- x
Ayvalık'a gidenler AYVALIK!
62 Cevap6468 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

103 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:16:24 

Arkadaşlar biliyorum belki yeri burası değildir ama en uygun yer burası geldi bana konuyu açacak.Aramızda ayvalık a gidenler vardır mutlaka veya bilenler.Ben bu yaz ayvalıka gitmeyi düşünüyorum.Resimlerine baktığımda pek bir boş şehir gibi geldi aban.Gece hayatı nasıldır?Hareketli midir?Birde sarımsaklı nasıldır?merkez kadar hareketli mi?

Hayat cesareti olanındır.

2687 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:18:25 

Sarımsaklı tabiki

Her yaz gidiyoruz.
Halamlar orda oturuyor zaten.
Her yeriyle muhteşem.
Kesinlikle tavsiye ederim.

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

802 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:20:31 

Hocam geziyle gitmiştik plajları fena değil. İSkele dubalar fln gayet hoş. Denizide fena deil.

İnsanları bi başka zaten zıtlaşan görmedik üstelik çorumluyduk :D

2006'lıyıg...

103 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:35:09 

zaten gündüz hotelde filan durucazda geceleyin istiyorum sahilde dolaşayım zaman geçsin,insanlar filan olsun.Öyle biryer mi sarmısaklı?

Hayat cesareti olanındır.

745 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:37:09 

Sarımsaklı merkezden daha hareketlidir.

143 Mesaj
19 Nisan 2009; 12:37:49 

quote:

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Sarımsaklı tabiki

Her yaz gidiyoruz.
Halamlar orda oturuyor zaten.
Her yeriyle muhteşem.
Kesinlikle tavsiye ederim.

bende oraya gidiyorum. Tanışıyomuyuz ? Nerdensin

274 Mesaj
19 Nisan 2009; 21:59:56 

altınova akar beklerim herkesi zıpkınla balık tutmaya

6678 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:02:20 

Hayatımda 1 kere ayvalıka gittim oda sarımsaklı

Dünyanın en güzel plajı orda diyebilirim

Gece hayatıda öyle böyle işte

Not : 2001'de gitmiştim

2687 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:05:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Metal Fırtına

bende oraya gidiyorum. Tanışıyomuyuz ? Nerdensin

Ben yazdaaann yaza gidiyorum sarımsaklıya Tanışamayız heralde

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
_

3727 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:07:44 

ayvalık'a sadece bir sene gittim güzel yerdir ama gece hayatı diğer yerler gibi değil
daha çok kafa dinlemelik bir yer

ASUS Maximus VI Extreme | ASUS GTX Titan GDDR5 | Intel i7 4770K | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 | Corsair Obsidian 550D | Corsair Hydro H100i | ASUS 3D 27" VG278H

1965 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:09:32 

Sahilden petrol çıkmış diolar gerisini sen hesap et

Digital Ocean SSD VPS Disk Yazma ve Hız Testleri - saat bazında ücretlendirilen ucuz VPS

2395 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:10:17 

Ben Altınovadayım vazgeçilmez biryerdir

Sarımsaklı'da Gossip vardır gece hayatı için en iyi yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzCrash -- 19 Nisan 2009; 22:11:20 >

Lil Wayne, Best Rapper Alive

4424 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:10:48 

cunda adasına da git ayvalıka gidersen

Hyundai Accent Era 2009 1.4lt 16v 97ps DOHC

New Thinking. New Possibilities.

617 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:11:30 

Ayvalığa gitçeksen gece hayatını unut :D Ama onun dışında harika biyer kesinlikle Cunda adasına gidip orda balık yemeyi unutma
Bide bi tavsiye sakın ha orda bi kıza vurulıyım deme sağlam ayakkabı olmuyolar

169 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:13:23 

en iyi deniz sarımsaklıda plaj gece hayatı çok yok cundaya gidersin oralar güzeldir başka yerlerde var

1108 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:13:30 

quote:

Orjinalden alıntı: kentaur

cunda adasına da git ayvalıka gidersen

Evet ya orda bi tane tulumbacı vardı kesin tulumbasını ye

Bide Kayahan Sevgi Köyü mü ne öyle bi yer vardı şeytan ayaktı vs vs. saçmalığı gün batımı ordan çok güzeldir kesin izle ordan gün batımını.

5 yıl önce filan gitmiştim galiba 1 kere gittim imkanım olursa tekrar giderim ama

Edit :

Bu yaz Ayvalık'a gidebilirim şimdi aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminé -- 19 Nisan 2009; 22:14:11 >

3986 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:14:19 

Tesadüfe bakın ben de haftasonu nasipse Ayvalık'a gideceğim.
Daha önce hiç gitmedim. Bilen arkadaşlar, nerelere gidilir nerede ne yenilir içililir biraz bilgi verebilir mi?
Şimdiye kadar birçok kişiye genel olarak sordum, hepsi de çok güzeldir dediler.
Merak ediyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 19 Nisan 2009; 22:14:47 >

10' Skoda Fabia II 1.2 Şeker Beyazı

Apple iPhone 5S 16GB

617 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:17:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

Daha önce hiç gitmedim. Bilen arkadaşlar, nerelere gidilir nerede ne yenilir içililir biraz bilgi verebilir mi?
Merak ediyorum açıkçası.

Cunda adasında deniz kenarında balık lokantaları var biraz pahalı ama memnun kalmak garanti
Hatta cunda adasında otelde tavsiye edebilirim."Cunda Oteli" şuana kadar hayatımda gittiğim en güzel deniz kenarı oteliydi.
Denize girmek için sarmsaklı plajı.
Bide Şeytan Sofrasına git dicemde orasıda yangından sonra eski güzelliğini kaybetti.
Ayvalık merkezde yapcak pek bişey yok onuda ekliyim bildiğin çarşı.

967 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:20:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Energetic

Merak ediyorum açıkçası.

Gidebilirsen Cunda'ya git, gerçekten çok güzel bir yer, kiliseler, evler, nereyi gezsek, ne yesek vs. derken zaten zaman geçiyor
Kalacak yer olarak da biraz tuzlu olabilir ama Otel Sobe'yi öneririm, deniz kenarında değil fakat konforu gerçekten çok iyi

Wacky waving inflatable arm-flailing tubeman!

1644 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:29:05 

Hocam ben her yıl akçay,altınoluk tarafındayım.Altınolukda yazlığımz var.Yalnız her yıl mutlaka ayvalığada bi giderim arkadaşlarım falan var.Plaj kum diyorsan sarımsaklı biraz daha iyi gibi ayvalığa göre,yalnız ayvalığın merkezide ona keza..Gece hayatı demişsin genelde buralar kafa dinlemelik yerler ama mutlaka geceleri kafana görede bi cafe bar bulabilirsin

2270 Mesaj
19 Nisan 2009; 22:56:03 

gece hayatı diye bir şey yok bilgin olsun bir iki türkü bardan oluşuyor gece hayatı sarımsaklı plajı güzel suyu serin doğa olarak ahım şahım bir yanı yok öyle ayvalıktan daha güzel bir ton yer var

Kıran Kırana "TÜRK-AMERİKAN SAVAŞI" Belgeseli İçin:

TIKLA

5099 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:01:55 

Gece hayatı diye birşey yok ayvalık kafa yeri dinleme yeridir ..
Gece hayatı için gitçeksen gitme hocam sıkılırsın benim gibi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

911 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:06:56 

Şu anda ölüdür oralar..geçen ay gittim..Sarımsaklıda idim..Cundaya felanda gittim..Hayat yok.Cundada bir dizi cekimi vardı yaprak dökümü idi sanırım...

Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.

2476 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:09:44 

Bizi 2006 da dersane götürmüştü. Harika bir yerdi.

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

15757 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:12:56 

Sosyal aktivite 0 bence gitme

3897 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:13:56 

ayvalık ve sarımsaklı fena değildir. Gece hayatı vardır. Ama 2.ci sınıf yerlerdir. Bodrum antalya gibi bişi bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 19 Nisan 2009; 23:14:19 >

832 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:18:05 

ayvalık altınovadayım bende.her yaz hemen hemen giderim.çok güzel yerlerdir.sarımsaklıya arada bi akşamları gideriz

745 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:23:21 

Alrınova' ya gidenler hangi sitede oturuyosunuz? Ben dostlar sitesindeyim.

2703 Mesaj
19 Nisan 2009; 23:32:42 

yıllardır giderim ama ahım şahım bir gece hayatı görmedim.merkez zaten geceleri ölü gbidir.doğası güzeldir ,kafa dinlenir.

832 Mesaj
20 Nisan 2009; 0:39:46 

quote:

Orjinalden alıntı: NirVaNa

Alrınova' ya gidenler hangi sitede oturuyosunuz? Ben dostlar sitesindeyim.

ümitköy sitesindeyim.
denize girmeye ya hasan abinin yerine gidiyoruz yada özlem kente

701 Mesaj
20 Nisan 2009; 1:12:54 

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

GÖZLÜK CAMI SEÇMEDEN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER...TIKLA

903 Mesaj
20 Nisan 2009; 1:35:52 

Peki yaşamak için ayvalık nasıl bir yerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 20 Nisan 2009; 22:14:22 >

16658 Mesaj
20 Nisan 2009; 1:53:06 

Of sarımsaklı harikadır kesinlikle öneririm.2006'nın yazında ailecek gitmiştik tatile.Süper biryer kesinlikle tavsiye ederim

3897 Mesaj
20 Nisan 2009; 2:08:52 

quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Peki yaşamak için ayvalık nasıl bir yerdir?

Daha doğrusu İstanbul-İzmir-Bursa yaşamış biri olarak bu tarafa taşınmayı düşünüyorum. Ama sonra pişman olacağım diye içim içimi kemiriyor.Sonuçta yaş 28 işşiz ve Annem Emekli öğretmen. İş imkanları İzmire göre kısıtlı. Ama 2 senedir izmirde hiç iş bulamadım. Bu arada Akçay-Altınoluk-Burhaniye bilirim. Akçay'da akrabam var.

daha önce büyük şehirde yaşamışsın ve yaşın genç sayılır. O yüzden bence sıkılırsın. Özellikle hava soğukken gayet tenha olur. İş imkanları açısından yine istanbul en iyisi türkiye'de.

3300 Mesaj
20 Nisan 2009; 2:29:19 

Ayawlıkta hic birsey yok hic gitme gidiceksen sarımsaklıya gıt

Burhanıye bitmis durumda gomec zaten bitik aywalık gece hayatı yok sarımsaklı gece gundur guzel ama sana burhanıye gomec arasında Ar-tur diye bir site var istersen oraya bak

Sitede 3 koy var guvercin martı gemi yatagi giris ucretli siteye arabaya 10 tl kesıyorlar sanırım gece diskosu var guvercin koyda martı koyunun denizi super .

3 koy var demıstım ama orda bıraz daga cıkarsan martı koyu ıle guvercın koyu arasında tılkı koyu var orayı herkez bılmez ve oraya sadece dagdan gecıyorsun gizli biyerdir buraya cok otelcıler ıstemıstır ama asker ızın vermemıstır Lost dızısınde goremıyecegın bı yer okadar olmasada guzel .

Sarımsaklı gece hayatı super sabah 6 ya kadar heryer acık ama elınde varsa sakın sakın sakın aywalıa gıtme sarımsaklı varken belkı helın yada hulya avsarı gorursun

Sarımsaklıyı sormussun ozellıkle orda bir lunapark var istanbul bostancıda yok oyle bıyer. ek olarak eklemek ıstedım

daha detaylı bırsey sorucaksan soylerım cunku yas 21 6 yasından berı aywalık tarafına gıdıyorum tatıle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simoney -- 20 Nisan 2009; 2:32:09 >

3300 Mesaj
20 Nisan 2009; 2:45:50 

quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

tabiki sevgi köyü kayahan sayesinde ünlü olmuş bir yazlık sitedir.Bizimkilerin yazlığı var güzel yer vallaha.Ayrıca her akşam artur vardır hemen yanında her gece diskoya gideriz arkadaşlarla.Ama iki sitenin aralarında tel örgü vardır nedense her akşam kesilir o tel örgüler ve artura girilir kim kesiyosa helal olsun.Güzel yerleri var ayvalığın içi tam gezmelik sakin bir yer huzur dolu ama sıkıcıdır biraz.Yapacağınız pek bişey yoktur.Papalina mı ne diye bi balık türü var oraya has güzeldir tadı.Onun dışında denizi harikadır ama altınoluk taraflarını hiç sevmiyorum çünkü denizine girmek istiyorsunuz ama bir türlü denize boyunuzu aştıramıyorsunuz.Denizin içinde yürüyorsunuz yarım saat anca boyunuzu geçiyor ve yüzmeye başlıyosunuz.Neyse uykum geldi gidenlere iyi yolculuklar not: ben ankaradayım

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simoney -- 20 Nisan 2009; 2:50:23 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Nisan 2009; 9:16:37 

Ayvalık yaşlı yeri

ben bile öyle atraksiyon arayan biri olmamama rağmen sıkılırdım arkadaşlarım olmasa

2395 Mesaj
20 Nisan 2009; 12:55:16 

quote:

Orjinalden alıntı: blacklotus

ümitköy sitesindeyim.
denize girmeye ya hasan abinin yerine gidiyoruz yada özlem kente

Denizkent Karabüklüler sitesindeyim

Bu arada yeni gidecekler için bir kere ayvalık cunda adasındaki lokantalarda kesinlikle balık yemelisiniz ve bir kere bile olsa yat gezisine gitmelisiniz sınırsız balık salata ve tabi Cennet Tepesi ve Şeytan Sofrasını unutmayalım.

Lil Wayne, Best Rapper Alive

701 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:04:43 

quote:

Orjinalden alıntı: simoney

Sen sevgi koyundemisin oranın denizi berbat ya bilmem farkındamısın resmen beton dukmusler betondan denize atliyorsun . az bisikletle gelmedik ordaki havuzun sahıbı benım arkadasımdı mımün diye bir cocuk

Bu arada ne cunda olsun sarımsaklı olsun orda neler yapılır yanı ne amacla nereye gıdılır dıye sorun hemen cevaplayayım bi anım var sarımsaklıda dıskoya gıtcez derken MİT 'in ozel alanına gırmıstık arabada tesısas gum gum 2 kısı colt'la etrafımızı cevırmıstı sonra anladılar ust bastanda kurtardık pacayı

denizi berbat olamaz çünkü mavi bayrağı var Hiç bir zaman pislik vb şeylere rastlamadım.Arturla ilgili olursa oluyordu eskiden ama şimdi tesisatlarını yaptırdılar.Ayrıca Artura para mı veriyonuz ya girerken basın gaza bakalım durdurabiliyorlarmı? Siteden sanıyolar para filan vermeyin sakın.

1434 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:29:47 

En çok övülen yeri yani sarmısaklı bile bence berbat,deniz suyu soğuk insanlar plajda ama denize giren az,çevre düzenlemesi çok berbat,hele ki geceleri çıkan ilaçlara bile bağımlılık kazanmış o adi sivrisinekleri yok mu...1 kere gittim bir daha gitmem,anadolunun orta ve alt gelir grubuna hitap eden ve her nedense gelişip güzelleştirilmemesi için adeta çaba sarfedilen yer...

1100 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:52:13 

ayvalıkta eğlence diye birşey yok, yada ben görmedim orası sessiz sakin kafa dinleme mekanıdır. herkes akşam çıkar deniz kenarında volta atar, yaşlılar gündüzleri pazar alışverişne çıkar, öğle biyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 20 Nisan 2009; 15:53:46 >

DH Kadın Milletine Güvenmeyenler Klübü

143 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:53:59 

quote:

Orjinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Ben yazdaaann yaza gidiyorum sarımsaklıya Tanışamayız heralde

Tamam bende orada yaşamıyorum. Yzdan yaza gidiyorum .De hele

3897 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:54:37 

quote:

Orjinalden alıntı: nocen

En çok övülen yeri yani sarmısaklı bile bence berbat,deniz suyu soğuk insanlar plajda ama denize giren az,çevre düzenlemesi çok berbat,hele ki geceleri çıkan ilaçlara bile bağımlılık kazanmış o adi sivrisinekleri yok mu...1 kere gittim bir daha gitmem,anadolunun orta ve alt gelir grubuna hitap eden ve her nedense gelişip güzelleştirilmemesi için adeta çaba sarfedilen yer...

1582 Mesaj
20 Nisan 2009; 15:59:17 

Ayvalıkda Kevran Saray adında bir hotel vardı mükemmeldi herşey

Ayvalığa gitmenizi öneririm

Hayaller olmasaydı, gelecek de olmazdı!

2205 Mesaj
20 Nisan 2009; 16:05:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Nicotinell

benim bildiğim ayvalık sarımsaklının deniz suyu sıcaktır hatta deniz o kadar sığki 100 m yürümeme rağmen su belimdeydi tabi o zamanlar yaş 13'dü şimdilerde nasıl bilemicem oralara huzur arıyorsan gideceksin gecehayatı için pek birşey bulamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 20 Nisan 2009; 16:06:13 >

3300 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:39:38 

quote:

Orjinalden alıntı: lion_koc

denizi berbat olamaz çünkü mavi bayrağı var Hiç bir zaman pislik vb şeylere rastlamadım.Arturla ilgili olursa oluyordu eskiden ama şimdi tesisatlarını yaptırdılar.Ayrıca Artura para mı veriyonuz ya girerken basın gaza bakalım durdurabiliyorlarmı? Siteden sanıyolar para filan vermeyin sakın.

Tekrardan yineliyorum Denizi cok kotu Kayahan bile ar-tur 'a geliyor o bile denizlerinden memnun deil

ar-tur'un sadece Güvercin koydaki denizi kotu yosun var ve kumlu yanı dıpı gozukmuyor ama Martı koyu oyle değil Güvercin zaten disko ve havuzu ıcın gıdılmelı havuzuda tuzlu su denızden alıyorlar bi ara havuz 2.5 ytl idi sonra kaldırdılar .

Ar-tur'a Para mı veriyornuz kısmı bıraz yanlıs olmus ar-tur da dedemin topragı oldugu ıcın bizim bi kodumuz var 99/2 martı gibi mesela isim soy ısım cıkıyor tm dıyorlar gecıyorsun

bir alternetifi daha var arabayla kornaya basıp hemen cecık gecıceksın durmucaksın ozaman bu adam burdan dıyor hareketlerınden anlıyor .

ve artura girerken sakın ama sakın oyle gaza basıyım yakalayamazlar deme bilmem farkındamısın ama kamerlar heryerde 15 dakka ıcersınde askerler tepene ususur onca ıslem vs. Site ıcınde 30 'dan yukarı cıkarsanda askere denk gelme sonra canını yakarlar .

Yada İcerde Migrosa Giriyorum diyerek de girebilirsin alısveris yapicaz dersin .en kotu ıhtımal .

Bu arada o gaza basma muhabbetı sızın sıtede gecerlı genelde motorlarla basıyoruz adam arkamızdan sadece kufur edıyor . ama ar-tur icin bu gecerlı deıl

Her mavı bayrak denızın iyi olması anlamına gelmıyor denızınızde balcık ve yosundan gecılmıyor dedıgım gıbı beton duvardan atlıyorsun ve duvara deyıyor yosunlu bır sekılde cok kotu bizim suan kaldıgımız yazlıgın denızıde cok kotu gomec de kalıyoruz balcık yosun denız kırlılıgı cok kotu ve mavı bayrak alıyorlardı ıtıraz ettıler almayalım rezıl oluruz dıye ve sızın sıtede ben mavı bayrak goremedım varmı foto ?

832 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:41:22 

yazın sizi Dikiliye beklerim. Yazın ordayım:)

2205 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:44:42 

siz yosuna pislikmi diyorsunuz ? bende çöp falan var zanlettim

1408 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:46:29 

quote:

Orjinalden alıntı: Emre654

Hocam geziyle gitmiştik plajları fena değil. İSkele dubalar fln gayet hoş. Denizide fena deil.

İnsanları bi başka zaten zıtlaşan görmedik üstelik çorumluyduk :D

ne dediniz de dikleşmediler şurasi çorum naan mına orum ?

3897 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:47:03 

Ayvalık sadece bir kez gitmek için fena bir yer değildir. Herşey dahil olan gemi turunu tavsiye ederim. Sarımsaklı merkeze göre daha hareketlidir. Kısmen gece hayatı vardır. Sabaha kadar açık bar disco falan bulabilirsiniz.

Ama her sene gidilecek türden bir mekan değil. Çok sıkılırsınız.

3300 Mesaj
20 Nisan 2009; 18:54:01 

quote:

Orjinalden alıntı: TIGERSHARK

siz yosuna pislikmi diyorsunuz ? bende çöp falan var zanlettim

sadece yosun olarka bakmamak lazım olaya balcık vb pıslık olması ıcın sadece cop bıdonlarının olması gerekmıyor suya bakıp berraklıgından kumundan anlayabılırsıın.

2205 Mesaj
20 Nisan 2009; 22:03:12 

bilmiyorum ama yeşil yosun olan yerlerde deniz kestanesi olmaz rahat rahat yürüyebileceğiniz yerlerden birisidir insanları biraz tiksindirir ama pislik değildir yosunlar ve yosun olan yerlerde su altı canlılığı daha fazladır balçık konusuna birşey diyemicem genelde akıntının olmadığı yerlerde balçık olur

3300 Mesaj
20 Nisan 2009; 23:19:50 

yurumek mı sadece atlamak zorundasın nereye yuruon :D soyle dusun denızın ortasına beton dok ve atla kıyıyı da o sekılde yapmıslar . anladınmı sımdı . sayet bızımkınde yuruyorsun ama 10 metre gıdıyorsun yıne dızlerıne kadar ve balcık bızımkı oranın denızınden daha kotu ama oda kotu yanı . Gidilicek tek yer aywalıga gıdıp turlara cıkıcaksın yada artura gıdıceksın diger yerleri bilmiyorum ama sarımsaklı olur oda suyu buz gıbı kola kavun karpuzu oraya koyup kes ye ohh ama grmek akıl kari deil

1679 Mesaj
20 Nisan 2009; 23:32:28 

Akçay

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

701 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:03:06 

quote:

Orjinalden alıntı: simoney

Tekrardan yineliyorum Denizi cok kotu Kayahan bile ar-tur 'a geliyor o bile denizlerinden memnun deil

ar-tur'un sadece Güvercin koydaki denizi kotu yosun var ve kumlu yanı dıpı gozukmuyor ama Martı koyu oyle değil Güvercin zaten disko ve havuzu ıcın gıdılmelı havuzuda tuzlu su denızden alıyorlar bi ara havuz 2.5 ytl idi sonra kaldırdılar .

Ar-tur'a Para mı veriyornuz kısmı bıraz yanlıs olmus ar-tur da dedemin topragı oldugu ıcın bizim bi kodumuz var 99/2 martı gibi mesela isim soy ısım cıkıyor tm dıyorlar gecıyorsun

bir alternetifi daha var arabayla kornaya basıp hemen cecık gecıceksın durmucaksın ozaman bu adam burdan dıyor hareketlerınden anlıyor .

ve artura girerken sakın ama sakın oyle gaza basıyım yakalayamazlar deme bilmem farkındamısın ama kamerlar heryerde 15 dakka ıcersınde askerler tepene ususur onca ıslem vs. Site ıcınde 30 'dan yukarı cıkarsanda askere denk gelme sonra canını yakarlar .

Yada İcerde Migrosa Giriyorum diyerek de girebilirsin alısveris yapicaz dersin .en kotu ıhtımal .

Bu arada o gaza basma muhabbetı sızın sıtede gecerlı genelde motorlarla basıyoruz adam arkamızdan sadece kufur edıyor . ama ar-tur icin bu gecerlı deıl

Her mavı bayrak denızın iyi olması anlamına gelmıyor denızınızde balcık ve yosundan gecılmıyor dedıgım gıbı beton duvardan atlıyorsun ve duvara deyıyor yosunlu bır sekılde cok kotu bizim suan kaldıgımız yazlıgın denızıde cok kotu gomec de kalıyoruz balcık yosun denız kırlılıgı cok kotu ve mavı bayrak alıyorlardı ıtıraz ettıler almayalım rezıl oluruz dıye ve sızın sıtede ben mavı bayrak goremedım varmı foto ?

5 senedir problem çıkmadı.Tanıdıkda var oturan orda problem çıkmaz. olmadı tekneyle geçerim oraya.Deniz polisi yok dimi arturda

3300 Mesaj
21 Nisan 2009; 12:36:51 

Yok problem olmaz Arasira bizde tekneyle cıkıyoruz giriyoruz ama teknenın herseyi tam olmasi lazim bayragi capasi can yelegini unutmadıkca unutupda sahıl guvenlıge yakalanmadıkca bı problem olmuyor bir keresinde geceden guvercin koya gelıp ıskeleye tekneyi baglayip teknede uyumustuk sabah ayazı bır yedik bide cig dustu diyorlar oda oldu cok fenaydı

701 Mesaj
21 Nisan 2009; 16:20:48 

simoney eğer sen o motorlu çoçuklardansan seni kesin görmüşümdür.Hatta 4 teker atvye binen çoçuk var site sahibinin oğluydu galiba çoçuk 16 yaşında hem atvye biniyor hemde üstü açık mercedese

3300 Mesaj
21 Nisan 2009; 22:56:56