli havadan paketi önüme attı, arkasına döndü çekti, gitti. Terbiyesizliğin boyutunu düşünebiliyor musunuz?

Ben burada çalışan kişilerin, durdukları yerin önünden geçen insanların arkasından suratlarıyla taklitlerini yaparak dalga geçtiklerini, müşteri, hoşlarına gitmeyen bişey söylediğinde kendi aralarında iğrenç bi şekilde şakalaştıklarına bizzat şahit oldum.

Nasıl olduğunu anlayamıyorum son derece laçka, işi bilmeyen, 2. hatta 3. sınıf personel çalışıyor Mavişehir Dominos Pizzada.

Gerçekten Dominos bu insanları denemeden mi alıyor, hangi kriterlere göre sokuyor işe anlamak mümkün değil ancak bu konuda önlem almazlarsa benim gibi nice devamlı müşterilerini kaybederler.

Umarım bu konuda müşteri memnuniyetinden anlayan biri bana yardımcı olur.

Saygılarımla

Live: AirjordanTR .. Psn: sky__walker .. Steam: airjodan_tr .. Origin: airjordantr
... Apple Iphone 6 64gb Gold / Canon 550D / Canon 28-135mm IS USM / Citroen C3 1.4 HDI Exclusive White ...
... HTPC ... - Intel Core i5 3570K @ 4.3ghz / Gigabyte GA-Z77N Wifi Mini ITX / 8gb Corsair Veng. Dddr3 / Memorex Max 240gb Ssd / Seagate Barracuda 2tb Sata 3 / Seagate Backup Plus 4tb Usb 3.0 / Silverstone Sugo SG05BB - 450w 80+ / Panasonic Bluray Okuyucu ...
Sony KDL-55HX850 55" 3D Full HD / Sony Mdr-HW700DS 3D 9.1 True HD Wireless Headphone / Sony Playstation 4 500gb
Intel Core i7 3770k @ 4.5ghz / Asus P8Z77-V Deluxe / 16GB G.Skill Sniper/ Sapphire HD7970 Dual-X Crossfire / Lg BH10LS38 Blu-Ray Writer / Cooler Master Haf X / Corsair H100 / Creative T20 & X-fi Titanium
/ Crucial M4 512gb Ssd / 4 x Seagate Barracuda 2tb Sata3 / Samsung S27A950DS 27" 3D / Corsair Tx850 80+ Psu

65 Mesaj
22 Nisan 2009; 13:59:55 

quote:

Sakın ola yumurtayı yıkayıp ta kırmayın.

Bu kısmı biraz açıklayabilirmisiniz.Ben yumurtayı yıkadıktan sonra kırıyorum.Tabiki kurulamayı unutmuyorum

472 Mesaj
22 Nisan 2009; 14:16:40 

O videoyu izledikten sonra bir daha dominosdan pizza yiğebileceğimi hiç sanmıyorum.

970 Mesaj
22 Nisan 2009; 16:20:18 

quote:

Orjinalden alıntı: neksus

Bu kısmı biraz açıklayabilirmisiniz.Ben yumurtayı yıkadıktan sonra kırıyorum.Tabiki kurulamayı unutmuyorum

Bunu bende merak ettim

İstanbul'da öğrenci modunda iken canım çok istesede pizza yiyemiyorum paraya yazık olmasın diye(ama aynı parayı her türlü elektronik alete yarıtabiliyorum neyse ) Ne zaman memlekete gitsem ailevi güvenceyle 3 aylık açlığımı 1 haftada gidermek için ne bulursam yiyiyorum ama şanssızlığıma memleket Düzce'de sadece pizzapizza var. Pizzapizza'da, pizza diye soslu börek veriyor ama ne yapalım işte Yani anlayacağınız daha adam gibi pizza yiyemedim

• Arkadaşlıklar Neden En Az Bir Çıkara Dayalı?
  • Kimi tutuculuklar uzun yıllar geciktirilebiliyor, toplumların kimi tartışılmaz gerçeklere ermesini. Tutuculuk, uluslara zaman kaybettirmekten başka hiç bir işe yaramıyor.

• 364 Mesaj
    22 Nisan 2009; 16:36:03 

quote:

sizin hoca hangi cemaate mensup bi sorarmısın bidahaki derste!? yoksa üni değilde cami hocasından mı bahsediyosun
    bin tür gıda kodeksine uygunluk sertifikası almış ünlü firmayı burda kötüleyip durma, sırf kendi anlayışının reklamını yapmak için. o ismini yazdığın firmalar sana dava açarsa yarın hocan da seni kurtaramaz bilesin

1886 Mesaj
    22 Nisan 2009; 19:01:29 

quote:

Orjinalden alıntı: fatihfx

Grip™

62 Mesaj
    22 Nisan 2009; 19:08:24 

quote:

Orjinalden alıntı: neksus

Ben gıda mühendisi değilim ama bildiğim kadarı ile yanıt vereyim. Banada doktor olan abim söylemişti.
    Yumurtanın kabuğu gözeneklidir ve siz aslında temizliyorum diye zannederken yumurtayı kabuğun dışındaki pislik su ile birlikte yumurtanın içine giriyor.
    Bu yüzden de yumurtaların yıkanması son derece zararlı. En iyisi kir bulaştırmadan kırıp öyle yemeğe özen göstermek.