Şimdi Ara

I-O Data, 24x hızında kayıt yapabilen yeni DVD yazıcısını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanım üreticisi I-O Data yüksek hızda kayıt yapabilen yeni DVD yazıcısını duyurdu. Firmanın DVR-SN24GS kod adını taşıyan DVD yazıcısı 24x hızında kayı yapabiliyor. Siyah ve Beyaz olmak üzere çift renk alternatifiyle hazırlanan yeni sürücü DVD-R/+R medyalara 24x, DVD-RAM medyalara 12x, DVD-R/+R DL ve DVD+RW medyalara 8x, DVD-RW'lere 6x, CD-R'lere 48x ve CD-RW'lere de 32x hızında kayıt yapabiliyor. 1 yıllık garanti ile satışa sunulacağı belirtilen yeni sürücünün yurt dışı satış fiyatı ise 59$ seviyesinde olacak.

• Sanirim ulkemizde 1 yil garantiyle satis yapilamaz, ustelik 1 yil garantiylse urun satmaya calismak firmanin dandik uretim yaptigini dusundurur aliciya. Zaten bu fiyatla blue ray arefesinde kimsenin biraz hizli yaziyor diye bunlardan alicagini sanmam :)
  • 24x kayıt yapabilen tek DVD yazıcı bu değil, bir çok marka var, yeni geliyorlar sadece, 1-2 aya 24x yazıcı 24$ olur. 22x kayıt yapanlar hali hazırda 19$ a satılıyorlar. 50-55 $ civarlarına da DVD yazıcı BD okuyucu kombolar gelir.
  • bakalım medya bu hızda destekleyecekmi?
  • 24x'in ne gereği var? Ne kadar dayanacak o disk.
  • 24X de yakılan Disk'ten hayır beklemeyin

2004 veya 2005 yılı idi, 52 24 52 CD RW aldım. Almışken 52X olsun diyerek aldım.

1 defa bile 52 de yazdırmadım.
  • Sürücünün önden görünüşü Neclere (sonradan Optiarc olmuştu ve daha sonra marka adı tekrar değişti sanırım) çok benziyor hatta aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.