Şimdi Ara

[b]2002-2005 MODEL PASSATLAR HAKKINDA[/b]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
25.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    2000 model Renault Megan I otomatik şanzıman araç sahibiyim. Ankara’da şehir içinde araç kullanıyorum. Öte yandan, sık sık şehirlerarası yola çıkıyorum.
    Otomobiller, dünyadaki en değerli varlıkların (kendimiz, eşimiz ve çocuklarımız ile diğer aile fertlerimiz olmak üzere) taşındığı araçlardır.
    Bu nedenle, şehir içi ve şehirlerarasında güvenle seyahat edebileceğim bir araç olarak Passat düşünüyorum.
    Bütçem ancak 20 000 – 30 000 TL arası bir araca müsait olduğu için, 2002-2005 model Mark 5 (B5.5 platformu) Passatları inceliyorum.
    Sevgili meke “Volkswagen Passat Tarihi” başlığı altında oldukça faydalı bilgiler vermişti. Yine Sevgili Taner Göde’nin çok faydalı açıklamaları var. Diğer başlıklar altında da bazı bilgiler bulunmakta ise de, Passat’ın çok beğenilen B5.5 (2001–2005) modelleri hakkındaki bilgiler derli toplu değil. Bazı başlıklar da oldukça uzun ve içerisindeki önemli bilgileri bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bir şey. Bu kadar vaktimiz olmadığı da açık.
    Resimler de koymak isterdim ama, diğer yetenekli arkadaşlarımın bu konuda destek olacaklarına eminim.
    Evet, bu başlık altında, 2002–2005 (B5.5) model Passatlar hakkında her şeyin yer almasını arzuluyorum. Ben ve okuyan tüm arkadaşların faydalanabileceği bir konu olacağına inanıyorum.
    Passat 1.8 ve 1.8T olarak Comfortline, Highline ve Trendline versiyonları bulunmakta olduğu görülmektedir.
    —İkinci el olan bu model araçların alımında nelere dikkat etmeliyiz?
    —LPG uyum konusunda verimli midir?
    —Motor teknik verileri, özellikleri nelerdir?
    —Şase ve kaporta sağlamlığı nasıldır?
    —Aracın modellerindeki iç donanım kalitesi nasıldır?
    Passatlar konusunda bilgi ve fikir sahibi tüm arkadaşların katkılarını bekliyoruz.
    Kazasız ve sağlık dolu sürüşler diliyorum. Selamlar…

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.