Şimdi Ara

A-Data'dan tasarımı ile öne çıkan Flash Bellekler video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A-Data, her geçen gün daha fazla aynılaşan Flash Bellek pazarı; tasarımı ödüllü T806 ve Disney lisanslı T807 ile yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor :)

alt="A-Data'dan tasarımı ile öne çıkan Flash Bellekler video inceleme"

• ocz diesel alcam:D

8gb lik disney ucuz olmaz gibime geliyo
  • Vallahi Çok Şirin Usb Bellekler Elinize Sağlık

• kısısel zevklere uygun urunler cıkarılması en azından pıyasada farklılık yaratır dıger uretıcılerıde bu tarz tasarımlara yoneltecektır
  • Daha Neler Çıkar Neler
    Bunu Bir kıza versen tamamdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: einhander

kısısel zevklere uygun urunler cıkarılması en azından pıyasada farklılık yaratır dıger uretıcılerıde bu tarz tasarımlara yoneltecektır

Kız arkadaşıma falan alırım ben bundan
  • Daima işlevselliğin önemli olduğunu savunurum...
  • hello kitty'li yok mu, kız arkadaşım çok seviyor
  • Video'da denildiği gibi çocuk ve bayanlar için ideal bir USB bellek çokta şirin durur..Erkeklerin almak için düşünmesine bile gerek yok .)
  • Mesut kardeşim sigarayı azalt ;)
  • @ensar

:) Sigara bir yana kahve bile sevmeyen biriyim. Dişler, göz altları gibi noktalardaki renk,tonlama farklılıkları ışıktan kaynaklanıyor. Ne yazık ki bunun için yakın gelecekte yapabileceğimiz bir şey yok...
  • daha çok çocuklar için sanki...
  • mesut çevik her videoda daha bir seksileşiyor . kızların gözbebeği mesut bey

usbler çok tatlı.benim bile alasım geldi
  • Tamam videolara reklam koymanıza hiç birşey demiyorum. Ancak "hashhh little baby dont u cry" die giren şarkıyla dünyanın en çirkin bebeğini görmek videoya manevi olarak 1-0 geriden başlamaya neden oluyo. üst üste 3-4 video izleyince manevi boyutu aşıyo madiiyata dönüşüo ve bana tik gelio. Çocuk gibi ağzımı yüzümü büzmeye başlıyorum. Sizden ricam en kısa zamanda reklamda revizyona gitmeniz. En azından reklamın "hash" kısmı ya da bebeğin suratı çıkartılabilir mi?
  • çok şirin olmuşlar, fiyat belli mi acaba
  • çok yakışmış abi onlar sana :D
  • Bayanların kullanması için dizayn etmişler
  • bu bellekleri Türkiyede satan yer var mı? Almak istiyorum.
  • ya arkadaşlar bu belleği türkiyede nerde bulabiliriz.. lütfen biri yardımcı olsun.. malum sevgilime alıcam ama bulamıorum hiç bi yerde :(
  • ocz diesel varken bu birisine hediye olmaktan kurtulamaz:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.