Şimdi Ara

Dr. Arda KATIRCIOĞLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam... Bu doktor hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar... Haftaya amelliyat olacağım fakat biraz tedirginim
    Jinekomasti var bende kurtulucam bu dertten 2500 TL bayılıcaz ama napalım...

• Bu sorun sende kilo ilemi alakalı yoksa hormanlarınının dengesizliğinden mi kaynaklanıyor ?

Ayrıca kaliteli bir ortamı varmış dr web sitesinden anlaşılıyor ama dr bilgisi ne derece ona bakmak lazım sorsaydın bi ne mezunusun filan deiye,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson_Crusoe -- 20 Nisan 2009; 12:48:07 >
  • Valla bende 15 yaşından beri var bu durum kilo normal... İlk zamanlar tabiri caizse miklemedim geçer diye ama yaş 24 oldu hala aynı

Evet bu doktoru övdüler birde Onur erol var o daha bir ordinaryüs gibi birde ondan fiyat alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshi -- 20 Nisan 2009; 12:59:51 >
  • Sağlık ta fiyat arama pazarlık ta etme,
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

Valla bende 15 yaşından beri var bu durum kilo normal... İlk zamanlar tabiri caizse miklemedim geçer diye ama yaş 24 oldu hala aynı

Evet bu doktoru övdüler birde Onur erol var o daha bir ordinaryüs gibi birde ondan fiyat alıcam.

Portakalmı alıyon hocam
  • Valla öyle fiyat oynuyor ki inceleseniz hak verirsiniz... 4500 diyen bile oldu !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kenshi

Valla öyle fiyat oynuyor ki inceleseniz hak verirsiniz... 4500 diyen bile oldu !

Tabi sende haklısın maddi durum insanı itikliyor böyle şeylere ama diyeceğim gerçekten bir faydası olacağına inanıyor ve ne bileyim sorununu çözecekse o parayı bulmalısın er yada geç
  • İşte bu yüzden belki vardır bu doktor hakkında bilgisi olanlar forumda diye sordum... Araştırıyorum bakalım...
  • Bu doktora ameliyat olan var mı?
  • Geçmiş olsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.