Şimdi Ara

İett paso yenileme( online başvuru)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
53.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün öğrendim ki bizim bu pasoların miyadı dolmuş. Mecburen yeni paso almak gerekecek, ben de iett'nin sitesinde bunun online olarak yapılabildiğini öğrendim ,ama şöyle bir sorunum var. İett nin sayfasına girdiğimde karşıma bir forum geliyor foto ekle ad soyad gib herneyse oraları da hallettik. Sonra sıra okula geldi ordan okulu da seçtim. Ama aşağıda adres bilgileri, tel ve mail adres bilgisi bölümü var şimdi burası tam olarak belirtilmemiş. Okulun adresi mi yoksa bu bilgiler bana ait bilgiler mi?

Bir diğer sorun da şimdi ben bu forumun hepsini doldurup çıktısını aldığım, bu çıktıyı öğrenci işlerine götürüp bir daha mı onaylatmam gerekiyor.

Bu süreçleri bana anlatabilir misiniz tam olarak nasıl oluyor.

• konu kaynaması
  • Ya hiç uğraşma form filan gidiyorsun
    1 nüfus cüzdanı fotokopisi
    1 fotoğraf
    1 öğrenci belgesi
    5TL

1 hafta sonra çıkartıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: StummScream

Ya hiç uğraşma form filan gidiyorsun
    1 fotoğraf
    1 öğrenci belgesi
    5TL

1 hafta sonra çıkartıyolar

Ne internetten başvuruya ne de okullarda doldurduğumuz belediyenin turuncu(orange-tr si çıkmıyor) renkli formuna gerek yok diyorsun yani.

Karaköye git:

1 fotoğraf
    1 öğrenci belgesi
    5TL makbuzu

bunları da yanına al

işin hallolur diyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FalconRock -- 20 Nisan 2009; 18:04:10 >
  • Başka cevap yazan yok mu?
  • Karaköye git.Nüfus cüzdanı ve Öğrenci belgenle Yaparlar.

En önemlisi öğrenci belgesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeToBaSkaN

Karaköye git.Nüfus cüzdanı ve Öğrenci belgenle Yaparlar.

En önemlisi öğrenci belgesi.

cevap için teşekkürler
  • arkadaşlar ben paso kullanıyorum ama benim iett den paso kullanmadığıma dair bir belgeye ihtiyacım var kullandığım halde bu belgeyi alabilirmiyim yada elimdeki pasoyu iptal ettirme gibi bir imkan var mı sonra tekrar başvuru yaparım almak için... bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı??
  • Arkadaşlar benim öğrenci pasom var. 950 basarken 3 gündür 1650 basıyor. Bunu nasıl düzelttirebilirim. Bi bilginiz varmı? Yardımcı olurmusunuz? Şimdiden teşekkür ederim.
  • biraz hortlatmış olacağım fakat google da aratınca "iett online paso" bu başlık çıktığından düzeltme yapmak istedim, online başvuru dışında ilk başvuru kabul edilmiyor, öncelikle online başvuru yapmanız gerekiyor artık.
  • hortlatilmis bare bende yazayim :) mail tel no kısmına kendi bilgilerini yazicaksin kendi telini yazman lazım oraya bi mesaj gelicek 7 gun icinde gerceklesecektir deyip sms ve mail yoluyla bilgilendirileceksiniz gibi bi mesaj gelicek sakın sms bekleme ben bekledim 10 gun kadar megersem basvurmamdan 3 gun sonra mail gelmis :D vizeleme işlemi adında bi mail geldigi zaman akbil dolum bayilerine gidip guncelliceksin 5 tl dusecek
  • Şirinevler metroda da 3-5 dk içersinde çıkartıyorlar, bilginize.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.