Şimdi Ara

AMD, Phenom II X4 940 BE işlemcisinin fiyatında indirime gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel'den sonra tahmin edildiği üzere AMD de işlemci fiyatlarında indirime gidiyor. Önümüzdeki günlerde 3.2GHz'de çalışan Phenom II X4 955 işlemcisini kullanıma sunmayı hazırlanan firma, an itibariyle ürün gamındaki en hızlı işlemci olan Phenom II X4 940'ın fiyatını 200$'ın altına çekiyor.

Her ne kadar AMD'nin resmi fiyat listesinde 225$ olarak görünse de işlemciyi Amazon ve Newegg'de 189.99$, ZimZoomFly'da ise 168.99$'a temin edebilmek mümkün. Avupa'da ise fiyatlar 185 Avro seviyesine kadar gerilemiş duurmda. Bilindiği üzere AMD'nin Phenom II X4 940 Black Edition işlemcisi, 45nm üretim teknolojisiyle hazırlanıyor, 3GHz'de çalışıyor ve çarpan kilidi açık olarak geliyor.

• Böyle bir işlemci için süper bir fiyat kaçırmamak gerek.
  • artık 1 ay sonra görürüz indirimi Türkiye'de. :)
  • bence tekkelime ile mükemmel
  • Harika haber ama Türkiye ye ne zaman yansır tam bir muamma.
  • Ben göreceğimizden şüpheliyom Newegg de 189$ a satilan işlemci bizde hala 240$+KDV seviyelerinde. Bence fazla ümitlenmemekte fayda var.
  • hikaye dayi bunlar bugun yine dolar 1.65 oldu
  • bu gibi şeylerde aceleci davranınca baya bi zarar ediyor insan 570 tl verdiydim ilk cıktıgı zaman :(
  • vatanda simdi nakite 465 tl bence hala pahali performansina gore.
  • indirimler geliyor hersene nisanda olur zaten..
  • Newegg hemen indimiş fiyatı.
    Bizimkiler'e zor gelir şimdi indirim.
  • 200$ seviyesinden çok satış yapabilir.
    Performansı derken Oyun oynayacak kullanıcılar için I7 sistemlerden hem fiyat hem de performans üstünlüğü sağlayan bir işlemci için nasıl böyle konuşursunuz?
    Testlerini forumda araştırıp görebilirsiniz. Söz konusu oyun olunca PII en mantıklı çözümdür.
  • Aslında AMD bu işlemcinin fiyatını 150 -160$ 'a indirse intel işlemci filan satamaz. Yurt dışında 168$ satan var deniyor ama. Şu anda tr fiyatı 229$ 'a kadar gerilemiş. İnşallah daha da düşecek.
  • güzel haber teşekkürler
  • yeni 9950 aldık be :L düş düş alırız
  • Tam da bu işlemciden almak üzereyken ilaç gibi geldi valla. Biraz daha bekleyelim o halde..
  • Bu işlemciyi almak istiyordum ama henüz piyasada olmayan AM3 versiyonunu (PhII X4 945).
    PhII X4 940 indiriminden sonra PhII X4 940 ile PhII X4 945 arasındaki fiyat farkı çok olmaz inşallah.
  • simdi alirim ben onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ET 7

simdi alirim ben onu

İndirim avcısı gibi adam yahu Yoruma bak

• bize yansısa super fıyatlarda yansımıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.