Şimdi Ara

PREY 2 (DH ANA KONU)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PREY 2 (DH ANA KONU)

Yayıncı: Take-Two Interactive
    Yapımcı: Human Head Studios
    Çıkış Tarihi: TBA 2009
    Tür: FPS (First Person Shooter)
    Platform: XBOX 360,PC

The follow-up to 3D Realms' first-person adventure game. In Prey 2, Tommy returns with a a renewed purpose and resolve, ready to accept his status as a galactic savior. The game design is planned to have entirely overhauled and enhanced level designs and play components, with more wide-open areas and a greater ability to control the portals in the world. (IGN)

Prey 2 Doğrulandı

Yorgun ve kalbi kırık uzaylı avcısı Tommy ile macera kaldığı yerden devam ediyor: Prey 2 resmi olarak doğrulandı. İlk detaylar haberimizde.

Zamanının en kaliteli grafiklerine sahip olmasının yanı sıra, klişe bir konuyu gayet başarılı bir kurguyla ele almayı başardığı için de büyük beğeni toplayan FPS oyunu Prey'in devamı resmi ağızdan doğrulandı.

Tommy ile Yola Devam

PC ve Xbox 360 için çıkacağı dışında şimdilik fazla bilgi verilmeyen devam oyununda hikayeyle ilgili olarak da, yapayalnız kalması yetmiyormuş gibi bir de ailesinin ortadan kaybolmasıyla suçlanan Tommy'nin, kendisini istemeyen fakat o olmadan kurtulamayacak olan Dünya'dan kaçışından bahsediliyor. Henüz yapım stüdyosunun ilk oyundaki gibi Human Head olup olmayacağı belli olmasa da, daha fazla ayrıntı ve Prey 2 ile ilgili resimler elimize ulaşır ulaşmaz sizinle paylaşacağız.
    (ShiftDelete.Net)

İlk oyun çok iyi puanlar almıştı gayet iyi bir oyundu 2.si de öyle olacaktır eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 28 Mart 2012; 14:58:12 >

• waaay habere bak,güzel oldu.grafik olarak abartı şeyler bekliyorum prey 2 den artık.1 i hiç sıkılmadan bitirmiştim.
  • İlginçtir ki oyun geçen sene 18 Martta duyurulmuş

http://news.teamxbox.com/xbox/15996/Prey-2-Officially-Announced/

PREY 2 (DH ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 19 Nisan 2009; 22:30:37 >

• Ve ilginçtir ki burada unutulmuş maalesef :D
  • Ve bir ilginç noktada 1 sene olmasına rağmen oyunla ilgili ne resim, ne video gibi birşey yayınlanmış sadece şu üstteki sanatsal çalışma var.
  • Ve yine ilginç bir konu da ign oyunun çıkış tarihini aralık 2009 olarak belirtmiş hem de 31 aralık.İlginçlikler almış başını gidiyor,korkmaya başladım iyice.

Prey 2
    Publisher: Take-Two Interactive
    Platform: Xbox 360
    Release Date: December 31, 2009
    Release Region: United States

2010 değil yalnız 31 aralık 2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 19 Nisan 2009; 22:40:39 >
  • Ve ne ilginçtir ki ben 1. oyunu oynamadım hemen çekiyorum.
  • Prey 2 , 2006 da ilk bu oyunun çıkacağı söylenmişti o zamandan beri haberleri olan bir konu hala çıkacak bakalım...
  • ... ve ne ilginçtir ki, Prey harbiden ilginç bir oyundu.
    Garip garip bulmacalar vardı, bazen kafayı kırdırtıyordu
  • İlk oyunu seneler evvel PC'de bitirmiştim. Güzel bir FPS oyunu idi.

XBOX360 için tekrar çekicem ama aynı tadı alırmıyım bilemiyorum...
  • İlki neydiki ikincisi ne olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiAxiSheytan

İlki neydiki ikincisi ne olsun.

saklan yerin dibine sokucalar birazdan yorumlarla
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin5555

quote:

saklan yerin dibine sokucalar birazdan yorumlarla

• quote:

ign 9 vermiş ilk oyuna
  • ilk oyunu bende PC de oynamıştım ama oyun bozuktu oyunun başlarında kapanıyodu ama azcık oynamama rağmen oyunu çok zevdim.xbox a belki alabilirim,kaliteli bir yapım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

... ve ne ilginçtir ki, Prey harbiden ilginç bir oyundu.
    Garip garip bulmacalar vardı, bazen kafayı kırdırtıyordu

Kesinlikle abi,resmen içki niyetine bir oyundu...

Yerçekimi portallar falan mideyi bozuyordu

• Prey en sevdiğim yapımlardan biri.. Özellikle sevgilimize karşı savaştığımız o bölüm inanılmazdı.. Oyunun tamamında kenmizi oyun içinde hissediyorduk.. Atmosfer, düşmanlar, sesler, herşeyiyle 4-4 lük nadir oyunlardan..
  • LEVEL dergisi 60 vermişti oyuna ondan sonra dergiyi almayı bırakmıştım
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

LEVEL dergisi 60 vermişti oyuna ondan sonra dergiyi almayı bırakmıştım

Editorlerini hiç sevmediğim, sadece yapımları incelemek için bir dönem aldığım bir dergiydi.. Salla gitsin yani..
  • İlki TL de retro kısmına çıkmış.Oynamaya değermi arkadaşlar büyüklüğü 4.50 gb görüntü kalıtesi çok mu yawan kalır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.