Şimdi Ara

DH The Beatles Fans (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
1
Favori
15.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batırdın
  • oke sil o zman nrde basladıysa sıvanmaya
  • Şaka yapıyorum sakın alınma
    Sıvama olayını iyi söyledin , tam sıvadın yani
  • yok alınmış olsam sıvama sözcgnü kullanmam di mi şaka göremedim dogal olarak alınacak biseyim de yok o konuda da rahat ol oke bn siliyorum kndi msajlarımı sn de arada kalanları halledersin artık
  • The Beatles RockBand piyasada 09.09.09

DH The Beatles Fans

Oyun hakkında ilk inceleme videomuz :

Oyunun oynandığı bir video :

Yeni bir oyun tanıtım videosu :

Oyundan bazı kareler :

DH The Beatles Fans

DH The Beatles Fans

Xboxdan The Beatles makyajı :

DH The Beatles Fans

Xbox oyun için The Beatles'e özel konsolu çıkardı , değeri 3.550$
    Satın almak istiyenler Ebaydan bu isteklerine ulaşabilir.

http://cgi.ebay.com/Xbox-360-The-Beatles-Rock-Band-Limited-Console_W0QQitemZ120467388504QQcmdZViewItemQQptZVideo_Games?hash=item1c0c6a7858&_trksid=p3911.c0.m14

daha fazla bilgi için:
    http://www.level.com.tr/index.php/haber/55-haber/3724-xbox-360a-the-beatles-makyaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 9 Eylül 2009; 17:05:27 >

• Rockband GH'ye nazaran daha iyi oyun da PC sürümlerini çıkarmadığından kaybediyor.Çok bilinmiyor.Mediamarkt gibi mağazalarda görürürüm de oynarım umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkar

Rockband GH'ye nazaran daha iyi oyun da PC sürümlerini çıkarmadığından kaybediyor.Çok bilinmiyor.Mediamarkt gibi mağazalarda görürürüm de oynarım umarım

Rockbandın pcden oynanan hiçbi paketi yokmu yani ?Guitar heronunda pcden oynanmayan paketleri var diye biliyorum ama GHnun pcden oynanan serileri de var , rockbandda da var sanıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

quote:

Rockband GH'ye nazaran daha iyi oyun da PC sürümlerini çıkarmadığından kaybediyor.Çok bilinmiyor.Mediamarkt gibi mağazalarda görürürüm de oynarım umarım

Rockbandın pcden oynanan hiçbi paketi yokmu yani ?Guitar heronunda pcden oynanmayan paketleri var diye biliyorum ama GHnun pcden oynanan serileri de var , rockbandda da var sanıyordum.

Vallahi yok yani olsa bir şekilde bulurdum ama hiç Rockband bulamadım, oynayamadım.

• Anladım , saol
  • Parçalar yavaş yavaş web ortamına düşmeye başladı :
    Here comes the sun

Ticket to Ride

Birtday

Sgt Pepper/With A Little Help From My Friends

• Beatles teknolojiden geri kalmıyor

20 yıllık bir bekleyişin ardından efsanevi müzik grubu Beatles'ın 12 stüdyo albümünü bir araya getiren CD'leri son teknolojiyle piyasaya sürüldü.

20 yıllık bir bekleyişin ardından efsanevi müzik grubu Beatles'ın 12 stüdyo albümünü bir araya getiren CD'leri son teknolojiyle piyasaya sürüldü.

The Beatles: Rock Band isimli bilgisayar oyunu da bugün satışa çıkarıldı.

Beatles hayranları ve bilgisayar oyunu meraklıları, The Beatles: Rock Band isimli oyunun bugün piyasaya sürülmesi öncesinde Liverpool'da efsanevi Cavern Club'da bir araya geldi.

Beatles'ın 1960'ların başlarında ilk sahneye çıktığı mekânda, Beatles üyeleri gibi giyinmiş hayranları Love Me Do ve She Loves You gibi şarkılar söyledi, dans etti.

Beatles üyesi olmak

Oyun, Beatles'ın tüm albümlerini bir araya getiren CD'yle aynı gün piyasaya sürülüyor.

Bilgisayar oyununda, oyunculara dağılalı neredeyse 40 yıl olan grubun üyeleri; Paul McCartney, John Lennon, George Harrison ve Ringo Starr olma şansı veriliyor ve her birinin diğer Beatles üyeleri karşısında puan kazanma hakkı bulunuyor.

Oyuncular hem Beatles şarkılarını söyleyebiliyor hem de plastik bazı enstrümanlarla şarkılara eşlik de edebiliyorlar.

Oyunda Beatles çeşitli mekânlarda görülüyor ve oyunun renkli animasyonu sanrı hissine yol açabiliyor.

Paul McCartney, oyunun büyük bir saygı çerçevesinde tasarlandığını söylüyor ve bu oyun sayesinde yeni bir hayran kitlesi kazanmayı umuyor.

Oyun dünya genelinde aynı anda, PlayStation, Xbox ve Wii konsollarının tümünde satışa sunuldu.

Son yıllarda birçok rock grubu müziklerini temel alan oyunlar yapılmasına destek vermişti. Rock Band oyunun bir önceki versiyonu 1,5 milyon adet satmıştı.

Oyuncular, oyunlarını internet üzerinde şarkı satın alarak güncelleyebiliyorlar.

Bu da CD satışlarının düşmesi ve internet korsanlığından olumsuz etkilenen müzisyenler için önemli bir gelir kaynağı olarak görülüyor.

14 CD'lik koleksiyon

Oyunla eş zamanlı olarak piyasaya çıkarılan Beatles albüm koleksiyonu ise stereo olarak yayınlanan ve dijital teknolojiyle ses kalitesi iyileştirilen 16 albümü içeren 14 CD'den oluşuyor.

Koleksiyonun satış fiyatı ise 180 sterlin (300 dolar) olarak belirlendi.

Koleksiyonun bir de daha az sayıda parça içeren, mono kayıtlı bir alternatif seti bulunuyor.

Amazon sitesinin ön siparişler açısından liste başı olduğunu açıkladığı koleksiyonun ABD ve İngiltere satış listelerinde de önemli başarı elde etmesi bekleniyor.

Gruba üye alımı devam etmektedir..

• CNN TURKDE paul mccartney konseri var şu an
  • Güncel :

quote:

Orjinalden Alıntı : Ekşi sözlük:

En son kaydını kırk yıl önce yapmış bir grup. otuz dokuz buçuk yıl önce de dağıldıklarını ilan etmişler, 1970'te. 2009 yılının eylül ayında amazon.com'um satış listelerine bakıyorum: ilk 5 sıra olduğu gibi the beatles'a ait. ilk 10 içerisinde 9, ilk 15 içerisinde 12 albümleri var! ilk 20 içerisinde 15, ilk 25 içerisinde 16 albümleri var!
  • quote:

Güncel :

quote:

Orjinalden Alıntı : Ekşi sözlük:

En son kaydını kırk yıl önce yapmış bir grup. otuz dokuz buçuk yıl önce de dağıldıklarını ilan etmişler, 1970'te. 2009 yılının eylül ayında amazon.com'um satış listelerine bakıyorum: ilk 5 sıra olduğu gibi the beatles'a ait. ilk 10 içerisinde 9, ilk 15 içerisinde 12 albümleri var! ilk 20 içerisinde 15, ilk 25 içerisinde 16 albümleri var!

albüm meselesinden aklıma geldi,geçen bende çoğu şarkısı olmasına ragmen sgt pepper's lonely hearts band club albümünü aldım da-orjinale saygı- ilk şarkı olan sgt pepper's dan sonra with a little help from my friends şarkısı bi şekilde birbirine bağlı,hoş bi nüans olmuş b) yani sgt pepper's ın sonu with a little'ın..başı.bi kaç şarkısında daha böyle bişey vardı sanırım tam hatırlayamasam da.muhtemelen abbey road daydı..

• Abow konu çok gerilere gitmiş.Up yapmış iken şunu da söyliyeyim, help ile hard day's night filmlerini tv'den çekme Tr düblajlı olarak buldum.Tabiki kalite kötü ayrıca düblajlı şekilde izlemek hiç güzel değil.Fakat ne yapayım anlamıyorum ingilizceden diyenler için pm atabilirim.
  • quote:

Abow konu çok gerilere gitmiş.Up yapmış iken şunu da söyliyeyim, help ile hard day's night filmlerini tv'den çekme Tr düblajlı olarak buldum.Tabiki kalite kötü ayrıca düblajlı şekilde izlemek hiç güzel değil.Fakat ne yapayım anlamıyorum ingilizceden diyenler için pm atabilirim.

Ayriyetten bu filmlerin altyazısına sahip biri varsa burada paylaşsın lütfen.Aramaktayız altyazılarını fakat bulamadık.
  • quote:

quote:

Abow konu çok gerilere gitmiş.Up yapmış iken şunu da söyliyeyim, help ile hard day's night filmlerini tv'den çekme Tr düblajlı olarak buldum.Tabiki kalite kötü ayrıca düblajlı şekilde izlemek hiç güzel değil.Fakat ne yapayım anlamıyorum ingilizceden diyenler için pm atabilirim.

Ayriyetten bu filmlerin altyazısına sahip biri varsa burada paylaşsın lütfen.Aramaktayız altyazılarını fakat bulamadık.

İngilizce altyazısı varsa da sorun olmaz. İngilizce altyazı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Hammet

quote:

quote:

Divxplanet'da bir iki filminin ingilizce altyazısını görmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Hammet

quote:

quote:

Dvixplanette var
    Ama Türkçe'si de fena olmazdı hani

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.