Şimdi Ara

Galaxy de arızalı GPU'ları anahtarlık olarak değerlendiriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'nın giriş seviyesi ekran kartları için hazırladığı G98 GPU'sunun arızalı versiyonlarını farklı bir yöntem ile değerlendirme yoluna giderek, firma fanatikleri için GPU'lu anahtarlık hazıladığı ve 9.99$'lık fiyat üzerinden sanal mağazası üzerinden satışa sunduğu belirtmiştik.

Benzer bir adım da sadece Nvidia tabanlı ekran kartları hazırlayan Galaxy'den geldi ve firma da sorunlu GPU'ları anahtarlık olarak değerlendirme yoluna gitti. Henüz satışa sunulmayan ancak Amerika, Çin ve Japonya'da kullanıcılarla buluşacağı belirtilen anahtarlığın en dikkat çekici noktası olaraksa Nvidia'nın çözümünden farklı olarak G98 değil, GeForce 9600GT'de kullanılan G94 GPU'sunu içermesi gösteriliyor.

• GPU'ları elinde patlayan firma artık bunu yapacak. Yeni ticaret kapısı hadi bakalm
  • Yani ben daha önce Ram ile anahtarlık çok yaptım ama hiç işlemciyi anahtarlık yapmak aklıma gelmemişti , sebebi ise tutacak bir yeri olmamasıydı , fakat gayet basit bir şekilde yapılabilirmiş ince düşünülşeymiş.Çok hoş bir tasarım olmuş çok hoşuma gitti anahtarlığımın bir GPU olması onu sürekli tutmak :) çok güzel bir duygu olurdu Türkiye'ye gelirse şayet alırım gelmesse kendim yaparım
  • Anahtarlığımda kopmuştu tr ye gelirse alırız artık :)
  • En alt resimdeki kadının tırnakları hoşuma gitti :) .
  • dusuk ekran kartlarinin gpu sundan yapildigi icin almam aslinda gtx295 alip ondan anahtarlik yapacan
  • gelsin kesin bir tane alcam..
  • bende yaptım intel celeron 2ghz yi tüm dişlerini söktüm sonra cpunun üstündeki deliği deldim sonra geçirdim çok güzel oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

En alt resimdeki kadının tırnakları hoşuma gitti :) .

bence tırnaklar hiçta hoş değil.

uzun tırnak bence kadına yakışmıyor.zaten sahte ama olsun.

neymiş öyle yaw yırtıcı hayvan tırnağı gibi
  • Bozuk gpu'ların sanki sağlammış gibi maliyet muhabbetine başlarlar yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 17 Nisan 2009; 17:47:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

En alt resimdeki kadının tırnakları hoşuma gitti :) .

anahtarlık bende isterimde bunları türkiyede nerde bulacan da alacan
  • bozuk hdd plaka larını da istiyoruz
  • yakında defolu kasalar sırt çantası olarak satışa çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: wormhole

yakında defolu kasalar sırt çantası olarak satışa çıkar

Nvidia'nın yaptığı en iyi iş pazarlama zaten...

• kolyeleride çıksa bari
    bende vardı bi ara ram den kolye
  • Etinden, sütünden, derisinden yararlanmak bu olsa gerek. Belki ilerde AMD'nin x3lerdeki çekirdek olayı gibi bunların da çalışanlarını çıkarabilirler
  • ticari zihniyet ,hesabını önceden yapmıştır
  • benim eski celeron işlemciyi bu hale getirim bende hemde anı olur böle şeyler yapan yerler var artık oralara götürecez
  • Arızalı usb bellekleri ne olarak satışa sunacaklar acaba
  • Çok hoş olmuş, artık bozuk gpu'lardan da para kazanacaklar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.