- x
95 Lv Mavi Zerk, Captain & Knight Görevi
64 Cevap311707 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

264 Mesaj
16 Nisan 2009; 2:16:10 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Çin charları Captain görevi;
0

1. ve 2. görev : Haritada 3 Numaralı NPC
4. görev : Haritada 9 Numaralı NPC
6. görev : Haritada 6 Numaralı NPC

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

3. 5.7.8. görevler : Haritadaki Kırmızı Yuvarlak kısımdaki NPC

Aşama1:Ordu Testi 1Görev NPC si:
General Sonhyeon

0

Açıklama:
Biz berserkerin yeni gücünü isteyen bir insan arıyoruz.Eğer bu testi geçersen sana bunun hakkında daha fazla şey açıklayacağım.Bu test için konuşmak istermisin?
Güzel.Senin bu testi kolayca geçebileceğine inanıyorum.Neyin nasıl gideceğini sana açıklayacağım.
Test alanı'na girdiğin anda 'ordu kaptanı'nı bulacaksın.Onu öldürmeli yada 10 dakika boyunca hayatta kalmalısın.
Hazır olduğun zaman bana söyle.
Görev:
Army Captaini öldür yada 10 Dakika hayatta kal..
Görev Yaratığı:
Army Captain
Army Commander
Gerekli Görev:
Yok..
Ödül:
-

Aşama2:İlaç için malzemeler..
Başlangıç NPC si:
General Sonhyeon

0

Açıklama:
Uzun zaman önce burada yeni bir ilacı test etmek isteyen bir grup insan vardı.Onlara savaş açtık ve onları yokettik..Onlardan birinde büyük bir güç bulduk.Bunu insanlardan sakladıkk çünkü bu güç tek bir insan için çok güçlüydü.Ama o çağ bir kaos içerisindeydi.Sana bu ilaç ile nasıl dünyayı kurtarabileceğin hakkında bilgiler vereceğim.Bana malzemeleri getir ve ben sana ilacı hazırlayayım.Bu materyel bir ruh parçası.Bunu normal bir insan bulamaz.Yardım için Miaoryeong ile konuş.
Görev:
Miaoryeong ile konuş.
Görev Yaratığı:
Yok..
Açılan Görev :
Taş Yaratıkların Çanı
Gerekli Görev :
Ordu Testi 1
Ödül:
-

Aşama3:Taş Yaratıkların Çanı
Başlangıç NPCsi:
Exorcist Miaoryeong

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

Açıklama:
Ruh parçası...Bulması zor birşey.Sende çağırmak üzere bir tane var.Bana ruh kalkanı ve normal ruh getirki sana yardım edebileyim.
İlk olarak Ruh kalkanı.Bunu Old Tombstonelardan lardan elde edebilirsin.Onları uyandırmak için ruhların çanına ihtiyacın var.Tomb Lions ların boyunlarında bu çan var.Eğer yeterince çan toplayabilirsen Buddhist Priest Jeonghye senin için ruh çanı yapabilir..Eğer bunu mezarlıkta kullanırsan Old Tombstone yi uyandırırsın ve kalkanı alırsın.
Görev:
Jeonghye ' ye Stone Beast getir.
Görev Yaratığı:
Stone Ghost
Tomb Ghost
Tomb Spirit
Açılan Görev:
Ruhların Kalkanı
Gerekli Görev:
İlaç için Malzemeler
Ödül:
-

Aşama4:Ruhların Kalkanı
Başlangıç NPSsi:
Buddist Priest Jeonghye

0

Açıklama:Şeytani ruhlar çanın dışında geziyor.İzin ver onu temizleyeyim..Sadece verdiğin zili temizleyeceğim.Bunu Batı'daki ağacın yanında Old Tombstone yi uyandırmak için kullan.Tam olarak X: 7175 Y: 309 e git ve sana verdiği iteme sağ tıkla.
Görev:
Spirit's Shell Topla.
Görev Yaratığı:
Old Tombstone Ghost.
Açılan Görev:
Miaoryeon'un tılsımı
Gerekli Görev:
Taş Yaratıkların Çanı
Ödül:
-

Aşama5:Miaoryeong' un tılsımı.
Başlangıç NPCsi:
Exorcist Miaoryeong

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

Açıklama:
Niya Remains adlı bir bölge var.Burdan normal ruhu elde edebilrisin.Normal ruh için Niya General kesmek zorundasın.Bu ruhlar için tuzak kurman lazım.
Bu tılsımı Hunter Associaton Gwawki'y ver ve tuzaklarını iste..Normal Ruh yerine Heyacanlı Ruh toplarsan onları bana getir ve bende sana Altın vereyim.
Görev:
Gwakwi 'ye Miaoryeong's Charm ı getir.
Görev Yaratığı:
Yok..
Açılan Görev :
Ruh
Gerekli Görev:
Ruhların Kalkanı
Ödül:
-

Aşama6:Ruh..
Başlangıç NPCsi:
Hunter Guild Gwakwi

0

Açıklama:
Miaoryeong'ın isteği....Başka şansım yok.Bekle.Senin için bir tuzak hazırlayacağım.Bu tuzağı canavarların yanına kurarsan onları yakalayabilirsin.
Görev:
Normal Spirit topla.
Görev Yaratığı:
Niya General
Açılan Görev:
Ruhların Parçaları
Gerekli Görev:
Miaoryeong'un tılsımı
Ödül:
-

Aşama7:Ruhun parçaları.
Başlangıç NPCsi:
Exorcist Miaoryeong

0

Açıklama:
Bütün materyelleri topladın.Ayine başlamak istermisin?Bu yaratığı berserker ile öldürmelisin yoksa görevi yapamazsın.
Görev:
Piece of Spirit topla.
Görev Yaratığı:
Lost Spirit
Açılan Görev:
Yeni Güç
Gerekli Görev:
Ruh
Ödül:
-

Aşama8:Yeni Güç
Başlangıç NPCsi:
Exorcist Miaoryeong

0

Açıklama:
Senin için yapabileceğim birşey kalmadı.Sonheyon' a git..Başardın.Artık gidebilirsin..
Görev:
Sonhyeon a Piece of Spirit i teslim et.
Görev Yaratığı:
Yok..
Gerekli Görev :
Ruhun Parçaları
Ödül:
Mavi Zerk ve Sarı Captain Yazısı

Avrupa charları 95 lvl Knight görevi;

0

1.2 ve 6. Görevler Üst haritada...

0

4. Görev : Üst Haritadaki Yuvarlak kısımdaki NPC

0

3.5.7.8 Görev : Üst Haritadaki Kırmızı Yuvarlak kısımdaki NPC

Görev 1-Askeri Sınav 1
Başlangıç NPCsi:

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

Açıklama:
Constantinopole gitmeli ve Rachel ile görüşmelisin.Onunla 2 defa görüş ve 2.ci seferde o seni özel bi alana göndericek.10 dakika hayatta kalman gereken alana..Mobları öldürmek zorunda değilsin sadece hayatta kal.Orda 95 lv Champion spawn olcak.Fakat Party Giant kadar fazla hpsi olacak.Üstümde 9D light armor set varken o bana 1-5k damage vuruyordu.10 dakika hayatta kaldığında görev biter..
Görev:
Military Captaini öldür yada 10 dakika hayatta kal..
Görev Yaratıkları:
Army Captain
Military Commander.
Gerekli Görev:
Yok..
Ödül:
-

Görev 2- İlaç için materyaller..
Başlangıç NPCsi:

0
" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0" align="middle" border="0" alt="" onerror="imgError(this)"> 0

Açıklama:
Rachel ile tekrar konuş ve NPC Witche git..Onu constantinople nin yanındaki Lighthouse da bulabilirsin..
Görev:
Witch ile konuş.
Görev Yaratığı:
Yok..
Açılan Görev:
Taş Yaratıkların çanları.
Gerekli Görev:
Askeri Sınav 1
Ödül:
-

Görev 3 -Taş yaratıkların çanları..
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Tekrar Witchle konuş ve o sana sıradaki görevini verecek.Jangan cave B2 ye ve ordanda military camp 7+ ya git.(Sadece miltiary camp 2 ye git ve ordan kuzeye git.--N harfi--). Ordaki Stone Tomb Ghost ve Tomb Spiritlere saldır.Onlardan Beat's Bell adlı görev itemi düşecek.Bana kestiğim ilk mobda düşmüştü.Jangana git ve Jeonghye ile görüş.Kendisi jangandaki Jaeunsa nın yanında bulunur.
Görev:
Jeonghye'ye Stone Beast Bell getir.
Görev Yaratığı:
Stone Ghost
Tomb Ghost
Tomb Spirit.
Gerekli Görev:
İlaç için Materyaller
Açılan Görev:
Ruhların Kabuğu
Ödül:
-

Görev 4-Ruhların Kabuğu
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Tekrar Jeonghye ile konuş ve o sana yeni item verecek.Tomba gitmelisin.(Janganın güneybatısında sadece Tomb, Cave değil.).Tam olarak X: 7175 Y: 309 e git ve sana verdiği iteme sağ tıkla.Orda 95 lv champion spawn olcak.Çok kolay öldürebilirsin onu.Öldür ve geri başladığın NPC ye dön.
Görev:
Spirit Shell Topla.
Görev Yaratığı:
Old Tombstone Ghost
Gerekli Görev:
Taş Yaratıkların Çanları
Açılan Görev:
Cadı Scrolu
Ödül:
-

Görev 5- Cadı Scrolu
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Constantinople Lighthouse a git ve Witch le konuş.Sonra git ve Adrianla konuş..(Constantin deki Hunter Dernek NPC si).
Görev:
Witch Scrolları Adriaya götür.
Görev Yaratığı:
Yok..
Gerekli Görev:
Ruhların Kabuğı
Açılan Görev:
Ruh
Ödül:
-
Görev 6 - Ruh
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Adrian sana tuzaklar verecek.Taklamakandaki niya generallere gitmelisin.Oraya git ve tuzaklara sağ tıkla.Tuzaklar kurulacaktır.Niya generalleri tuzağa çekmelisin.Mob üstünde durduğunda ruhunu ele geçirebilirsin yada başarısız olabilirsin.Genellikle sana Fusser Ruhu gelecektir fakat sana Normal Ruh lazım.O tuzakları 60 saniyede bir kullanabilirsin.Benim 40 tane tuzak harcamam gerekmişti.Ve bu sürede 16 tane fusser ruhu topladım.Bir tane normal ruh aldığında LıghtHousa geri dönebilirsin.Tabiki bu sürede return kullanamazsın.Taklamakan-Cons arası yürümeli yada ata binmelisin..
Görev:
Normal Spirit topla.
Görev Yaratığı:
Niya General
Gerekli Görev:
Cadı Scrolu
Açılan Görev:
Ruh Parçası
Ödül:
-

Görev 7-Ruh Parçası
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Tekrar Witchle konuş o seni 95 lv mobların spawn olduğu alana göndercek.Fazla güçlü bi mob değil.1 K damage veya daha düşük vurur.Fakat dondurma ve buzlama özelliklerine sahip.Bu göreve girmeden önce Berserkerinin dolu olduğundan emin ol.Bu mobu berserkerde öldürmelisin yoksa görev başarısız olur.
Görev:
Piece of Spirit topla
Görev Yaratığı:
Lost Spirit
Gerekli Görev:
Ruh
Açılan Görev:
Yeni Güç
Ödül :
-

Görev 8 -Yeni Güç
Başlangıç NPCsi:

0

Açıklama:
Witchle konuş ve Racheli ziyaret et.Görevlerini bitirdin.Artık Mavi Zerke ve isminin başında sarı bir etikete sahipsin ...
Görev:
Piece of Spiritleri Rachela teslim et.
Görev Yaratığı:
Yok
Gerekli Görev:
Ruh Parçası
Açılan Görev:
-
Ödül:
Mavi zerk ve sarı Knight Yazısı..

Not: Umarım herkeze faydası olur, iyi forumlar
Edit: Konu alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn_mc -- 18 Nisan 2009; 3:40:41 >

1480 Mesaj
16 Nisan 2009; 2:19:36 

Çok iyi anlatmış.. "Üst Konu" olsun

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Nisan 2009; 7:52:00 

Teşekkürler çok güzel olmuş.

2098 Mesaj
16 Nisan 2009; 8:20:28 

Birden yapasım geldi...

iPhone 5 16GB
iPad Air 32GB

"Olgun ol,
Mantıklı düşün.."

73 Mesaj
16 Nisan 2009; 9:46:32 

Yürü be guzum baya uğraşmışsın sanırım buraya koymak için.Ben olmasam yapamıcaktında görevi neyse

quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

Çok iyi anlatmış.. "Üst Konu" olsun

152 Mesaj
16 Nisan 2009; 10:06:57 

Bu görevi yapmak ne kadar zaman alıyor?

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

52 Mesaj
16 Nisan 2009; 10:14:45 

görev süresi 2-3 saat kadar. Jangandan taklamakana gitmek ve niya hunteri tuzağa düşürmek uzun sürüyor.Ordan tekrar jangana yürüyüyorsunuz.tombstone ghost için de tomb yazısının orda taşların arasında itemi tıklamak gerekiyor.Görevi yaptıktan sonra npc de satılan zerki kullanabilirsiniz.20 dakikada bir dolar ve tıkladığınızda zerkiniz dolar.

deneme yanılma

264 Mesaj
16 Nisan 2009; 14:09:16 

@Pegasus0403
Uğraştırdı biraz, ama dediğim gibi sağdan soldan bazı kaynaklardan faydalanarak iyi bir çalışma oldugunu düşünüyorum..

@MirabLe ve @FaTaL

Teşekürederim..

Uzaklaştırılmış
16 Nisan 2009; 14:15:59 

Ya ben Knight yazdırmak istiyorum.Öyle bi ihtimalimiz yokmu?Glavieye Knight yakışır.

3720 Mesaj
16 Nisan 2009; 14:26:31 

Gayet açıklayıcı olmuş, emeğine sağlık . . .

İnşaat Teknisyeni - Yapı Ressamı
AutoCAD Çizimi Yapılır (Her Türlü Proje, Plan, Kesit vb.. Çizilir)
Not : Üniversiteli ve Meslek Yüksek Okullu Arkadaşlar AutoCAD ile Plan, Proje, Kesit ve Diğerleri Makul Bir Ücret Karşılığında Çizilir. İletişim İçin Pm veya E-Mail atmanız Yeterlidir
E-Mail : m.mucahidkarakus@gmail.com

2453 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Kiiroi Senkou
16 Nisan 2009; 14:28:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Gayet açıklayıcı olmuş, emeğine sağlık . . .

+1903

In manga, there’s always a character who gets a sudden boost of power, right? Readers always call it a ‘convenient power up’, but it actually does happen in the real world, as well. We Humans only truly show our mettle when we’re pushed into a corner.

657 Mesaj
16 Nisan 2009; 16:22:20 

Sağolsn Üst Konu

[G]eerçeekkk [S]eevgiiii

11068 Mesaj
16 Nisan 2009; 18:46:16 

Eline sağlık bu görev ile ilgili birçok konu açılıyordu.

We fought him hard we fought him well
Out on the plains we gave him hell
But many came too much for Cree
Oh will we ever be set free?

246 Mesaj
16 Nisan 2009; 18:52:50 

bende kaç gündür sorcam vakit bulamıodum bi kaç kişinin nickinin solunda kinght yazıo die gerçekten güzel olmus eline sağlık

58 Mesaj
16 Nisan 2009; 22:18:50 

Güzel olmuş Sağol

Kendimi Anlatacak Olsam Sadece Nefretimi Haykırırdım Dünyaya

264 Mesaj
16 Nisan 2009; 23:30:45 

Mod üst konu yaparsa, konu kaybolmaz herkez faydalanabilir

3747 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:18:15 

Knight veya Captain yazısı sınırsız mı duruyor ?

DIECAST KOLEKSIYONUM

Güncel Masaüstü # and remember respect is everything
ASUS M4A87TD , AMD Athlon II X4 2.9GHz , KINGSTON 4GB 1333Mhz , HIS HD4850 , Asgard-II Pure Black Edition 500W
r]
IMDB 148/250

maybe one day 73' Beetle

73 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:20:08 

quote:

Orjinalden alıntı: Aras Topuz

Knight veya Captain yazısı sınırsız mı duruyor ?

Evet o şekilde kalıyor hep.

1571 Mesaj
17 Nisan 2009; 16:29:10 

Mükemmel olmuş.. Ekliyorum hemen üst konuya

Don't 2000

METU EEE

991 Mesaj
17 Nisan 2009; 20:39:24 

Knight ve Captain yazısı tam olarak ne işe yarıyor ??

|| Intel C2Q Q9550 @3.4Ghz - ASUS P5Q PRO - Sapphire HD6870 - 6GB DDR2 1066Mhz OCZ & Kingston - CM Cosmos S - Logitech G15 & G500 - Logitech Z623 - Noctua NH-D12 - AOC e2343Fs ||

|| Samsung NP550P7C-T01TR = Intel Core i7 3610QM - NVIDIA GeForce GT 630M - 8GB 1600MHz (4 GB x2) ||

|| Lenovo Ideapad Y500 = Intel Core i7 3630QM - NVIDIA GeForce GT 650M - 8GB 1600MHz ||

600 Sene Padişahın Kuluydunuz.300 senede halifeye kul oldunuz.Cumhuriyet sayesinde Allah'a kul olmayı öğrendiğiniz için mi ATATÜRK'e düşmansınız?

16 Mesaj
17 Nisan 2009; 20:54:56 

çok güzel konu olmuş kardeşim Eline koluna sağlık allah razı olsun senden . bend teşekkürler

1349 Mesaj
18 Nisan 2009; 10:35:09 

bu generallere yapılan tuzakta bi cinlikmi var anlamadım gitti olmuyor.
failed oluyor veya çok nadir flutter çıkıor biyerde bi hatamı yapıorum :(

210 Mesaj
18 Nisan 2009; 11:37:21 

her levelda yapılabiliyor dimi bunlar ?

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

4632 Mesaj
18 Nisan 2009; 11:45:22 

Ya ben görevi yapsammı yapmasammı karar vermedim. İyi güzel yapıcaz captain yazıcak zerkimiz olucak ama, Düşünseneze 120 level gelmiş hala Captain yazıyor.. baymazmı birsüre sonra ? açıkçası görevi yapmamayı planlıyorum ben.

Steam ID : ilhan_j0 (DOTA 2 - Counter Strike : Global Offensive)
Origin ID : j0ffline (FIFA 15 - Battlefield 3)
Uplay : CookinSmoke (The Crew)
-
Fan of :
Galatasaray - 2Pac - Kobe Bryant
-

52 Mesaj
18 Nisan 2009; 13:31:00 

NPC de satılan zerki kullanmak için görevi yapmak gerekiyor.Uniq kesenler için iki zerki peşpeşe kullanmak avantaj olacak.
Kale savaşlarında kullanmak için bile yapılabilir.Bu sebeplerden bence görevi yapman daha hayırlı olur.

deneme yanılma

264 Mesaj
18 Nisan 2009; 13:40:58 

quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

bu generallere yapılan tuzakta bi cinlikmi var anlamadım gitti olmuyor.
failed oluyor veya çok nadir flutter çıkıor biyerde bi hatamı yapıorum :(

Orda kurulan tuzakta normal ruh yakalaman gereki, buda seni bir hayli yorucaktır...
Dikkatli ol bazıları sahte ruh olarak cıkıyo... gercek olan mavi scrool şeklindedir... yakaldım diye hemen geri dönmeye kalkma sakın, ayrıca 1 tane normal ruh yakalaman yeterli olucatır

@WarriorAngel
Dediğin gibi ilerde bayablir... ama birde şu taraftan bak senelerdir aynı isim sadece bir şekilde duruyo, biraz süslü olması name'in daha çekici olmazmı

@DarkKiller
Her lvl de değil, sadece 95 lvl üzeri olanlar içindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn_mc -- 18 Nisan 2009; 13:42:34 >

3747 Mesaj
18 Nisan 2009; 13:44:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Pegasus0403

Evet o şekilde kalıyor hep.

Teşekkürler.

DIECAST KOLEKSIYONUM

Güncel Masaüstü # and remember respect is everything
ASUS M4A87TD , AMD Athlon II X4 2.9GHz , KINGSTON 4GB 1333Mhz , HIS HD4850 , Asgard-II Pure Black Edition 500W
r]
IMDB 148/250

maybe one day 73' Beetle

965 Mesaj
18 Nisan 2009; 14:06:48 

Güzel Olmus Üst Konu

483 Mesaj
18 Nisan 2009; 14:12:14 

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Ya ben görevi yapsammı yapmasammı karar vermedim. İyi güzel yapıcaz captain yazıcak zerkimiz olucak ama, Düşünseneze 120 level gelmiş hala Captain yazıyor.. baymazmı birsüre sonra ? açıkçası görevi yapmamayı planlıyorum ben.

120 Lv gelince Gun General yazısı gelicek galiba.

1349 Mesaj
18 Nisan 2009; 14:27:49 

ikinci 100 tuzağı aldım ama bunda birşey var gibi yada ben yanlış birşey yapıorum.

73 Mesaj
18 Nisan 2009; 16:41:03 

İnsanın sabrını sınayan bir görev resmen Tuzağa düşürmen lazım tam ortasına gelecek ve mob hızlı olmayacak.Yavaştan ağa çekeceksiniz.İlk önce ağı atın onun üstündeyken uzun mesafeli bir skill kullanın.Mob size vurmaya başladığında ise tam düz bir yörüngede geri çekilin ama mesafesi az olsun.Sinir harbi yaşıyorum şu an

226 Mesaj
18 Nisan 2009; 16:48:24 

Elllerine saglık guzu , Hakikaten güzel çalışma olmuş .
Bu arada charı satıp coocoo yu almışın hayırlı olsun kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __NoSFeR@Tu__ -- 18 Nisan 2009; 16:55:35 >

73 Mesaj
18 Nisan 2009; 18:18:01 

Şimdiden ufak bir öneri normal bir insan sabrına sahip olanlar yapmasın Yaw 40 tane yakaladım hepsi flusser spirit 100 ü bitirdik normal spirit yok piyasada.

264 Mesaj
18 Nisan 2009; 19:09:33 

quote:

Orjinalden alıntı: __NoSFeR@Tu__

Elllerine saglık guzu , Hakikaten güzel çalışma olmuş .
Bu arada charı satıp coocoo yu almışın hayırlı olsun kardeşim.

Teşekürederim kardeşim artık Archer

@isa6n
Yanlış bişi yok kardeşim, Pegasusun dediği gibi insan sabrını hakikaten zorluyo,

115 Mesaj
18 Nisan 2009; 19:17:10 

Şekil A Da Görüldüğü Gibi.....

0

HOPTEK HOPTEK HOPLAYALIM xD
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

1480 Mesaj
19 Nisan 2009; 14:52:05 

general yakalıcam diye monitöre kafa atıcam nerdeyse

467 Mesaj
19 Nisan 2009; 17:01:43 

quote:

Orjinalden alıntı: shamanginaxo

Şekil A Da Görüldüğü Gibi.....

0

Katsuya ne demek ? Birde dalga geçen oluyor mu ? Ne katıym gibi... Güzel duruor birde okunuşu güzel ama anlamda önemli tabi

115 Mesaj
19 Nisan 2009; 17:13:22 

quote:

Orjinalden alıntı: FinaL_İmPacT

Katsuya ne demek ? Birde dalga geçen oluyor mu ? Ne katıym gibi... Güzel duruor birde okunuşu güzel ama anlamda önemli tabi

1) Charı Yeni Aldım Anlamını Bilmiyorum ...
2)Captain Lemi Katsuyaylamı ? Captainle Dalga Geçen Yokda Beni Gören En Az (Samarkandda Pwp Yapanlardan) 100 Kişiden 60 ı GM misin Diyor ve Nası Yaptığımı Soruyor..
3)Katsuyayla Dalga Geçen Olmuyor...
4)Okunuşu Güzel Katılıyorm Anlamınıda ise Pes Geçyorum ...

HOPTEK HOPTEK HOPLAYALIM xD
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

883 Mesaj
19 Nisan 2009; 18:16:32 

gayet güzel teşekkürler..

Hayatın size neler getireceğini bilemezsiniz.

1480 Mesaj
20 Nisan 2009; 2:27:36 

sonunda bitirdim
0

0
0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MirabLe -- 20 Nisan 2009; 2:35:58 >

Uzaklaştırılmış
20 Nisan 2009; 2:34:02 

@MirabLe

Hayırlı olsun.

1480 Mesaj
20 Nisan 2009; 2:36:29 

quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

@MirabLe

Hayırlı olsun.

saol üstad.

264 Mesaj
20 Nisan 2009; 20:29:07 

@FinaL_İmPacT
40 yıl düşünsem bu espiriyi akıl edemezdim, pes walla

quote:

sonunda bitirdim
0

0
0

Shekil olmus he

467 Mesaj
22 Nisan 2009; 18:08:57 

quote:

sonunda bitirdim
0

0
0

Yes,Sir

50 Mesaj
27 Nisan 2009; 21:43:17 

guzel olmus saol..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

965 Mesaj
9 Mayıs 2009; 19:15:37 

cok cok teşekkürler özellikle son görevde canawarı zerk ıle kesmeniz lazım bı ark ım bunu zerksız kesdi gorewi baştan yaptı:)

25 Mesaj
8 Haziran 2009; 18:03:20 

Çok Saol Senin Sayende artık Yanımda Knight yazıyo çok saol bi havam oldu birden

Oуυηα gιяємєуιρ кℓανуєуι ραя¢αℓαуαηℓαя ƒυη ¢ℓυρ

Uzaklaştırılmış
2 Temmuz 2009; 4:04:44 

ya bu ruh yakalama amma zor ya
2 dir sahte ruh cikiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 2 Temmuz 2009; 4:05:13 >

559 Mesaj
14 Ağustos 2009; 23:53:18 

Adamın canını sıkmaya başladı bu görev. Ya bende birşey var yada bu gerizekalı gaymaxta.

353 Mesaj
15 Ağustos 2009; 1:02:22 

Güzel konu olmuş.
Teşekkürler.

Sarı, Kırmızı, Mor, Turuncu Farketmez, Fenerbahçe, Cimbomu Gördü mü AFFETMEZ!!!

1 Mesaj
9 Mart 2010; 14:43:51 

Hazırlayan arkadaşa çok teşekkürler güzel hazırlanmış yanlız cevaplar arasından 2 tane yanlışı düzeltmek istiyorum. 1. si Captain ya da Knight görevi 95 lvlde gelir yazdırırsın. 100 olduktan sonra 100 lvl görevi yaparak Baronet ya da General yazdırmanız mümkün bikere yaptınmı sürekli kalmıyor yani. Ayrica 19 Nisan 2009 tarihindede captain yazdırdın die kimse seni gm sanmaz abartmayalim:D

1119 Mesaj
19 Temmuz 2011; 20:05:02 

Bende bu görevi yapayım dedim ama sorun şu;
Hep sahte çıktı 100 adet tuzak vardı kalmadı.İkinic 100 adet tuzağı nasıl alacağım?Görevi "abondon Quest" diyerek iptal ederekmi yeniden alacağım.Diğer elemanla 100 adet harcamadan yapmıştım.Bunda böyle bir sorunla karşılaştım.
@isa6n
Siz görevi abondon quest diyerek iptal ettikten sonramı aldınız?

965 Mesaj
19 Temmuz 2011; 20:09:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Dayıoğlu

cok cok teşekkürler özellikle son görevde canawarı zerk ıle kesmeniz lazım bı ark ım bunu zerksız kesdi gorewi baştan yaptı:)

2 yıl geçmiş aradan vay be o zamanlar Q klavye kullanıyordum ve apaçiler gibi yazıyormuşum :) v yerine w, ç yerine c, i yerine ı, arkadaşım yerine ark ım ıyy kendimden iğrendim

1119 Mesaj
19 Temmuz 2011; 20:15:10 

@Yasin Dayıoğlu
Yasin eskiyi hatırlamak güzel geröekten.Ama bende cevap verdin zannetim soruma okuyunca hayal kırıklığı oldu.
Neyse sorum açık tekrar aedeyim.100 adet tuzak kullandım yakalayamadım.İkinci 100 adedi almak için görevi iptal edip yenidenmi alacağım.
Sizde de cevap varsa beklerim Yasin bey...

197 Mesaj
26 Temmuz 2011; 12:51:23 

çok güzel olmuş ellerine sağlık

Respect To Me..

965 Mesaj
26 Temmuz 2011; 12:53:35 

quote:

Orijinalden alıntı: 300üb500

@Yasin Dayıoğlu
Yasin eskiyi hatırlamak güzel geröekten.Ama bende cevap verdin zannetim soruma okuyunca hayal kırıklığı oldu.
Neyse sorum açık tekrar aedeyim.100 adet tuzak kullandım yakalayamadım.İkinci 100 adedi almak için görevi iptal edip yenidenmi alacağım.
Sizde de cevap varsa beklerim Yasin bey...

Git o adama veriyor zaten eğer vermesse iptal et görevi geri al sorun olmuyor. Oyunu bırakalı baya zaman oldu onun için hatırlamıyorum pek fazla :)

0 Mesaj
13 Ağustos 2011; 16:52:10 

Kardes görevde bi yerde yanlıs yaptık. tekrar bastan denıyoruz olmuyor. ne yapmalıyım
?

460 Mesaj
18 Şubat 2012; 1:37:11