Şimdi Ara

Rahatız Eden Gizli Numarayı Nasıl Öğrenebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
62.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bir Gizli Numara Kız Arkadaşımı Arayıp siznle Tanışmak İstiyorum Felan Diyomus. Kız Arkadaşım Hayır Dedikce Israr Edip Arayıp Duruyomuş. Ne Yapmalıyım? Gereğini Yapmak Gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melrin -- 19 Nisan 2009; 18:50:22 >

• avea yı ara durumu anlat noyu verirse sende bize ver DH olarak göçürtelim adamı
  • Gizli numarayı yasaklayın ayrıca savcılığa suç duruyurunda bulunacaksın başka türlü öğrenmen ve önlemini alman mümkün değil ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunsan dahi sana numarayı yine vermezler,
  • Hattı Turkcell'e geçirt ve gizli numaradan aramaları engelle. Ücretsiz.
  • Turkcell ise *253# ile gizli numaralara kapatabilirsin açmak için #253#

yada

kardeşine söyle buluşma ayarlasın , sende takip et git güzelce benzet öğrensin milleti rahatsız etmeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shisha -- 19 Nisan 2009; 18:54:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay PiPo..!

Hattı Turkcell'e geçirt ve gizli numaradan aramaları engelle. Ücretsiz.

geçmesine gerek yok
  • Hat vodafon arkadaşlar onda nasıl engeliruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melrin -- 19 Nisan 2009; 18:56:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Muśtafa

Turkcell ise *253# ile gizli numaralara kapatabilirsin açmak için #253#

yada

kardeşine söyle buluşma ayarlasın , sende takip et git güzelce benzet öğrensin milleti rahatsız etmeyi

bütün operatörlerde var bu. operatörün sitesinde vardır nasıl yapılacağı.

quote:

Vodafone(telsim) de gizli numara engellemek için SMS metin kısmına “GIZLINUMARAYAKAPALI AC“ yazarak 7048 e göndermeniz yeterli. Servisi iptal etmek için ise yine SMS metin kısmına “GIZLINUMARAYAKAPALI KAPAT” yazıp 7048 e göndermeniz gerekiyor
    böyle bişey buldum sanırım doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 19 Nisan 2009; 19:10:12 >

• Haşin_ErKeK ' den alıntıdır

quote:

vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.
  • Dostum bir arkadasımdada öyle sorun vardı turkcell i iaradı ve numaryı aldı daha sonrası mechul
  • numarayı gösteren ev telefonları oluyor sadece yapman gereken cebi evi yöndirmek..
  • quote:

Haşin_ErKeK ' den alıntıdır

quote:

vodafone Gizli Numaraya Kapalı servisi ile gizli numaradan gelen çağrıları engelleyebilirsiniz.

Gizli numaralı çağrıları almamak için My Vodafone, IVR ve SMS üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Gizli numaradan gelen çağrıları engellemek için:GIZLI AC yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046 yı arayabilirsiniz..

Gizli numaradan gelen çağrıları kabul etmek için:GIZLI KAPAT yazıp 7046'ya mesaj yollayabilirsiniz veya 7046'yı arayabilirsiniz.

Engelledik Arkadaşlar Yardımlarınız İçin Teşekür Ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: adil07

numarayı gösteren ev telefonları oluyor sadece yapman gereken cebi evi yöndirmek..

Daha önce denedin mi arkadaşım oluyor mu? Birde nasıl cebi eve yonlendiricem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melrin -- 19 Nisan 2009; 19:49:30 >
  • quote:

Turkcell ise *253# ile gizli numaralara kapatabilirsin açmak için #253#

yada

Kardeşi niye buluşma ayarlıyo ki?Kardeşini niye karıştırıyosun?
  • ben ise tam tersini soracaktım bi aralar gizli numarayı iptal etmiştim ave hattımda kimse arayamıyordu fakat şimdi ise gizliden aranmama gerekli cunku cogu şirket gizliden arıyor ve ulasamadıkalrı için sorun oluyor ama avea da nasıl yaptıysa aktif edemedi bir turlu .. çalıştıramadılar servisi napcaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.