Şimdi Ara

Toyota'dan bir zam daha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota Corollya 400 Ytl lik bir zam daha yapmış. Euro düşer ama bizim araba fiyatları düşmez.
    Ötv indirimini fırsatçılğa dönüştüren firmalara

• ötv indirimi öncesinden bir fark kalmamış, normal fiyatını 41 bine çıkarmışlar, acaba ötv indiri olmasaydı bu fiyatı yapabilirlermiydi, bakalım ötv normale dönünce bu fiyata satabilecekler mi...
  • Ne Euro farkı böyle yahu koy koy bitmiyor. Bunların Haziran sonundaki kampanyalarının adı şimdiden belli. "sizin için Ötv yi yarıladık"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz_Efe -- 19 Nisan 2009; 21:41:53 >
  • Ben onları Haziran'ın sonunda görecem..
  • sizce aralık ayında bu fiyatlara yakın fiyatlarda araba almak mümkün olur mu?
  • hyundai haziran ayına kadar her ay zam yapacakmış kur düzenlemesi için.
    hyundai den otomobil alıcaklarda elini sıkı tutsun
  • auris comfortla corolla comfortun arasında fark 4000 tl !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Warrıor Sako

auris comfortla corolla comfortun arasında fark 4000 tl !!!

İlginç gerçekten !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Warrıor Sako

auris comfortla corolla comfortun arasında fark 4000 tl !!!

Bu farkın sebebi corolla sürekli zamlanırken auris'e zam gelmemesi. Talebe göre zammı ayarlıyorlar. Gerçi auris Türkiye üretimi belki o da etkendir.
  • Bence zam yapmaları gayet iyi oluyor. En büyük kazığı devlet atıyorken firmalara kazık atıyorlar diye yüklenmek kadar saçma bir şey görmüyorum.

Sahip olduğum aracın ikinci el fiyatı düşmesin ve ayrıca zaten galerilerde araç falan da kalmadı diyorlar. Toyan'a uğramıştım, galerideki araçların üzerinde satılmıştır yazıyordu, düşünün. Alınacak araç yoksa o zaman zam yapmalarında ben hiç bir sakınca görmüyorum.

Benzer durum Ankara Doğuş'ta da vardı. Galeride Golf araç bile yok ve gösteremiyorlar.

Ben ÖTV sonrasını bekliyorum, sizlere de bunu tavsiye ederim. Eğer araç almanız zaruri ise alın bulabiliyorsanız.

Yazla beraber Toyota'da yeni modeller gelecek. Urban Cruiser, Corolla Verso, Corolla ve RAV4'de yeni motor seçenekleri...

Bence beklemek çok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teaman1977 -- 19 Nisan 2009; 21:58:55 >
  • yapın yapın satarsınız belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: forbest

Das Auto pahalımı şimdi ?

http://binekarac.vw.com.tr/#/binek/fiyat_listesi/golf

comfort golf (malum jantsız) ötv'den önce 45 bin lira fiyatlıydı...

Ötv'de yaklaşık 6 bin ytl indirim olması gerekirken, 4 bin lira das auto'nun neresine gitmiş bilniyorum...

Anca dandik motorlu (102 hp) araçların fiyatını uygun tutmayı bilirler... ha pardon o motorunda müthiş lpg uyumluluğu vardı...
  • quote:

golfun en kotu modelinin otomatik vitesi 40 kusur aurisin en pahalı ve dizel modeli 39 kusur bence das auto inanılmaz pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabies

yapın yapın satarsınız belki

walla dostum bal gibide satıyor adamlar , ne iştir bende anlayamıyorum örneğin doğuş oto
  • Toyota'nın satış politikalarına bir türlü akıl sır erdiremiyorum...
  • aurisle corolla arasındaki bu açık fiyat farkı nedendir anlamış değilim, hadi en fazla bin lira fark olur sedan -hb kasalarda... auris 31 bin liraya satabildiklerine göre ederi o kadar demekki, corollanın ki kazıktan başka bişey değil.
  • Bir bakıma haklı adamlar. Opel bir araçtan yapılan kar'ın en düşük olduğu yer türkiye demişti. Vergiler yüzünden pahalı satamadıklarını da dile getirmişlerdi.
  • 2. ele nur yagacak gene.. Yaz geliyor.
  • quote:

Sadece corollaya göremi değerlendirme yapalım?

Haziran sonu ben göreceğim hepsini...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.