Şimdi Ara

Scythe'den yeni fan kontrolcüsü; Kaze Q

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zipang 2 isimli yeni işlemci soğutucusunu duyuran Tokyo merkezli Sycthe, ürün gamına yeni bir fan kontrolcüsü ekliyor. Firmanın Kaze Q olarak isimlendirdiği yeni fan kontrolcüsü, 3.5" slotunu kullanıyor ve dört adet 12W (1A) kanalıyla geliyor. Her kanala 5V-12V arası ayar yapılabildiği belirtilen yeni fan kontrolcüsü, 4 adet fanın kontrolüne olanak tanıyabiliyor. 102 x 25 x 93 mm boyutlarında ve 116 gram ağırlığında olan kontrolcü Siyah ve Beyaz olmak üzere çift renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Alüminyum tabanlı kasaya sahip olan Scythe Kaze Q'nin yurt dışı satış fiyatı 16.75$ olarak belirlenmiş.

• burda yine 100 tl ye satarlar.
  • Bu nedir yahu , ne ısı göstergesi ne RPM göstergesi :d bodozlama girmişleş işe ben nasıl anlıcam sesten mi azaldı çoğaldı he tamam bu iyidir diye :)
  • scytche fanları falan iyi ancak Cidden estfyz haklı :) fazla bir özelliği yok qibi bunun
  • 16,75 $ süper fiyat ülkemize bir 25$ fln gelirse almayı düşünebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: esTFyz

Bu nedir yahu , ne ısı göstergesi ne RPM göstergesi :d bodozlama girmişleş işe ben nasıl anlıcam sesten mi azaldı çoğaldı he tamam bu iyidir diye :)

Göstergeli olan modeli zaten var, sen göstergeli olanını alırsın arkadaşım. Adamlar her keseye hitap etmeye çalışıyor bunu anlamak lazım.
  • Olay keseye hitap etmek değilki, örneğin ben sadece bunun gibi basit kontrolcüleri kullanıyorum, bence kullanışlılık açısından bunlar dijital olanlardan daha iyi. Yani amaç tamamen farklı kullanım zevklerine hitap etmek...
  • Sade ve şık. Fiyatı da uygun.
  • GÜzel bir ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: esTFyz

Bu nedir yahu , ne ısı göstergesi ne RPM göstergesi :d bodozlama girmişleş işe ben nasıl anlıcam sesten mi azaldı çoğaldı he tamam bu iyidir diye :)

hızı yazılım üzerinden okursun merak etme. Fanın üzerindeki sarı uç fan hız ucudur. Kontrolcü eğer 3 pinli ise fan hızı anakart vasıtası ile görülebilir.

Haber için teşekkürler fx
  • guzel bisey
  • Sade olmuş tam benlik göstergeliler çok pahalı zaten fiyatıda ucuz olursa alarım bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 18 Nisan 2009; 20:20:53 >
  • Hem kalite hem 16.75 $. Ülkemize gelişi 25-30 $ olursa, satılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.