sebamed sabun yan etkisi varmı?
7 Cevap13891 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

266 Mesaj
19 Nisan 2009; 1:41:07 

evet arkadaşlar soru açık bu sabunu kullananlar herhangi bir yan etki yaşadımı, mesale; ben araştırdım bi yoruma kafam takıldı yorumda adam bu sabunu kullandığı için benler oluşmuş yüzünde , böyle sorunlar yaşayan oldumu son olarak benim cildim yağlı ve hafif sivilce var ama sivilceler şiş değil hatta bazen hiç belli olmuyo, yani sırf yağ oranın azaltmak için kullanıcam direkt eczaneden almayı düşünüyorum sizce ekstra doktora danışmalımıyım yorumlarınızı bekiliyorum teşekürler

...

5721 Mesaj
19 Nisan 2009; 1:44:06 

Bir süre kullandım , yan etki olarak sadece yüzü taş gibi yapıyor(Cilt çok sert oluyor) başka bir sorun görmedim....

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Nisan 2009; 1:46:15 

Bir sabun için doktora danışmana gerek yok Sebamed çok güzel bir üründür..Alternatif olarak sadece eczanelerde satılan Imex sabunu tavsiye ederim , sadece akneler için yapılmış bir sabundur ve yağlanmayı azaltır..Fiyatı da 14 lira..Pahalı dersen Protex tavsiye ederim hem ucuz hem güzel,yağlanmayı da engelliyor..

266 Mesaj
19 Nisan 2009; 1:59:28 

peki düzelme oldumu yağ oranın dengelenmesi, sivilce izlerinin geçmesi gibi...

...

1963 Mesaj
19 Nisan 2009; 3:17:07 

Doktor Bir Zamanlar Banada Vermişti,Yüzümde Mayın Tarlası Gibi Sivilce Vardı Ben Arkadaşın Dediği Gibi Ciltte Bir Kuruma Taş Gibilik Yaşamadım veya Benler Falanda Çıkmadı.Sabah Akşam Kullanılır Genelde,Yüz Ilık Suyla Yıkanır,Cildin Nem Dengesini Sağlamaya Yarar,Beni Epey Rahatlatmıştı Ama Tabi Sende İşe Yararmı Bilemem...

"Trance music is a natural drug that will heal us all"
http://www.astateoftrance.com/

266 Mesaj
19 Nisan 2009; 13:25:07 

madem yan etkisi felan yok herkeste işe yarıyor. Bende ozaman yarın alımde kullanmaya başlim

...

253 Mesaj
19 Nisan 2009; 13:47:22 

alet e falan dokundurma aman diyim

League of Legend Türkiye

266 Mesaj
19 Nisan 2009; 13:50:45 

quote:

Orjinalden alıntı: MrtPlt

alet e falan dokundurma aman diyim

zaten bu sabun alet için kullanılmıyo dotum yani aşşağlara inmez

...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » sebamed sabun yan etkisi varmı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219