MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA XENON SİSTEMLERİ
150 Cevap35895 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

307 Mesaj
Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
24 Şubat 2005;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
17 Nisan 2009; 17:41:38 

Uzuun bir aradan sonraaskerliği bitirdik üstüne bir de dükkan açtık tekrar birlikteyiz arkadaşlar.
TEL:

0212 274 61 54

0544 334 73 49

YUSUF GÜR

mail ve msn:

info@gurgarage.com

www.gurgarage.com

MSN im 24 SAAT AÇIK

0

RESMİ GÖSTER DERSENİZ HARİTA BÜYÜYECEKTİR

GPS İLE GELECEK OLANLAR İÇİN KOORDİNATLAR

K41.0743104º

D29.0001358º

PIAA HALOJEN AMPULLERİ
ARTIK BURADA!!!

0

0

PIAA HALOJEN AMPULLER 35 TL ETİKET İLE GURGARAGE DE!!!

DÜNYANIN HER NOKTASINA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM

////MTEC\\\\

orjinal japon malı. 10 ytl lik ampullerden değil ve orjinal değer olan 55 watt gücünde. görünüm mesafesi ise orjinal ampullerden daha iyi.

farınız mercekli ise kimse anlayamaz xenon olmadığını malımın sonuna kadar arkasındayım p.m. den ulaşabilirsiniz HERŞEY ORTADA

0

parklar

0

0

0

0

0

0

kısalar

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

bu da ampuller

0

ampulün üstünde 100 watt ibaresi gözüküyor. yalnız onun üstünde görünmeyen 55 watt yazısı var. yani 100 watt gücünde 55 watt demek isteniyor. ampuller 100 watt sanılmasın yani

H1,H3,H4,H7,H11,9005,9006 VE 5 WATT DİPSİZ PARK MODELLERİ VARDIR.

ampullerin takımı 25 ytl, parklar 10 ytl

MTEC COSMOS BLUE

MTEC COSMOS BLUE XENONLU ARAÇLARIN UZUNLARINA ve SİSLERE TAKMAK İÇİN ÜRETİLDİ. 4750K IŞIK RENGİ VARDIR.

UYARI!!!

MTEC COSMOS BLUE , MTEC SUPER WHITE DAN DAHA BEYAZDIRVE XENONA EN YAKIN RENGİ VERİR. ANCAK MENZİLİ ONUN KADAR YÜKSEK DEĞİLDİR. O YÜZDEN GÖRÜNTÜ YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN, SİS LAMBALARINA VE UZUNLARINA TAKMALARINI TAVSİYE EDERİM. KISA FARLARDA MENZİL OLARAK RANDIMAN ALAMAZSINIZ!!!

0

0

0

0

0

COSMOS BLUE NİN YUKARIDAKİ AMPUL MODELLERİNDEN MEVCUT OLUP, FİYATI 30 YTL DİR.

aracınızdaki ampul tipini öğrenmek için BURAYA basınız

DÜN HALOJEN MTEC LERİN MONTAJINI YAPTIĞIM PEUGEOT 407 1.6 HDİ

parklar ve sisler

0

parklar

0

sisler

0

kısalar

0

tel kötüydü biraz bulanık çıktı ancak aracına taktığım arkadaşın çok hoşuna gitti

İŞTE MTEC KALİTESİ

http://www.xenonwhite.de/eng/216bd896e80ef3b01/index.php

bu da H7 halojen ampul kullanan mercekli bir BMW

0

MTEC XENON KİTLER STOKLARDA!!!

MTEC XENON NEDEN FARKLIDIR?

MTEC Yapımında kullanılan malzemenin kalitesi itibarı ile dünyada sadece bir kaç marka ile mukayese edilebilir. Bunun yanısıra konusunda uzmanlaşmak adına mevcut bir kaç markadan da ciddi farklarla öndedir. Örneğin; Dünyada araca özel HID (Xenon) setlerini sadece MTEC üretmektedir. Özel setler araca sistemin montajını inanılmaz derecede kolaylaştırarak hem zaman tasarrufu sağlar hem de sistemin araca montajının en profosyonel şekilde tamamlanmasını sağlar.

MTEC Xenon setleri özellikle donanımsal olarak zengin olup, arıza ikaz sistemine sahip olan araçlarda arıza ikaz sistemini uyarmadan çalışabilen nadir markalardan biridir. Bu durum dünyada birçok markanın çözemediği sıkıntılı bir problemdir.

MTEC balansları (ballast) 8-32V arasında çalışabilme özelliğine sahip olup, alternatör beslemeli 9V Scooterlardan başlayıp otobüs, tır, kamyon gibi 24V beslemeli araçlara kadar tüm araclarda herhangi bir ilave parça gerektirmeden direk uyum sağlayarak çalışabilmektedir.

MTEC en sık kullanılan H7 tipi Xenon ampulde de dünyada bir ilke imza atarak dünyada ilk metal kenarlı H7 ampulu üretmiştir. Bu özellik orijinalinden daha kalın olan plastik kenarlı Xenon ampullerin yarattığı gereksiz işçiliklerden montajcıyı kurtarmıştır.

Yukarıda belirtilen bu özellikler dünyada sadece MTEC'in bir araya getirdiği nadir özellikler olup Xenon uygulamasının imkansız olduğu kabul edilen bazı araçlarda da hiç sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Tercihi kaliteyi uygun fiyata almaktan yana olan tüm satıcı ve kullanıcıların tereddüt etmeden kullanabileceği sorunsuz bir markadır.

MTEC xenon kitleri, araçta xenon kitinden dolayı bir hasar oluşmuşsa, yetkili servis raporu ile aracı 75000 $ a kadar sigortalar.

MTEC, seti oluşturan balans ve ampul için 2 yıllık garanti kapsamı süresince arıza durumunda herhangi bir tamir işlemine gitmeksizin birebir değişim garantisi verebilen bir markadır.

BALASTLAR R1 TYPE OLUP PEUGEOT 407 HARİÇ BÜTÜN ARAÇLARA (AUDI DE DAHİL) UYGULANABİLMEKTEDİR. PEUGEOT 407 İÇİN BİR HAFTA BEKLEYİN ONU DA ÇÖZDÜM

gelelim zurnanın zırt dediği yere

mtec xenon kitlerinin fiyatı H4 hariç 350 tl olarak belirledik. H4 uzun-kısa set ise 530 TL olarak stoklarımda...

montaj fiyatı 40 tl olup sadece H4 ün montaj fiyatı 60 tl dir!!!

0

0

JUNYAN, SONAR, EAGLE EYE'S, LH GROUP olarak bütün ürünleri uygun fiyatlarla bende bulabilirsiniz
lütfen fiyat isteyiniz

0
0

0
0

LED GÜNDÜZ FARI

FAR İÇİNİ AÇMA DEVRİ BİTTİ ARTIK!!! TÜRKİYE'DE BİRKAÇ KİŞİ FAR İÇİNİ AÇARAK YAPIYOR BUNU. BEN FARI AÇMIYORUM VE 20 DAKİKADA MONTAJI BİTİRİYORUM. ARACIN ÜSTÜNDE ORJİNAL GİBİ DURUYOR!!! HİÇBİRYERDE BULAMAZSINIZ.

FİYATI BİR ÇİFT OLARAK 50 TL, MONTAJ DAHİL 70 TL DİR.

0

0

20.04.09 da yapılan iki uygulama...

0

0

0

0

(MTEC XENON KİTLERİNİ SİZLERE DAHA UYGUN SUNABİLMEM İÇİN BİRAZ DAHA ZAMAN GEREKECEK. BEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.)

OSRAM NIGHTBERAKER

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ HALOJEN AMPULÜ OLMAKLA BİRLİKTE DÜNYANIN EN UCUZ FİYATIYLA BURADA

BÜTÜN AYRINTILAR BURADA!!! DAHASINA GEREK YOK SANIRIM

KİM KORKAR KARANLIKTAN! TIKLAYIN...

OSRAM NIGHTBREAKER LERİN FİYATI ÇİFT OLARAK 40 TL, TEK OLARAK 20 TL DİR!!!

OSRAM NIGHTBREAKER İLE BİREBİR UYUMLU OLAN OSRAM COOLBLUE PARK AMPULLERİNİN DE ÇİFTİ 10 TL DİR

XXX XENON KİTLERİ impress KALİTESİ İLE...

MTEC DEN SONRA ÖNEREBİLECEĞİM 3. BİR KİT MARKASI YOK TÜRKİYE'DE... YİNE İKİ SENE AMPUL DAHİL BİRE BİR DEĞİŞİM GARANTİLİ!!!

XXX Xenon Kitinin Teknik Özellikleri

* 9V-16V Arasında Çalışma
* 35W Güç Kullanımı
* Maksimum 6 Amper Start-Up
* 6000 Kelvin Kristal Beyaz Işık "Diamond White"
* 202500 Candela Aydınlatma
* 3200 lümen Işık Akışı
* -40/105C Çalışma ortamı
* Teflon kablo yalıtımı sayesinde 125 C ısıya dayanıklılık
* 3200 saat ortalama ömür

XXX Xenon Kitinin Farkları

* Elektronik balastında Amerikan IR MOS transistör

* Japon Incon Resistör

* İtalyan deşarj ünitesi

*Ampulde "Pill" ultra saf materyal üreten Amerikan APL firma malzemesi

*Ampulde Dünyanın sayılı firması "Philips" in "UV cut Quartz" tüpükullanılmaktadır.
APL malzeme "Philips" tüp içerisinde her hangi bir kimasal reaksiyona girmez. Ancak
"Philips" tüp kullanılmadığı takdirde APL malzeme kimyasal reaksiyona girer ve "renk" daha açılır.
Bu nedenle dikkatli bakıldığında ampul renklerinin bir diğerine benzemediği görülecektir. Xenon
Lambanızın "Philips" mamulu tüp olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz.
Philips'in "UV cut Quartz" tüpü özelliği nedeniyle insanlar ve eşyalar üzerinde UV -Ultraviolet
ışınlara maruz kalmadan maksimum aydınlığı sağlar. Berrak kristal yapılı ampul sayesinde
maksimum görüş mesafesi ve güvenlik sağlanmaktadır.
Her Xenon ampulu 8 saatlik "Aged" (Yaşlandırma) testi yapılarak ambalajlanmaktadır.

* Dünyanın bir numaralı Ampul üreticisi "Sylvania" Elektrod kullanılmıştır.
Ampul'ün kullanım süresini belirlemektedir. Kolaylıkla oksidasyon olmamalıdır.

* XXX Xenon Kit Balast Kablolarında ve "TEFLON" malzeme kullanılarak 125 C
sıcaklığa dayanacak şekilde üretilmiştir.

* Dünyanın bir numaralı Alman "Messer GmbH" firmasının Xenon gazı Kullanılmıştır.
Lamba içindeki Elektrotların ömrü; Ampul içindeki Xenon gazının saflık oranına göre değişmektedir.
Eğer Xenon gazı yüksek kalitede olmaz ve çok Oksijen içerir ise Elektrotlar kolaylıkla Oksitlenir ve
ömrü kısalır.

* Cıva (Mercury) %99.999999 saflıkta
Cıva'ın çok yüksek saflıkta olmaması halinde ampul voltajına direk olarak etki etmektedir. Cihaz ile
test edildiğinde bir ampulün 100 Volt, bir diğerinin 67 Volt olduğu görülecektir. FP tip Ampulde bu
durum söz konusu değildir, tüp Voltajı her zaman 85 Volt ile 90 Volt arasındadır. (Beynelminel
standart: 85V±10V. dır.)

* Osram ve Phillips için üretim yapan yıllık üretim cirosu 2 milyar doların üstünde olan
en büyük Xenon üreticisi tarafından Avrupa kalite standartlarında Çinde üretilmiştir.

* Normal bir halojen lambadan 3 kat daha fazla ışık verir.

* Normal bir halojen lambanın tükettiği enerjinin sadece yarısını tüketir.

* CE, ISO 9001:2000, E13, E4, RoHS, TÜV sertifikalarına sahiptir.

Normal bir aracın elektrik tesisatı maksimum 15 ampere göre üretilir. Ancak piyasada satılan kalitesiz Xenon kitleri, araç çalıştırıldığında aracın elektrik tesisatından bir balast 8 ila 10 Amper, toplamda 16-20 Amperden fazla akım çeker. Zamanla normalden fazla çekilen bu akım aracın elektrik tesisatında ve diğer ünitelerinde sorun meydana getirir.

Ucuz ve kalitesiz bir Xenon Kiti alan müşteriler Xenon arıza vermediği sürece Xenonun kaliteli olduğunu düşünürler ancak gerçek öyle değildir.Küçük paralara aldığınız kalitesiz Xenonlar ileride başınıza büyük işler açabilir.

* XXX Xenon balastımız ise elektrik tesisatından sadece 6 amper, toplamda 12A akım çeker ve
10 saniye sonra bu değer yaklaşık 7 ampere düşer dolayısıyla aracın elektrik tesisatına ve
araç elektronik cihazlarına zarar vermez.

* Yüksek kaliteli malzeme kullanılarak Avrupa Kalite standartlarında üretilmiştir.

0

0

H7,H1,H3,H11 GRUBU 150 TL, H4 UZUN-KISA MANYETİK TETİKLİ 200 TL DİR. MONTAJ DAHİL H7,H1,H3,H11 GRUBU 180 TL, H4 UZUN-KISA MANYETİK TETİKLİ 250 TL DİR. MONTAJ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YAPILACAKTIR.

TEL:

0212 274 61 54

0544 334 73 49

YUSUF GÜR

mail ve msn:

info@gurgarage.com

www.gurgarage.com

MSN im 24 SAAT AÇIK

0

RESMİ GÖSTER DERSENİZ HARİTA BÜYÜYECEKTİR

GPS İLE GELECEK OLANLAR İÇİN KOORDİNATLAR

K41.0743104º

D29.0001358º

REFERANSLAR İÇİN RAKAMLARA TIKLAYINIZ

1

0

google da üç senedir birinci olmak zordur

KREDİ KARTLI SATIŞIM VARDIR TAKSİT DE YAPARIM KREDİ KARTI İÇİN P.M. ATINIZ

quote:

Orjinalden alıntı: impress

geçen gün mersine yolladığım arkadaş, bugün şükran dilekleri ile resimleri de yollamış.

İŞTE MTEC İŞTE KALİTE

BAYRAMDAN SARI ÇIKMAYIN

0

0

0

0

0

Referans isteyen arkadaşlar google a MTEC XENON ve ya MTEC yazmaları yeterli gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 14 Temmuz 2009; 12:25:26 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • OTOMOBİL GÖSTERGE LED MODİFİKASYONU VE HER ARACA UYGUN LED STOP
  • MTEC ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA DH YE ÖZEL GÜNCELLENDİ!!!

• _____________________________

472 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Mart 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    17 Nisan 2009; 18:35:06 

2005 honda civic 1,6ls aracıma osram nightbreaker için anlaştık ve dükkanında taktı. kesinlikle müşteriyle çok ilgili taktir ettim kendisini. böylesi vicdanlı fiyat verdiği içinde keşke elimde daha fazla olsaydıda verseydim. hayırlı işler yusuf bey. bi ara tekrar çayınızı içmeye geldiğimde ferrari kornasınıda alıcam.

[
    [image]http://img97.imageshack.us/img97/8571/112kq.png[/image]
    Samsung S8530 Wave II Ana Konu
    İşletim Sistemi: Bada 2.0 || Uygulama Mağazası: Samsung Apps || İşlemci: 1 GHz ARM Cortex-A8 || Grafik İşlemci Ünitesi: PowerVR SGX540 || Chipset: Hummingbird || RAM: 512 MB || Ekran: Super Clear LCD || Dokunmatik: Kapasitif || Renk: 16 milyon || Ekran Çözünürlüğü: 480x800 piksel || Ekran Boyutu: 3.7 inç || Cam: Çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı "Gorilla Glass" || Hafıza: 2 GB dahili hafıza + 8 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: 3.6 Mbps indirme (download) hızı, 2 Mbps yükleme (upload) hızı || Bluetooth: 3.0 || Kamera: 5 MP (2592x1944), otofokus, LED flaş, 720p@30fps video kaydı.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    17 Nisan 2009; 18:38:17 

ben teşekkür ederim Ufuk Bey tabi neden olmasın yine beklerim güle güle kullanın iyi günler saygılar...

121 Mesaj

Katılım Zamanı:
    30 Ekim 2008;
    Durum:
    Forumda değil

17 Nisan 2009; 22:45:46 

öncelikle askerliğiniz bittiği için geçmiş olsun.

bu kadar güzel anlatılır bir ürün satışı sizi tebrik ediyorum.

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    17 Nisan 2009; 23:50:00 

mtec h7 4300 lük taktım memnun kalmamıştım daha yüksek öneririm takacak olanlara

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

17 Nisan 2009; 23:59:21 

selamlar

eger beyazlik olarak memnun kalmadiysaniz standart menzil dahilinde daha beyaz bir halojen yok malesef. 4350 kelvin olan super white serisi gun isigi beyazi rengindedir.

eger xenon beyazi isterseniz cosmos blue takmani lazim ki kisa farlara kesinlikle tavsiye etmem.

cosmos blue serisini sadece xenon a uyum icin uzun ve sis farlarina oneririm

iyi aksamlar saygilar...

89 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    22 Ocak 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    18 Nisan 2009; 10:47:22 

vay dostum hayırlı olsun askerliğide yedin geldin valla darısı yapmayanların başına aminnnnn

yalnız sana birşey diyecem pek fazla ekmek yiyemezsin bu işten çünkü verdiğin ampüller bozulmuyor
    askre gitmeden önce senden 2 adet aldık doblo ya hala yanıyor
    sonuna kadar referansın olabilirim.

tşk hayırlı satışlar

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

18 Nisan 2009; 12:26:52 

quote:

Orjinalden alıntı: dicey_celo

vay dostum hayırlı olsun askerliğide yedin geldin valla darısı yapmayanların başına aminnnnn

yalnız sana birşey diyecem pek fazla ekmek yiyemezsin bu işten çünkü verdiğin ampüller bozulmuyor
    askre gitmeden önce senden 2 adet aldık doblo ya hala yanıyor
    sonuna kadar referansın olabilirim.

tşk hayırlı satışlar

Allah razı olsun dostum valla benim doblo dakiler 2.5 seneyi geçti boşver abi para kazanmayalım milletin işi olsun

747 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Haziran 2003;
    Durum:
    Forumda değil

19 Nisan 2009; 0:21:48 

Bu sonradan takılan beyaz farlara trafikte uyuz oluyorum.
    Herkesin zevki ayrı isteyen istediğini takabilir fakat bunların nerdeyse yüzde 90'ı -ayarsızlığından mı artık bilmiyorum- insanın gözünü alıyor.
    Karşıdan gelirken çoğu zaman uzun far sanıp selektör yapıyorum.

Alışverişlerim: sajender (ram), java (ses kartı), baron11 (ram), pcbuilder(ram), vur (pinpon masası), ZimKont (ekran kartı),ercant35 (monitör), refereemre (ekran kartı), sunucum (cep telefonu), sinan70 (K750i), cukleski (vestiyer), plcmn (termosifon), ajinco (cep telefonu aksesuar), wotn (tv), t_tunccan (mach3), sky__walker (2 TB HDD)

7125 Mesaj
    Referanslar: 67

Katılım Zamanı:
    30 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

19 Nisan 2009; 11:57:11 

200 TL mtec için montaj dahil çok iyi fiyat yaw, fiyatlar baya düşmüş neydi geçen sene 450 lira falan :S

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

80 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Şubat 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    19 Nisan 2009; 12:57:19 

Aynı marka xenon kit-H4 burda 190 TL. Pek bi sıcak fırsat yok gibi...

http://urun.gittigidiyo...n-Kisa_W0QQidZZ16944889

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

19 Nisan 2009; 18:02:35 

quote:

Orjinalden alıntı: albati

Bu sonradan takılan beyaz farlara trafikte uyuz oluyorum.
    Herkesin zevki ayrı isteyen istediğini takabilir fakat bunların nerdeyse yüzde 90'ı -ayarsızlığından mı artık bilmiyorum- insanın gözünü alıyor.
    Karşıdan gelirken çoğu zaman uzun far sanıp selektör yapıyorum.

hem ayarsızlığından hem de bilinçsiz montajdan dolayı göz almaktadır. kimi araçlara kesinlikle önermem.

200 TL olanlar XXX xenon kitleri için geçerli. Mtec ler halen o fiyatlarda ancak onunda üstesinden geleceğiz yarın. aşağı düşürecem onları da. direkt ithalatçısı ile görüşmem var yarın. yarından sonra Mtec xenonlar da da kıyağımızı yapacağız

quote:

Orjinalden alıntı: rsteam

Aynı marka xenon kit-H4 burda 190 TL. Pek bi sıcak fırsat yok gibi...

http://urun.gittigidiyo...n-Kisa_W0QQidZZ16944889

doğrudur var ancak bir sorun olduğunda muhattabınızı bilemeyeceksiniz. ben burada arızalı parçayı birebir değiştireceğim bir sorun olduğunda. çok sorun olacaksa xxx xenon kitlerini çıkartırım ilandan sorun değil benim için mtec ve osram halojenler kalır.

bundan ucuzunu da görmedim açıkcası halojenlerde.

osramın sitesinde var kimde oldukları linkleri ile bakabilirsiniz oradan.

iyi günler saygılar...

7125 Mesaj

Katılım Zamanı:
    30 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 7:25:38 

Eğer Mtec değilse 200 liraya şurada 185 TL ye Cyclone satılıyor, montaj dahil ve darbe haricinde herşeye garanti veriyorlarmış. Geçen sahibinden.comda gezerken gördüm

http://www.sahibinden.c...84024WQQpXQQdisplayitem

Kesinlikle 18 yaş altı ile alışveriş, PTT kargo ve PTT ile ürün/para gönderimi veya alımı yapmıyorum. Ayrıca rezerve sadece kapora ile yapabilirim. Anlayışınız için teşekkürler.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 9:54:38 

ben çeşidimi koydum garanti için herhangi birşey de demedim benim kitlerim de 2 sene full garantili., su testi isteyen varsa gönül rahatlığıyla yapabilirim. güvenmediğim bir ürünü sunmam. iki gün sonra başımı ağrıtacaksa hiç işim de olmaz. iki kuruş pahalısını satarım içim rahat olur. avrupa yakasında olanlar için benimki de aynı fiyata gelir. köprü , yakıt, zaman vs... gelecek olana + kıyağımı da yaparım zaten. üçüne beşine bakmayan biriyimdir.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 14:07:32 

art niyetli sataşmalar oluyor ancak bakalım daha söyleyecek söz bulabilecekler mi

143 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Ekim 2006;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 17:42:45 

NightBreakerlar vakumlu ilk defa bizim açacağımız kutudamı yoksa karton kutudamı?

Her canlı ölümü tadacaktır..

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 18:19:00 

karton kutu olarak mevcut. H7 lerde de vitrinlik kutuda çiftli olarak var. ama onun fiyatı 50 tl sırf kutulu olduğu için. vitrine koymak için getirttim. normalde satmıyorum. ama isteyen olursa da yok demem. nightbreaker ler bana 10 lu vakumlu poşetlerde geliyor. kullanılmış değil yani :)

143 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Ekim 2006;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 21:26:23 

quote:

karton kutu olarak mevcut. H7 lerde de vitrinlik kutuda çiftli olarak var. ama onun fiyatı 50 tl sırf kutulu olduğu için. vitrine koymak için getirttim. normalde satmıyorum. ama isteyen olursa da yok demem. nightbreaker ler bana 10 lu vakumlu poşetlerde geliyor. kullanılmış değil yani :)

Kullanılmış olduğu için değil bizim burda aynen karton kutuda çin malları varda, ampule bakınca fark edemiyorsun.Ondan sorma ihtiyacı duydum.
    Sattığınız ürüne sahte yada cin malı demedim yanlış anlaşılmasın..
    Hayırlı satışlar size

Her canlı ölümü tadacaktır..

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

20 Nisan 2009; 22:19:29 

anlıyorum sizi. beni burada eskiden bilenler bilir. kendi aracıma takmayacağım hiçbirşeyi dükkanımda sunmayacağımı bilirler. çin malı ürünlerden hiç haz etmem, çin malı olanları da kalitesine güvenmeden sunmam. içiniz rahat olsun

254 Mesaj

Katılım Zamanı:
    5 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil

21 Nisan 2009; 1:02:39 

beyaz şahine gidermi xenon farlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblikurt -- 21 Nisan 2009; 2:03:00 >

7125 Mesaj

Katılım Zamanı:
    30 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

21 Nisan 2009; 9:05:32 

quote:

art niyetli sataşmalar oluyor ancak bakalım daha söyleyecek söz bulabilecekler mi

Yaw arkadaşım ne art niyeti, askere gitmiş gelmişsin halen kafan eski, değiştir bu kafayı. XXX markası süper bir marka olabilir, hatta mtec kadar kaliteli de olabilir ben sadece bilinen marka olduğu için Cyclone gördüm onu verdim, satanı falan da tanımıyorum zaten.

@fblikurt,

Gider tabi neden gitmesin ama şahinlerin farları merceksiz karşıdaki çok küfür eder

Ama güvenlik açısından çok iyidir xenon, güneş ışığı gibim her yeri aydınlatıyor. Şiddetle tavsiyemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyorhan -- 21 Nisan 2009; 9:06:50 >

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

21 Nisan 2009; 10:09:56 

quote:

Orjinalden alıntı: fblikurt

beyaz şahine gidermi xenon farlar.

eğer adam akıllı gerçek performans isterseniz iki adet H7 -H1 li far alıp ona mercek uygulayalım. yeni farların çifti 60 TL civarı. bu şekilde xenon olurmu derseniz pekala olur ama hem net bir performans alamazsınız hem de karşıdan gelenin çok gözünü alacaktır

10 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    28 Ağustos 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    21 Nisan 2009; 13:37:17 

Arkadaşım öncelikle bu doyurucu açıklamaların için çok tşk...Benim 2006 seat leonum var.Bu farlar konusunda pek bilgim yok.Arabaya angel far+xenon taktırmayı düşünüyorum.Bunlar trafikte yasak mı?Ve bana kalitelisinden ne gibi bir maliyeti olur.Yardımcı olursan sevinirim.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

21 Nisan 2009; 18:36:05 

selamlar

öncelikle teşekkür ederim.

far olarak junyan mevcut. eğer yeni kasa ise 550 tl yaparız. angel lı mercekli olarak. eğer eski kasa ise 380 tl de onu yaparız.

xenon olarak xxx kit istersen fiyatlar yukarıda mevcut 170 tl montaj dahil fiyatı var. eğer Mtec olarak istersen 350 TL de onun fiyatı var. montaj dahil mtec de 400 tl yaparız.

kalite olara xxx kiti 8 aydır satıyorum oldukça kaliteli bir kit elektronik olarak. ancak mtec in kalitesi tabii ki tartışılmaz. en azından 75000 $ kaskosu var. her hangi bir sorun olduğunda araçta yetkili servis raporu ile araca yapılan masrafı temin edebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 21 Nisan 2009; 18:40:45 >

183 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2005;
    Durum:
    Forumda değil

22 Nisan 2009; 10:08:13 

benim hyosung gt250r var,bir ara gelip şu mavi ampüllerden taktırmak isterim.mercekli far

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

22 Nisan 2009; 11:29:50 

tabii ki beklerim. xenon kit de uygulayabiliriz isterseniz... adres ve iletişim bilgileri ilanımda mevcut. takıldığınız bir nokta olursa buradayım

5 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    21 Eylül 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    22 Nisan 2009; 12:09:02 

Selam benim araba suziki swift 93 model farları zayıf, farları kompile değiştirmem mi, yoksa ampullerini değiştirmemi mi önerirsiniz? H4 tip ampul kullanıyor 50 watt . Daha yüksek Watlı ampul taksan sakıncası olur mu? Ampul değişirse fiyat ne kadar tutar. Teşekürler

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

22 Nisan 2009; 14:23:17 

eğer far içleri kararmamışsa osram night breaker işinizi görecektir. yüksek watt ampulü önermem çünkü far tesisatınızı ve aracınızı yakana kadar zarar verebilir. dükkanıma gelebilirseniz net bir bilgi sahibi oluruz. farlarınız kararmışsa da söküp temizler ve aynalarını krom ile boyarız. night breakerleri de takarsak çok iyi performans alacağınızı garanti ederim.

iyi günler saygılar...

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

22 Nisan 2009; 22:14:15 

mtec xenon kitler stoklara girmiştir!!!

junyan, fk, sonar, eagle eye's, ve lh group bayiliğini de almış bulunmaktayım

süper fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz benimle. buradan olayına girmiyorum onların

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    23 Nisan 2009; 21:03:49 

slm güzel bir konu.bnm aracımda osram cool blue hyper white uzun kısa.sislerde mtec var.görünüş olarak güzeller.
    d2s xenon kit fiyatı alabilirmiyim?mercek modifiyesi yaparsam düşünüyorum ileride.ayrıca normal xenon kitte olabilir.danışmak istediğim bir konu daha var.ön park ampulllerim çift duylu yani hem park hemde gündüz farı olarak çalışıyor farlarım beyaz oldugu için cok sırıtıyor.çift duylu beyaz yanan led varmı elinizde?nerelerden temin edebilirim.şmdiden teşkkrler.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

23 Nisan 2009; 22:02:16 

quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

slm güzel bir konu.bnm aracımda osram cool blue hyper white uzun kısa.sislerde mtec var.görünüş olarak güzeller.
    d2s xenon kit fiyatı alabilirmiyim?mercek modifiyesi yaparsam düşünüyorum ileride.ayrıca normal xenon kitte olabilir.danışmak istediğim bir konu daha var.ön park ampulllerim çift duylu yani hem park hemde gündüz farı olarak çalışıyor farlarım beyaz oldugu için cok sırıtıyor.çift duylu beyaz yanan led varmı elinizde?nerelerden temin edebilirim.şmdiden teşkkrler.

selamlar öncelikle teşekkür ederim.

D2S mtec xenon kitin fiyatı 550 TL olarak verebilirim size. normal mtec kitin fiyatı da 350 TL. gündüz farı olarak değiniz ampul tipi elimde yok ancak temin edilir. fakat arıza ışığı yakıyor. mtec e durumu bildirdim. ay sonunda yeni parti mal gelecek. eğer gelirse bildiririm. yoksa bir dahaki partide kafalarına vura vura getirtirim

mtec in sofit, p25, s25 modellerine olan talebi belirttim kendilerine. audi si olan müşterilerim de istiyor çünkü.

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    23 Nisan 2009; 23:09:33 

0

istediğim ledler bunlar.bunların bir kalite oranı varmı?fiyatlar için teşekkürler tekrar.yeriniz istanbuldaysa yanınıza gelebilirim temin ederseniz.
    bnm plakalık ışıklarında da led var arıza ışığı yakmadı peugeot 308 in parkları için bu ledden başka çözüm yok gibi çift duylu oldugu için.yurtdışında ki sitelerde de bu işlemin bu araca birçok defa uygulandıgını gördüm.yardımcı olursanız cok memnun olurum.
    http://www.marintek.com...niz/?catId=300&gId=2575 şu sitede buldum ancak fiyatları fazla pahalı değilmi?

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

23 Nisan 2009; 23:44:58 

407 ye kit montajı yapıyordum geç cevap verdiğim için özür dilerim.
    o ampullerden bahsettim ben de ama fiyatları hakkında bir bilgim yok gerçekten. yarın sizi durumdan haberdar ederim.

yerim profilo alışveriş merkezinin 300 mt aşağısında. eğer d2s isterseniz bana bir gün önceden haber vermeniz yeterli. diğer kitler elimde hazırda mevcut

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    24 Nisan 2009; 0:13:21 

led ampulleri temin ederseniz yerinize ugrarım o zaman.haberlerinizi bekliyorum.olursa yarın bile gelebilirim.d2s kit değilde normal kit düşünürüm onuda sizin yanınıza geldigimde konusuruz.kolay gelsin aksine cok cabuk cevaplar

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

24 Nisan 2009; 0:43:49 

teşekkür ederim yarın bilgi veririm size

iyi akşamlar

saygılar...

104 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    1 Ekim 2005;
    Durum:
    Forumda değil

24 Nisan 2009; 19:20:13 

Volkswagen Golf IV aracım için Yusuf Bey in yanına gittim.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az gerçekten çok ilgili bir esnaf. kendisine golf IV e özel mtec H7 xenon kit taktırdım. İşçiliğine de fevkalade özeniyor kendi aracı gibi.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. Eline sağlık Yusuf kardeş.

592 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    20 Ocak 2003;
    Durum:
    Forumda değil

24 Nisan 2009; 20:10:45 

Keşke Ankara'da olsaydınız :(

Yenimahalle - ANKARA

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

24 Nisan 2009; 20:24:49 

quote:

Orjinalden alıntı: ybsert

Keşke Ankara'da olsaydınız :(

kargo şeklinde gönderebilirim isterseniz

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    25 Nisan 2009; 1:02:26 

impress bir gelişme olursa haber bekliyorum:)

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

25 Nisan 2009; 11:59:16 

hocam araştırmadayım çoğu çin malı kaliteli birşey arıyorum ki başımız ağrımasın. hiç sevmem çünkü geri dönen aracı

283 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2004;
    Durum:
    Forumda değil

25 Nisan 2009; 13:27:56 

407'e Xenon Kiti diger araclara taktiginiz gibi mi taktiniz acaba? Yoksa farkli bir yol kullandiniz mi?

O araclarda Donen akim tekrar sigorta kutusnun uzerinden geceerk sigorta kutusuna zarar veriyor, Genelde sigortalarin bagli oldugu silecekler ilk basta zarar goruyor ilk silecek motorulari asenkron calismaya basliyor.

Bilginize.

Referanslarim : Gkhn_ , MENEME2002 , Soundchaser,Arbiter,Jacktheripper,EuphoriA...
    Siz de burada Olmak Ister misiniz ?

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

25 Nisan 2009; 13:37:43 

quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

407'e Xenon Kiti diger araclara taktiginiz gibi mi taktiniz acaba? Yoksa farkli bir yol kullandiniz mi?

O araclarda Donen akim tekrar sigorta kutusnun uzerinden geceerk sigorta kutusuna zarar veriyor, Genelde sigortalarin bagli oldugu silecekler ilk basta zarar goruyor ilk silecek motorulari asenkron calismaya basliyor.

Bilginize.

selamlar

407 ye 5. jenerasyon hella balast,philips d1s kit uyguluyorum. geri dönüş olayını çözdüm. xenonları bağladım ve elektrik elektronik işi bitti. şu an farlar elimde bi-xenon mercek takıyorum. sanırım pazartesi salı gibi bitecek. bitince gerekli açıklamaları da resimlerle birlikte koyacağım. hatta öylesine bir iki resim ekleyeyim

0

0

0

soldaki orjinal sağdaki bi-xenon mercek

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 25 Nisan 2009; 13:46:50 >

283 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    2 Ocak 2004;
    Durum:
    Forumda değil

27 Nisan 2009; 0:58:30 

Masallah bayagi bir dagitmissiniz, Bitmis halini gormek isteriz

Kolay Gelsin.

Referanslarim : Gkhn_ , MENEME2002 , Soundchaser,Arbiter,Jacktheripper,EuphoriA...
    Siz de burada Olmak Ister misiniz ?

14 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    12 Nisan 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    27 Nisan 2009; 11:44:04 

Yusuf'un dükkanda cumartesi günü aracıma , Osram Night Breaker taktırdım.Eskiden kör gibi gidiyormuşum.Yusuf'da 10 numara esnaf
    Hayırlı işler dostum.

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

27 Nisan 2009; 14:30:40 

quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Masallah bayagi bir dagitmissiniz, Bitmis halini gormek isteriz

Kolay Gelsin.

ben böyle lanet bir araba görmedim aklı olan girişmesin birşey de sorunsuz cuk oturdu dedin. ama yok herşey problem ama hepsinin üstesinden geldim allah ın izniyle :) birazdan sağ farın camını yerleştirip öteki fara başlayacağım.

sorsalar bir tane daha yaparmısın diye bana? mucize lazım derim

yarın bitecek bir aksilik çıkmazsa resimleri koyarım

quote:

Orjinalden alıntı: Turkcedublaj

Yusuf'un dükkanda cumartesi günü aracıma , Osram Night Breaker taktırdım.Eskiden kör gibi gidiyormuşum.Yusuf'da 10 numara esnaf
    Hayırlı işler dostum.

eyvallah abim ne sıkıntın olursa beklerim güle güle kullan afişleri isterim ama

6 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    27 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    27 Nisan 2009; 14:44:59 

naptın sen ya usta xenon kit takıyorum dedin bixenon mercek falan far camı sök tak işine girişmissin kolay gelsin eminim cok güzel olacak.
    merceksiz aracada mercek takabiliyormusun:)407 ler en sorunlu arabalardan biri bu xenon meselesinde silecek motoru yakıyor diye biliyorum ama hallettim diyorsun.
    ledleri bul usta artık yanına ugrayayım görüşelim bir sennle:)cep tel falan alır haberleşiriz.

167 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    1 Eylül 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    27 Nisan 2009; 15:39:48 

zenon gibi yanan ama zenon olmayan ampülten taktırmıştım öyle fena ısındıki arabanın far kısmı eridi hemen söktüm attım bi daha da girmedim o işlere

307 Mesaj

Katılım Zamanı:
    24 Şubat 2005;
    Durum:
    Forumda değil

27 Nisan 2009; 17:13:01 

quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

naptın sen ya usta xenon kit takıyorum dedin bixenon mercek falan far camı sök tak işine girişmissin kolay gelsin eminim cok güzel olacak.
    merceksiz aracada mercek takabiliyormusun:)407 ler en sorunlu arabalardan biri bu xenon meselesinde silecek motoru yakıyor diye biliyorum ama hallettim diyorsun.
    ledleri bul usta artık yanına ugrayayım görüşelim bir sennle:)cep tel falan alır haberleşiriz.

kitle bitiremedik işte gözümüz kör olmasın:) silecek olayını çözdük ona gelene kadar yarı yolda bin tane sorun aştık. geri dönen akım felan yok artık valla bak istiyosan çin malı hemen getirteyim o sorun değil ben adam akıllı bişey olsun istiyorum herkese haber saldım bulur bulmaz haber vericem sana

quote:

Orjinalden alıntı: A380

zenon gibi yanan ama zenon olmayan ampülten taktırmıştım öyle fena ısındıki arabanın far kısmı eridi hemen söktüm attım bi daha da girmedim o işlere

her konusu açıldığında söyledim 100 watt ampuller aracı yakana kadar zarar verebilir. far yuvalarını eritir, aynaları karartır. daha bir sürü şey... mtec aracın orjinal değeri olan 55 watt da bu görselliği sunar. 75 watt narva lar var. onlara bile bulaşmayın.

1 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    30 Ağustos 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    28 Nisan 2009; 13:04:04