Çocuğunu döven anne(her ne kadar dilim varmasa da)
61 Cevap5529 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:10:42 

Üst kat komşumuz 7-8 taş çatlasın 9 yaşındaki çocuğunu abartısız yarım saat boyunca dövdü, ister istemez çocuğun seslerini duyuyordum ve moralim çok bozuldu yukarıya çıkıp kadının kafasını koparmak istiyorum, bi çocuk napabilirki yarım saat dayak yer ya... Sesten rahatsız olduğum için değil o çocuğun sesleri resmen içimi burktu ya, şu anda moralim çok bozuk

256 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:12:55 

Kapısının önüne yazı bırak. ''ÇOCUĞUNU DÖVEN ŞEREFSİZLER GİREMEZ'' diye.

Not: Dalga geçmiyorum

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Nisan 2009; 23:13:25 

Olur hocam ole seyler cocuklar cik yaramaz bende bizim veledi dovuyordum neler neler yapiyordu kim bilir o ccukta napti :)

776 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:13:56 

Kadına hak verdiğim için değil ama gerçekten bazı çocuklar ebeveynlerini deli ediyorlar. Onların da gözü dönüyor. Zaten günümüz insanının psikolojisi bozuk. O sinirin çocuktan çıktığını düşün.

Kendi yiğenimden biliyorum. Hiç laftan anlamıyor. İşin ucunda dayak var onu biliyor ama yine de umrunda değil. Sonra bir güzel sopa yiyor 2 dakika ağlıyor sonra aynen devam

İşte bunlar da dayak yiye yiye anne babaları gibi psikopat oluyor, kendi çocuğunu dövüyor.

Bizim alt katta bir kadın var hiç durmadan çocuğuna bağırıyor. Hem de hergün. Çocuk ta fırlama mı fırlama. Yani bu iş böyle gider.

952 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:16:17 

bende cok dayak yedım valla haklı yere yedım ama

5891 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:18:34 

quote:

Orjinalden alıntı: SeZa®

bende cok dayak yedım valla haklı yere yedım ama

PSN USA: ArsenicJAX / PSN TR: ARSENICJ / GT: JAXArsenic (Yeni GT bunu ekleyin) / PC GFL: JAXArsenic

143 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:18:44 

Şerefsiz.Polis çağır. ismini verme . çok ciddiyim

1747 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:18:59 

6002 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:18:59 

Suçu ailede değil onları yetiştiren zihniyette aramak lazım.Tabi bu zincirleme bir olay fakat Tr'nin zamanla çağdaş medeniyetler seviyesine yaklaştığını düşünürsek ebeveynlerin kendilerine çeki düzen vermeleri gerekir.Kendi adıma ne yalan söyleyeyim çok dayak yedim;haklı,haksız yere.Onun sıkıntılarını da fazlasıyla yaşadığımı düşünüyorum,bunun belirtileri var ve bunu sadece yaşayan ya da tanık olan anlayabiliyor .Birkaç arkadaşımda da bunu sezdim.Babam beni öyle böyle değil,harbi döverdi.Sadece bana da değil tabi...Küçükken ağlıyorum diye(Bebekken)bizi annemle kapı dışarı ettiği bile olmuş yani o derece vahim .Bunu söylerken gurur duyarak söylemiyorum ama şu an beni dövemiyor.O vuracak hep bakacak mıyım kocaman adam oldum,seneye reşit oluyorum.Tabiki ona vurmak gibi bir hata yapmadım ama durdurdum...

Ekleme:Bu arada bazen ben de kendime hakim olamayarak kardeşime vuruyorum ama çok zarar verecek şekilde değil,insan ister istemez etkileniyor.Gerçi büyüdü artık zamanla kendimi dizginliyorum,azaldı hatta çok nadir vururum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadango -- 16 Nisan 2009; 23:21:31 >

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:19:20 

Valla Hacı Sen Bilirsin İstersen Yukarı Çık Konus Kadınla Rahatsız Oluyoruz Yazık Değilmi Çocuğa Vuruon Felan Ne Derse Artık.

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:19:58 

Arkadaşlar, abartısız yarım saat boyunca dayak olabilirmi? Evine gitmek yazı asmak falan bana düşmez evde babası var annesi var, çocuğun ne yaptığını bilmiyorum ama resmen yarım saat boyunca dayak hatta dayak demek hafif kalır seslere bakarsak işkence gördü bu çocuk... Ne yapabilir ki sizce bu kadar büyük... Ben de çok yaramazdım ama hiç böyle dayak yediğimi hatırlamıyorum, kadın resmen stres topu olarak kullanıyor ya

1619 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:20:30 

bu cocugun ilerde kendisine hic ozguveni olmayan icine kapanik bir birey olucak

Bir Gün Gelecek ve Ben 8 Satır İmza Yazacağım!!!
To Be Continued....

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:20:36 

Ben hayatımda yediğim dayakların %90 ını ilkokul öğretmenimden yedim.Dev kadın,ödev yapmayınca bile dövüyordu.Unutmuyorum.Annemin en yakın arkadaşlarından ve o eve gelince evden çıkıyorum,öyle bir nefret kalmış içimde.

Kalan %10 u da babamdan.Ama o %10 luğu harbi harbi hakettim.Az bile dövdü.

952 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:23:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Arsenic

keske bıraz daha doveydı ama iş gecti

203 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:24:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Plain Of Death

Valla Hacı Sen Bilirsin İstersen Yukarı Çık Konus Kadınla Rahatsız Oluyoruz Yazık Değilmi Çocuğa Vuruon Felan Ne Derse Artık.

hocam zaten arkdaş gidip konuşsa sanene lan bnm çocugum deilmi diyip kapayı süratına çarpar yni gidip anlatsa anlamaz ki anlasa çocugunu dövmez

HüSeYiN ASİL KoRkMaZ

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:26:05 

quote:

Orjinalden alıntı: wertyu361

hocam zaten arkdaş gidip konuşsa sanene lan bnm çocugum deilmi diyip kapayı süratına çarpar yni gidip anlatsa anlamaz ki anlasa çocugunu dövmez

İşte ben de öyle birşey yapmasından korkuyorum... Hayır zaten sinirliyim tutup bi de öyle birşey derse benden dayak yer ki çocuk için daha kötü olur...

@Næccm

Aynen katılıyorum ve kesinlikle böyle giderse o çocukta özgüven eksikliği olucak ama yapabileceğim birşey yok galiba...

6002 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:26:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Næccm

bu cocugun ilerde kendisine hic ozguveni olmayan icine kapanik bir birey olucak

Kendi adıma bu sorunları yaşıyorum ne yalan söyleyeyim...

1619 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:30:23 

yazilanlari okuyunca hayatim gozumun onunden gecti o cocukla benim cocuklugum hemen hemen ayni diyebilirim oyle sacma nedenlerden dayak yerdimki sonuc olarak

asosyallik+icine kapaniklik+mutsuzluk+karamsarlik+umutusuzluk olusacak buna eminim hatta bu cocugun bir sevgilisi bile olamiycak cunku kendini ifade etmekten korkucak surekli acaba boyle yapsam nolur diye ileriyi dusunecek daha anlatamadigim bir cok sey var yani bu cocugun hayati belli

To Be Continued....

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:33:27 

quote:

yazilanlari okuyunca hayatim gozumun onunden gecti o cocukla benim cocuklugum hemen hemen ayni diyebilirim oyle sacma nedenlerden dayak yerdimki sonuc olarak

asosyallik+icine kapaniklik+mutsuzluk+karamsarlik+umutusuzluk olusacak buna eminim hatta bu cocugun bir sevgilisi bile olamiycak cunku kendini ifade etmekten korkucak surekli acaba boyle yapsam nolur diye ileriyi dusunecek daha anlatamadigim bir cok sey var yani bu cocugun hayati belli

Valla böyle giderse ya dediğin gibi olur ya da annesini dövmek için zaman kollar 15 ine gelince de annesine fitil fitil getirtir...

1619 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:37:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Cumhuriyet.

Valla böyle giderse ya dediğin gibi olur ya da annesini dövmek için zaman kollar 15 ine gelince de annesine fitil fitil getirtir...

annesini dovebilecegini hic sanmiyorum cunku ice kapanikliktan dogan arkadas ortamini gormedigi icin annesini dovemez cok zor milyonda 1 ihtimal

ayrica asosyallikten dolayi surekli evde takildigi icin sokak ortamini hic ogrenemediginden dolayi dogru durust kavga etmesini bile bilmez bu cocuk

To Be Continued....

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:41:43 

quote:

annesini dovebilecegini hic sanmiyorum cunku ice kapanikliktan dogan arkadas ortamini gormedigi icin annesini dovemez cok zor milyonda 1 ihtimal

ayrica asosyallikten dolayi surekli evde takildigi icin sokak ortamini hic ogrenemediginden dolayi dogru durust kavga etmesini bile bilmez bu cocuk

Valla bilmiyorum ama o çocuk annesine babasına sevgi duymaz kin duyar bence...

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:42:04 

Şu kadının adresi İstanbul - Avr. yakasında, Taksim'e yakın bir yerdeyse dövebilirim. Şeref*** o*****.
Çocuğunun gözü önünde dövmemek gerek ama.

Yarım saat dayak yedikten sonra ne hissediliyormuş anlasın. İnsan olsun. Olmazsa bildiren çıkar.

Dediğim gibi Taksim'e yakınsa yardıma hazırım.

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:43:38 

o Kadını Vijdanlı Olmaya Davet Ediyorum

Konu Açan Arkadaş.. Birşeyler Yapın. Ltf tamam 2 tokat attı birşey olmaz

Ya 30 dk

1619 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:44:17 

@Cumhuriyet.

k.bakma ama ** ** sevgi duyar cunku baska yapabilecegi bisey yoktur yasami onlarin elindedir

To Be Continued....

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:44:49 

Balıkesirde
Arkadaşlar sesler kesildi dayak falan yok, daha önceden de sesler geliyordu da bugün yataktayken denk geldi sessiz sakin olunca ortam baya etkilendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet. -- 16 Nisan 2009; 23:46:33 >

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:45:37 

Arkadaşım şu kadına karşı gerekeni yapmaya hazırız.

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:47:56 

30 Dkkada yuh abi 2 3 tokat salla neysede 30 dkka ne oluyor

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:49:47 

quote:

Orjinalden alıntı: Van HaLLen

30 Dkkada yuh abi 2 3 tokat salla neysede 30 dkka ne oluyor

2-3 tokat atsa beni ilgilendirmez zaten, hangimiz 2-3 tokat yemedik ki...

1586 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:54:06 

Herkese iyi geceler

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 23:58:09 

ooooo babam bana amerikan güreşi yapıyodu be

snn konuya gelince en iyisi çık yukarıya 'pardon hanımefendi cocugunuzu döverken agzını bantlarmısınız sesi çıkmasın' de rahatlarsın

109 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:06:04 

dayak cennetten cıkmadır diye bosa dememişler benim bi kardeşim var Allah düşmanımın başına vermesin benim başıma da tam dayaklık çocuk

gebertesim geliyor ne laftan anlıyor ne güzel sözden

annem de inatla 2 tane çarpmıyor ağzına

belki azcık kaşısak kendine gelcek

beni çok döverdi annem küçükken valla adam oldum o terlikler sayesinde

RADYASYON VİTAMİN DEĞİLDİR!

203 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:18:28 

quote:

İşte ben de öyle birşey yapmasından korkuyorum... Hayır zaten sinirliyim tutup bi de öyle birşey derse benden dayak yer ki çocuk için daha kötü olur...

@Næccm

Aynen katılıyorum ve kesinlikle böyle giderse o çocukta özgüven eksikliği olucak ama yapabileceğim birşey yok galiba...

hocam bn de siniri oluyorum çocuk dövenlere ama bu seferlik aldırmazdan gelmek zorundasın saat gcenin kaçı olmuş kapısına dayansan olmaz ama yapcak bişi bi dha yaprsa gündüz vakti ablacım böle böle de yazık de ilmi çocuga dövüyorsun kaç saattir ya iyilikle anlıcak yada ters cvp verdi sende tersten bi tokat at

neden döverler çocuklarını annler babalr tmm hiç dövmesin deil dövsünde bir yada 2 tokat yarım sat boyunca çocuk dövülürmü bide sokakta çocuk dövenler varya sinir oluyom tutup nm dövesim glıyo o annelri dövüceksn ewde döw sonra çocukla aly edyor bazı p.ç ler saki benimle alay ediliyor?

HüSeYiN ASİL KoRkMaZ

1640 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:25:16 

quote:

Orjinalden alıntı: ѕєℓ¢єη

dayak cennetten cıkmadır diye bosa dememişler benim bi kardeşim var Allah düşmanımın başına vermesin benim başıma da tam dayaklık çocuk

gebertesim geliyor ne laftan anlıyor ne güzel sözden

annem de inatla 2 tane çarpmıyor ağzına

belki azcık kaşısak kendine gelcek

beni çok döverdi annem küçükken valla adam oldum o terlikler sayesinde

Çocuk o çocuk... Senin düşündüğün gibi düşünemez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Mirliva. -- 17 Nisan 2009; 0:26:08 >

7536 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:28:27 

çocuğu dayağa bağımlı hale getirirseniz hergün düzenli dayak yer ve alışır

önemli olan durup durup arada bir vurmaktır o zaman onun acısı ayrı olur

/Kingston HyperX 4x1GB 1066MHz CL5 1.98v (D2/1GN)/
/Seagate 500GB-32MB 7200.11 SD1A/WD Caviar Blue 500GB-16MB AAKS/Freecom 500GB External/ Seagate Expansion 500GB External/LG 22x DVD-RW/
/HP S2331 23" DVI-D/Philips A 5.100 - 5+1 Home-Theater System 80W @2002/Sennheiser HD407/

367 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:32:06 

İnsanlar annesini-babasını kesiyor ya bazen hak veriyorum.

Atletico Madrid

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 0:35:44 

quote:

Orjinalden alıntı: EdaisY

Ben hayatımda yediğim dayakların %90 ını ilkokul öğretmenimden yedim.Dev kadın,ödev yapmayınca bile dövüyordu.Unutmuyorum.Annemin en yakın arkadaşlarından ve o eve gelince evden çıkıyorum,öyle bir nefret kalmış içimde.

Kalan %10 u da babamdan.Ama o %10 luğu harbi harbi hakettim.Az bile dövdü.

Off of ilkokulda yediğim dayağı,gördüğüm şiddeti,duyduğum hakaretleri ben sokakta görmedim duymadım.

İlkokul hocam karşıma çıksa ona 20lik dişimi gösterirdim...

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 0:36:49 

quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

çocuğu dayağa bağımlı hale getirirseniz hergün düzenli dayak yer ve alışır

önemli olan durup durup arada bir vurmaktır o zaman onun acısı ayrı olur

bak çok doğru bu.benim arkadaşım okulda hocalardan dayak yemeden durmuyodu bi keresinde yememişti gitmiş mahallenin apachilerine sataşmış dayak yemek için yemişte ben de hocalardan ulan burak ne adamsın lafını duymadan edemiyodum.yani bi süre sonra bağımlılık yapıyo bu tarz şeyler aha size 2 örnek verdim
bu arada acaba toplanıp o kadına 30 dk boyunca dayak ne demekmiş öğretsek mi

5891 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:41:44 

PSN USA: ArsenicJAX / PSN TR: ARSENICJ / GT: JAXArsenic (Yeni GT bunu ekleyin) / PC GFL: JAXArsenic

5891 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:57:17 

Öğretmen mevzuları geçince aklıma geldi, ilkokulda öğretmen beni öyle bir dövmüştüki, yere düştüğümde halen üzerime tekmeler savuruyordu o derece, daha 9 yaşındaydım. Şımarık olsaydım o kadar gam yemem de pısırık, içine kapanık, korkak bir çocuktum, liseye başlarken ancak açıldım kendimi buldum.

Yine ilkokul 5. sınıftayken de hoca sınıfı sıra dayağından geçiriyordu, elinde tahta metre vardı, çocuğun biri dayak yememek için kaçınca bu da sınıfta kovalamaya başladı, çocuğa vurmak için metreyi nasıl savurduysa metra benim suratıma geldi ve kaşımın biraz üstünü patlattı, baya kanadı ve okulda pansuman falan yaptılar, izi halen duruyor, Allah korusun bir kaç santim aşağı gelse gözüm çıkardı. İşin ilginç tarafı korkudan ailemi arayıp ailemden özür dileyip şikayetçi olmamaları için yalvardı ve ailem de şikayetçi olmadı. Aileme halen bunun için kızarım, benim çocuğumun neredeyse gözünü çıkaracak olsalar şikayet mi ederim yoksa direk o hocayı komayamı sokarım bilemiyorum açıkçası.

Bu ne ya yaramı deştiniz, sinir oldum gece gece.

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 16:17:39 

Bu arada bende yazin cok dayak yicegim seyler söyledim babama karsi ama adam bi kere bile elini kaldirmadi hep boyun eydi hiç bişi demedi olur evladim dedi ama suan anliyorumki babama cok büyük ayip yaptim ve hiç bi türle onu telefi edemem :(

2220 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:37:27 

dayak cennetten çıkma

1505 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:48:47 

quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Bu arada bende yazin cok dayak yicegim seyler söyledim babama karsi ama adam bi kere bile elini kaldirmadi hep boyun eydi hiç bişi demedi olur evladim dedi ama suan anliyorumki babama cok büyük ayip yaptim ve hiç bi türle onu telefi edemem :(

O babana çicek işleri falan noldu.

Eternal silence cries out for justice...

1584 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:49:25 

quote:

Balıkesirde
Arkadaşlar sesler kesildi dayak falan yok, daha önceden de sesler geliyordu da bugün yataktayken denk geldi sessiz sakin olunca ortam baya etkilendim

bende balıkesirdeyimde yaş 15 pek işe yaramam heralde

90 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:56:35 

quote:

Orjinalden alıntı: kadango

Kendi adıma bu sorunları yaşıyorum ne yalan söyleyeyim...
Katılıyorum Millet Dayak Cennetten Çıktı Diyip Vuruyor Valla

6002 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:09:52 

Milletin yediği dayak dayak değil de ondan.

9654 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:18:59 

Hayatımda hiç bir şekilde ve kimseden dayak yemedim, harbi kaşındığım zamanlar vardı özellikle babama karşı insan değerini anlıyor yaw harbi ayıp ettiğini farkına varıyor, baksana şuna ya annesi yarım saat dövmüş.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 17:41:09 

quote:

Orjinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

O babana çicek işleri falan noldu.

Hatirliyo musun hocam epeyyyy oldu o ama bi türlü yapmak nasip olmadi ama en kısa zamanda yapicam

1586 Mesaj
17 Nisan 2009; 17:50:58 

Arkadaşlar annem bugün durumun yanlış olduğunu bir çocuğun bu şekilde dövülmemesi gerektiğini ilerde sorun yaşayacağını anlatmış, adam da karımı durduramıyorum haklısınız sesten rahatsız ettik demiş, annemin tepesi atmış sesten rahatsız ettik diyince, ben size sesten rahatsız olduğumu söylemedim ses olur hepimiz insanız benim size anlatmak istediğim çocuğu bu şekilde dövmeniz yanlış falan demiş adam özür dilemiş annem de meraktan sormuş çocuk ne yaptı diye, meğersem çocuk altına işemiş dışarda eve gelip üstünü değiştirmiş, kirlileri de annesinden saklamış... Annesi de altına işedi diye yarım saat boyunca çocuğu dövmüş... Annem sen durdurmadınmı demiş babasına, adam da hocanım durduramıyorum demiş Annemde eşinin hasta olabileceğini( ki bana göre kesin hasta) psikologa gitmelerinin gerektiğini söylemiş falan filan...
Neyse adam sonuç olarak tamam götürücem falan demiş ama ne kadar olur bilemem, umarım dediklerini yaparlar...

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 17:54:35 

quote:

Arkadaşlar annem bugün durumun yanlış olduğunu bir çocuğun bu şekilde dövülmemesi gerektiğini ilerde sorun yaşayacağını anlatmış, adam da karımı durduramıyorum haklısınız sesten rahatsız ettik demiş, annemin tepesi atmış sesten rahatsız ettik diyince, ben size sesten rahatsız olduğumu söylemedim ses olur hepimiz insanız benim size anlatmak istediğim çocuğu bu şekilde dövmeniz yanlış falan demiş adam özür dilemiş annem de meraktan sormuş çocuk ne yaptı diye, meğersem çocuk altına işemiş dışarda eve gelip üstünü değiştirmiş, kirlileri de annesinden saklamış... Annesi de altına işedi diye yarım saat boyunca çocuğu dövmüş... Annem sen durdurmadınmı demiş babasına, adam da hocanım durduramıyorum demiş Annemde eşinin hasta olabileceğini( ki bana göre kesin hasta) psikologa gitmelerinin gerektiğini söylemiş falan filan...
Neyse adam sonuç olarak tamam götürücem falan demiş ama ne kadar olur bilemem, umarım dediklerini yaparlar...

Hangi mahalle hocam bende balikesirde oturuyorumda ?

1586 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:00:46 

Balıkesir/Edremit

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 18:17:07 

anladım hocam ben merkezdenimde ondan sordum :))

1586 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:18:47 

quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

anladım hocam ben merkezdenimde ondan sordum :))

Balıkesir merkeze 1 kere gittim 3 yıldır Balıkesirdeyim

6496 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:20:09 

herkes döktürür yine şimdi cicili bicili lafları

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 18:33:30 

quote:

Balıkesir merkeze 1 kere gittim 3 yıldır Balıkesirdeyim

Oha naptiniz hocam sizde 1 keremi edremit i cok merak ediyorum okuyo musunuz

Uzaklaştırılmış
17 Nisan 2009; 18:35:41 

quote:

Balıkesir/Edremit

3 sene edremitte ikamet ettim

akçayda ne günlerim geçti be ahh

özledim yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gennosuke -- 17 Nisan 2009; 18:36:49 >

617 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:48:51 

Öyle çocuklar varki yemek niyetine dayak yemek hoşlarına gidiyor bizim köylü biri var burda çocuk 10 yaşında taş patlasa bildiğin odun bu yaşda 1 saat aralıksız dayak yedi sonra bana bıraktılar yarım saatde ben haşladım hafif yok lan banamısın demiyo valla laf söylemekden yoruldum giriştim ufacık çocuğa yok akıllanmadı hala aradım babasını dedim anası bana bıraktı gel al ölücek yoksa geldi aldı valla yolda görsem o aileyi yolumu değişiyorum.

265 Mesaj
17 Nisan 2009; 18:48:57 

ben orta okulda matematikciden çok dayak yedim hayin adam tayin olmuş adresini bilmiyorum

1586 Mesaj
17 Nisan 2009; 19:04:45 

quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

3 sene edremitte ikamet ettim

akçayda ne günlerim geçti be ahh

özledim yav

Edremit-Akçay-Altınoluk-Ören buralar süper yerler aralarında en kötüsü edremit valla
Konu baya saptı bu arada

@YourMotherWasAngel
Bigün gel sana Edremit, Akçay, Altınoluk turu attırayım, zaman kalırsa bi de Örene kaçarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet. -- 17 Nisan 2009; 19:07:20 >

Uzaklaştırılmış
18 Nisan 2009; 11:13:30 

quote:

Edremit-Akçay-Altınoluk-Ören buralar süper yerler aralarında en kötüsü edremit valla
Konu baya saptı bu arada

@YourMotherWasAngel
Bigün gel sana Edremit, Akçay, Altınoluk turu attırayım, zaman kalırsa bi de Örene kaçarız

Tamam hocam bana uyar ben sizle irtibata gecerim yazda yaklasiyor :)))
Akcay.altinoluk yazlari gelirim oraya biliyorum oralari :)))