- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Bir Kızla Nasıl Tanışılır?
33 Cevap8164 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Nisan 2009; 11:06:37 

Konu "kız tavlama" değil beyler.Konuyu saptırmayalım lütfen.Bir kıza nasıl açılacağımı hiç bilmiyorum.Koca anfide kızın yanına gitsem yanlış anlar.Yani olmaz işte.Nasıl tanışacağım bilmiyorum.Kağıt iste vs gibi şeyler denemek istemiyorum çünkü kız bu seferde niye benden istiyor ki bu der o zamanda.Ne yapmalıyım.Kızın arkadaşlarınıda tanımıyorum.Offf.Bir çözümü var mı?

874 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:08:34 

direk git söyle cesaretli adam her zaman pirim yapar kagıt silgi karsıdaki de aptal değil yani anlar kendine güvenin yoksa o bambaşka bişi ozaman kagıt ister durursun

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 11:11:34 

quote:

Orjinalden alıntı: patlican001

Konu "kız tavlama" değil beyler.Konuyu saptırmayalım lütfen.Bir kıza nasıl açılacağımı hiç bilmiyorum.Koca anfide kızın yanına gitsem yanlış anlar.Yani olmaz işte.Nasıl tanışacağım bilmiyorum.Kağıt iste vs gibi şeyler denemek istemiyorum çünkü kız bu seferde niye benden istiyor ki bu der o zamanda.Ne yapmalıyım.Kızın arkadaşlarınıda tanımıyorum.Offf.Bir çözümü var mı?

Direk git kadınım olurmusun diye sor.

2060 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:11:54 

Çözümü yok dostum.

Yakın güvendiğin arkadaşlarına lafını ediceksin. (Bir iki kişiye) Eğer çevreden tanıdık çıkmazsa.

Kaçamak bakışlar atacaksan, o da sana bakıyorsa eğer gözlerini çekmiyorsa durum anlaşılmıştır.
Bir fırsatını kollayacaksın, ders çıkışı olabilir, girişi olabilir her hangi bir durum da sanki tanıyormuş gibi bişiler söyliceksin.

YA PARDON VİZE NE ZAMAN falan

Ben inş mühendisliği okudum. Bir kere mimarlık fakültesinde takılıyoruz, çok hoşuma giden bir kız gözüme çarptı.
Gittim vize nasıl geçti dedim direk. Hangi vize dedi. Hangi dersleri alıyordun sen dedim muhabbet başladı.

Biraz kafaya takmayacaksın yani, rahat olacaksın, sanki senin peşinde bir sürü kişi varmış da sen büyük bir iyilik yapıp onu seçmişsin gibi.

Yani iki seçeneğin var özetle

Ya tanıdık birini bulacaksın, o selam verirken falan yanında olacaksın bi şekilde tanışacaksın bir daha ki gördüğünde selam verebilir durumda olacaksın.

Ya da doğru anı kollayacaksın dersle ilgili falan bişi soracaksın

Kağıt falan isteme ya ne kağıdı
Git kırtasiyeden al kağıda ihtiyacın varsa

873 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:14:44 

o koca anfide kızın yanına git direk konuş ben senden epeydir hoşlanıyordum de birazcık kendini küçült ve utancımda gelemiyordum cesaretimi toplayıp geldim de.
Amacım hemen seninle cıkmak değil zaten birbirimizi tanıyalım bir sevgili herşeyden önce en iyi dost ve arkadaştır filan diye gidiyor.Gerisi sana kalmıs.
Kabul etmezse 1 hafta sonra numarasını bul ve msj at ben seni unutamıyorum diye.
Daha sonra kıza kendi yazdığın şiirler filan göndererek kendine aşık edebiirsin.Test edildi onaylandı :)

407 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:15:34 

Beni beğeniyormusun de belki beğenir :D

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 11:15:55 

Tamam kağıdı kırtasiyeden alırım. :)

Dediğiniz gibi nasıl yaparım bilmiyorum.Bende o potansiyel yok sanırım. :)

Kız biraz yanaşsa ben hemen iletişim kurarım ama ilk adımı atmakta zorlanıyorum.

3696 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:16:56 

quote:

Orjinalden alıntı: EROTİKEROL

Direk git kadınım olurmusun diye sor.

senin isimden belli yapacağın zaten

Başarılar Gelir Geçer, Asaletin Bize Yeter

742 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:17:01 

quote:

Orjinalden alıntı: koraytugay

Çözümü yok dostum.

Yakın güvendiğin arkadaşlarına lafını ediceksin. (Bir iki kişiye) Eğer çevreden tanıdık çıkmazsa.

Kaçamak bakışlar atacaksan, o da sana bakıyorsa eğer gözlerini çekmiyorsa durum anlaşılmıştır.
Bir fırsatını kollayacaksın, ders çıkışı olabilir, girişi olabilir her hangi bir durum da sanki tanıyormuş gibi bişiler söyliceksin.

YA PARDON VİZE NE ZAMAN falan

Ben inş mühendisliği okudum. Bir kere mimarlık fakültesinde takılıyoruz, çok hoşuma giden bir kız gözüme çarptı.
Gittim vize nasıl geçti dedim direk. Hangi vize dedi. Hangi dersleri alıyordun sen dedim muhabbet başladı.

Biraz kafaya takmayacaksın yani, rahat olacaksın, sanki senin peşinde bir sürü kişi varmış da sen büyük bir iyilik yapıp onu seçmişsin gibi.

Yani iki seçeneğin var özetle

Ya tanıdık birini bulacaksın, o selam verirken falan yanında olacaksın bi şekilde tanışacaksın bir daha ki gördüğünde selam verebilir durumda olacaksın.

Ya da doğru anı kollayacaksın dersle ilgili falan bişi soracaksın

Kağıt falan isteme ya ne kağıdı
Git kırtasiyeden al kağıda ihtiyacın varsa

çok iyi anlatmışsın hocam ,benim durumda senin gibi arkdaş üniversiteye gidiyor onların sınıfta bi kız var çok tatlı benim arkdaşta tanıyor dedim bir yolunu yap,bi kaç hafta sonrada arabayla uğrıcam okullarına arkadaşa derim söle kıza yurduna bırakalım orada bi tanışıym gerisi gelecek eminim

873 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:18:15 

quote:

Tamam kağıdı kırtasiyeden alırım. :)

Dediğiniz gibi nasıl yaparım bilmiyorum.Bende o potansiyel yok sanırım. :)

Kız biraz yanaşsa ben hemen iletişim kurarım ama ilk adımı atmakta zorlanıyorum.

Kızların çoğu yanaşmaz sen kızla yüzyüze konuştuğun zaman daha etkili oluyor.Benim bir arkadaş vardı sordum kızların yüzüne karşı açılmak sizin kararınızı etkilermi diye tabi dedi ihtimal yokken ihtimal verebiliyoruz dedi.Ben de epey bi kızdım sen kimsinde ihtimal veriyosun diye :D

3018 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:22:46 

kütüphane olabilir..eger oraya takılıyorsa vize öncesi 1-2 gün kütüphaneye takılıyorsa bi sekilde uzak olmamak sekillde otur ,pardon su soruyu nasıl yapmıstın veya su konu bende eksik fotokopi cektirebilir miyim diyerek tanısabilirsin..

CM HAF 922/ Aopen 750W/ MSI Z87-G43 GAMING /Intel I5 4670K / Noctua NH-U12P SE 2 /GSKILL RIPJAW 8 GB 1600 mhz/ ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C. /Asus VG278 27'' 120hz/ Razer Naga/ Razer Lycosa/ Razer Moray/ Logitech Cordless Rumpepad+Logitech F710/ Creative Xi-Fi Gamer/ Creative I-Trigue L3800/

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 11:31:40 

fod dediğin olabilir ama kızı yalnız başına yakalamam lazım kütüphanede.Ki bildiğim kadarıyla çok fazla takılmıyor.Ya şuda var.İnsanların gözünde itibarın düşerse bi daha itibar diye bir şey kalmıyor.Üstelik etrafınada yayıyor.Sınıfta suratım abakıpta gülen tipler görmek istemiyorum.O yüzden temkinli davranıyorum.

965 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:32:42 

en iyi yöntem senin defterin tam mı şu konuyu fotokopi çektirebilirmiyim dir bence.

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 11:36:34 

resmini ekle, şansının ne kadar olduğunu söyleyelim :=) Kalp önemli deselerde %60 tipin önemi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 17 Nisan 2009; 11:37:27 >

3754 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:37:32 

quote:

fod dediğin olabilir ama kızı yalnız başına yakalamam lazım kütüphanede.Ki bildiğim kadarıyla çok fazla takılmıyor.Ya şuda var.İnsanların gözünde itibarın düşerse bi daha itibar diye bir şey kalmıyor.Üstelik etrafınada yayıyor.Sınıfta suratım abakıpta gülen tipler görmek istemiyorum.O yüzden temkinli davranıyorum.

Başkalarının hakkında ne düşündüğünü kafana takmayacaksın.Rahat yaşa ya...
İstediğini yap arkandan kim ne derse desin.Sanki onlar bişeyler dedi diye biyerin eksilecek..
Git direk konuş demiyorum.Zaten cidden hoşlanıyosan kolay kolay konuşamazsın :)
Ortak bi arkadaşınız vardır mutlaka.O yanındayken git rahat tavırlarla konuş arkadaşınla...Sanki onu umursamıyomuş gibi de basit bi tanışma yap.Sonraki günlerde sana selam verirse sende ver.Zaten önce o selam verirse bişeyler var demektir...

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi
“Below the surface of the machine, the program moves.
Without effort, it expands and contracts. In great harmony, electrons scatter and regroup.
The forms on the monitor are but ripples on the water. The essence stays invisibly below.”

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 11:50:54 

bi tane ortak arakdaş var ama o da samimi değil.Bikaç kez selamlaşmıştır herhalde.Bi de olaya aracı sokmak istemiyorum direk ben halletmek istiyorum ama o da olmuyor. :)

Ya ben hep ilk adımı atmakta zorlanıyorum.Ondan sonrası kolay oluyor ama ilk adımı atabilsem. :)

3754 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:53:40 

quote:

bi tane ortak arakdaş var ama o da samimi değil.Bikaç kez selamlaşmıştır herhalde.Bi de olaya aracı sokmak istemiyorum direk ben halletmek istiyorum ama o da olmuyor. :)

Ya ben hep ilk adımı atmakta zorlanıyorum.Ondan sonrası kolay oluyor ama ilk adımı atabilsem. :)

Araya bişey sokmakla ne alakası var bunun.Sen kendi arkadaşın için ordaymışsın gibi davrancaksın.Takmayacaksın kızı hiç.Sanki öylesine bişeymiş gibi tanışcaksın.
Aman ha kızın yanında dilin falan tutulmasın

Tek başına CS:GO oynamaktan sıkıldın mı ? CS:GO Topluluk gecelerini dene!
CS:GO Topluluk Geceleri / Tüm Topluluk Üyeleri / CS:GO Etkinlik Takvimi
“Below the surface of the machine, the program moves.
Without effort, it expands and contracts. In great harmony, electrons scatter and regroup.
The forms on the monitor are but ripples on the water. The essence stays invisibly below.”

266 Mesaj
17 Nisan 2009; 11:55:28 

al benden de o kadar her sabah servise binerken aynı yerde bekliyoruz uzun uzun bakışıyoruz kız çok güzel üniversite servisine biniyor 2 haftadır o okuldan birini bulmaya çalışıyorum birini ayarlasam gerisi kolay muhabbeti patlatıcam sabrın sonu selamettir deyip beklemedeyim

3557 Mesaj
17 Nisan 2009; 12:04:14 

hoslandiysaniz beyfendi bir sekilde yaklasin arkadaslar yoksa kafanizi ilerde taslara cok vurursunuz yas gectikce benden soylemesi....benim ilk adimi attigimda cok oldu..kabul edilmedigimde oldu edildigimde ama genelde cesaret kabul ettiriyor herzaman gecerlidir bu.

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 12:07:25 

Valla gaza gelsem yaparım ama onca kişinin arasında üstelik iç tekte gezmiyor.O düşündürüyor biraz da.

779 Mesaj
17 Nisan 2009; 12:27:39 

Güzellik geçicidir

Yapabilenler yapar, yapamayanlar da ancak nasıl yapılacağını anlatır

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 12:29:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Just be*

Güzellik geçicidir

çirkinlik baki

kızlar güce tapar zaafının hangi alanda olduğunu tespit edin ve o noktaya yoğunlaşın

gücünüzü gösterin

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 12:31:50 

gennosuke imzan neyi ifade ediyor merak ettim.

266 Mesaj
17 Nisan 2009; 12:32:16 

quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

çirkinlik baki

kızlar güce tapar zaafının hangi alanda olduğunu tespit edin ve o noktaya yoğunlaşın

gücünüzü gösterin

aynen bir kaç bilgi toplim direk karşı saldırya geçicem

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 12:35:04 

quote:

Orjinalden alıntı: soultrex

aynen bir kaç bilgi toplim direk karşı saldırya geçicem

bu kız milletinin aşk meşk söylemlerine aldırış etmeyin esas amaçları güçdür güçlü erkekdir.. ama çoğu farkına varamaz bu halin

azıcık çıtayı indirseniz güç bağlamında her alanda bakın nasıl uzaklaşırlar

tecrübe ile sabit

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 12:51:11 

quote:

gennosuke imzan neyi ifade ediyor merak ettim.

kafkas halklarını "özelliklede benim açımdan çeçenleri"

3801 Mesaj
17 Nisan 2009; 14:21:18 

Siirmis sarkiymis ne biliyim oyle kendini kucultmekmis bana sacma geliyo.
Bence yapman gereken ilk sey goz temasi. Ne biliyim yanindan gecereken olsun, yemekhanede yemek yerken olsun. Ama yicekmis gibi degil. Sadece onunla ilgilendigini gostermek icin goz temasi kur. Kiz da sana bakmaya baslarsa eger, gider tanisirsin. Zaten hazirda bekliyo olur.
Yok ben bakamam utanirim dersen, kagit kalem istemek yerine, ayni sosyal klube giderek biseyler yapabilirsin.
Oyle yoldan gecen kiza, ben sizden hoslandim demek cok komik kacar :)

Macbook Air 13.3 Mid 2012
HTC One M7
FM066SL - 2015 Campagnolo Chorus - 40mm Carbon Clincher | 6800gr

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 14:23:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

Siirmis sarkiymis ne biliyim oyle kendini kucultmekmis bana sacma geliyo.
Bence yapman gereken ilk sey goz temasi. Ne biliyim yanindan gecereken olsun, yemekhanede yemek yerken olsun. Ama yicekmis gibi degil. Sadece onunla ilgilendigini gostermek icin goz temasi kur. Kiz da sana bakmaya baslarsa eger, gider tanisirsin. Zaten hazirda bekliyo olur.
Yok ben bakamam utanirim dersen, kagit kalem istemek yerine, ayni sosyal klube giderek biseyler yapabilirsin.
Oyle yoldan gecen kiza, ben sizden hoslandim demek cok komik kacar :)

İşi biliyon çakaaaaaal...

1036 Mesaj
17 Nisan 2009; 14:38:53 

orası kolay
aşama 1 :çok saçma bahanelerden yanına git
nazik bir şekilde ders notlarını felan iste
kalem iste vs. ne biliyim
ders hattı üzerinden ilerle
ya işte bu hoca neymiş böle
o ödevi yaptınmı
aşama 2 :1-2 gün sonra naber?napıosun?
öğle yemeğinde nabıosun birlikte bi şeyler yapalım?
aşama3: sonrasını biliosun

1097 Mesaj
17 Nisan 2009; 14:46:47 

Gidip direk açılmak saçmalık, kız kabul etmez büyük ihtimalle. Verilen taktikler gibi havadan-sudan muhabbet kurmaya çalış.

People fake a lot of human interactions, but I feel like I fake them all, and I fake them very well. That's my burden, I guess.

4727 Mesaj
17 Nisan 2009; 14:52:46 

her zaman işi yarıyan bir teknik, kesiştiğin kız veya en az merhabalığın olan bir kızı yolda tek başına giderken, yanına yaklaşıp size eşlik edebilirmiyim diye sor

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 15:00:52 

quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

kafkas halklarını "özelliklede benim açımdan çeçenleri"

anime karekteri sandım ben onu
hatta solid snake gibi bir şey sandım.

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 16:19:19 

yaw bu konu niye gereksizlere alınmış ki.

0 Mesaj
25 Kasım 2013; 21:40:14 

bence hiç kendini yorma :D olmaz o iş

Bu mesajda bahsedilenler: patlican001

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » Bir Kızla Nasıl Tanışılır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.656